(22) A jó orvos Kutuzovsky Prospekt 30

Az én személyes véleményem. A személyes rosszindulat nem ok arra, hogy ilyen véleménye, kedves felhasználó

Az én személyes véleményem. Jó napot! Kezelem a fog Garna Tatyana Vladimirovna! Boldog vele munka! Ez az összes szakmai adottságok: érzelmi egyensúly fenntartása nyugodt a stresszes helyzetekben, pontos összehangolását kézmozdulatokkal, pontosság, felelősség. Azt ajánlom!

Az én személyes véleményem. Kezelik a kórházban sok éven át, a két orvos: Savkina Tatiana E. és Vardan Minasyan Okopovich. Azt tanácsolta a klinikát, és az orvosok barátok (az emberek nagy bar) - minden nagyon tetszett és azt is költözött egy állandó hosszú távú ellátás a klinikán. Mind az orvosok - a szakemberek a legmagasabb szinten! A kezelés minősége és a lapok Savkina Tatiana E. például tab és tömítések 10-15 éves. Van probléma a fogak, de ezek 2 orvosok tudták, hogy azok tökéletes rend! Nemrégiben készült 3 koronás át Vartan Minasyan Okopovicha, a kezelési eljárás, a szakértelmet az orvos nagyon boldog. Arany kezek, nem hiába hallgattam Tatiana Evgenyavna tanácsot, és elkezdte csinálni a kicsit. Nagyon komoly, átgondolt szakmai, rengeteg tapasztalattal a háta mögött! Mindig magyarázza az összes árnyalatokat, kérem millió kérdések - soha irritált, megpróbál válaszolni mindent, mindent megmagyaráz. Köszönet a klinikára, és a két orvos. Minden információt maradt a vélemények tudom erősíteni, igazolják, hogy az orvosi rekord a klinikán. Vladimir Sinitsyn

Az én személyes véleményem. Azért jött, hogy a kórházba akut fájdalom, ahogy dolgozom a közelben. Jöttem LCA. Jelentősen fáj az első hét, de az orvos azt mondta, hogy nem fáj, és az első fogak, amelyek a ciszta, és meg kell vágni. I (nagyon fogékony kislány) azonnal megijedt, és még úgy gondolta, hogy az igazság egy elülső foga fáj. A végén vágtam a fogínyt. Nem tudom, volt egy ciszta, vagy nem, mert kapok kész beültetése és az orvos, aki folytatja azt mondta, hogy nincs ciszta. Nem tudom, hogy kinek van igaza. De valójában én érkezett a hét beteg és ment neki mégis. Erre azért volt szükség, hogy megszüntesse az akut fájdalom már fizetős alapon.

Az én személyes véleményem. Otveratitelny szolgáltatás, az orvos kellett várni egy órát, de jött a megbeszélt időben. Azért jöttem, hogy VHI küldött fizetett KATE (bár ez a szolgáltatás benne van az én biztosítási és biztosítással én kifizette a teljes összeget személyesen). Néztem eltöltött orvos 3 év apperiruyuschego rám. 3 év.

Kapcsolódó cikkek