5 szentírásrész kell olvasni, ha bajban vagy, 316news

Szorongás. Depresszió. Torz. Oly gyakran életünk csak úgy minden kedves listák és elfoglaltsága és munkahelyi kötelezettségek. Mindez érezzük magunkat szorongó és a pihenés hiánya.







És mégis, Isten azt ígéri nekünk, hogy csak. Békítő. És a többi. És az ő jelenléte. Íme öt helyen a Bibliában, ami emlékeztet a valódi, ha mi vagyunk a káosz közepette:

„Légy mindig, és tudom, hogy én vagyok - Isten: felmagasztaltatik a nemzetek között, magasztos a földön.”

Számtalanszor leültem, és próbált maradni a hangulat nyugodt és jámbor. Soha nem igazán működött. Ezt csak a közelmúltban, amikor tanultam ezt a folyosón, rájöttem, hogy mi az én félreértést a szövegben: az eredeti héber gyökere nem jelent „hogy csendes”; ez azt jelenti, „elengedni, hogy kiadja.” És ez egészen más, ért egyet? „Engedd el, és tudom, hogy én vagyok - Istenem!”

Kísérletek, hogy ellenőrizzék a megjelenése férje!

Engedje aggodalom pénzügyeiket!

Hagyja, hogy képtelen megbocsátani!

Engedje meg múlt!

Engedd el, amit nem lehet ellenőrizni - és találja meg nyugalmi abban a tudatban, hogy minden alá az Úr!

Mi annyira aggódnak a dolgokat, amelyekre nem tudjuk befolyásolni. Mi van, ha úgy döntöttünk, hogy egy listát azokról a dolgokról, melyek ragaszkodunk, és bízza az egészet az Úrnak? Mi lenne, ha minden nap volna egy kis időt arra, hogy dobja ki a minden fej és elismerik, hogy minden irányítása alatt egy tökéletes Isten? Próbálja.

Jézus mondta: „Jöjjetek énhozzám mindnyájan, akik a munkaerő és meg vagytok terhelve, és én megnyugvást adok nektek; Vegyük az én igámat, és tanuljátok meg tőlem, hogy szelíd vagyok és alázatos szívű, és találni fogtok többi lelketeknek; Mert az én igám, és az én terhem könnyű. "

Nem élünk olyan kultúra, amely elősegíti a relaxációt. Még a templomba akkor végül is köti túl sok kötelezettséggel, mert túl gyakran mondani, hogy igen. A végén, akkor könnyebb lemondani látogató a szomszéd párt, mint a felvétel, hogy részt vegyen bibliaórák. Ha valami úgy hangzik, lelkileg, úgy véljük, hogy túl gyorsan is sorakoznak mindenki másnak, és hogy egy jegyet. De buzgón hustling az Úr és tudni, hogy a Lord - két különböző dolog. És gyakran nem egyeznek.

Egyszer, amikor Jézus a tömeget, beszélt közvetlenül a fáradtság, makacs, hogy a csont. Ő nem beszélt a fáradtságot, hogy érezzük a végén egy jó napi munka. Nem, Jézus beszélt, akik kimerítették erejüket próbál helyesen cselekedni, hogy Istennek és üdvösséget.

Ne feledje, hogy ez a megfeszítés előtt és a feltámadás, akkor, ha egy nap volt egy istenfélő zsidó, hallgatni Jézust, akkor is ébredni minden reggel súlya alatt a 613 parancsolatokat. Tudjuk, hogy van egy több mint tíz - parancsolatokat, melyeket Isten adott Mózesnek a Sínai-hegyen, de a zsidó nép még mindig több mint hatszáz parancsolatait, a melyeket mi volt követni.







És mégis, Jézus szeret téged. Ez az egész ítéletet. A végén nincsenek feltételek. Amit mondtam. Jézus szeret téged, és én, mint mi most. Annak ellenére, hogy számtalan árnyalatú világos és sötét, nappali bennünk, hogy Isten szeret minket teljesen.

Az ilyen szeretet nem létezik Isten nélkül.

Ez a szerelem nehéz megérteni, amikor futott buzgón egyik tevékenységből a másikba.

Az ilyen szeretet hív bennünket, hogy megnyugodjon - nagyon nyugodt - jelenlétében az, aki teremtett minket, aki ismer minket, aki szeret minket.

„Mondtam már, hogy van bennem a világon. A világ néktek nyomorúság; De hogy szív! Én legyőztem a világot. "

Állj meg egy pillanatra, és hallgatni a zajt belül. Mi tartja a szívet a béke és a nyugalom? Valószínűleg sokat, mert bár elkötelezettek vagyunk a világon, elvárásaink életben behatol.

A hívást az orvos.

A megjegyzés a tanár a gyermek viselkedését.

A munkahely elvesztése és a sok számlák.

Az utolsó komoly beszélgetés Jézus az ő legközelebbi barátai, ő beszélt a világban - de nem várnánk tőle. Amikor olvastam, hogy Jézus azt mondta: „Megmondtam nektek, hogy van bennem a világon,” az első kérdés az volt -, és mit mondott? Ha még nem tért vissza, a 15. fejezetben, hogy amit Jézus mondott, azt sugallják, hogy a legfontosabb, hogy a világ nem lenne valami ilyesmi:

Meg fog élni egy érett öregség.

A gyerekek felnőnek, és áldjátok az Ön - akkor is, ha kopogtat 15.

Mindig lesz elég pénz, amire szükség van, és a legtöbb, amit akar.

De ezek közül egyik sem elemeket nem tartalmazza a legfurcsább „béke beszéd”, amit valaha olvastam. Lásd János 15, és látni fogja, hogy Jézus azt mondta a legközelebbi barátai, hogy lennének üldözték és többé nem fog azokon a helyeken, ahol korábban menni.

Egyértelmű, hogy a világ mely Jézus beszélt - nem az, amit gondolunk róla. Azt mondta tanítványainak -, és te és én ma - „Ez nem lesz könnyű, de ne aggódj. Én veletek vagyok. Nem hagylak titeket. És én vagyok a világon. "

„Bízzál az Úrban teljes elmédből; és sovány pedig ne a magad értelmére. Minden utadon gondolj rá, és ő igazgatja a te utakat. "

Salamon király, aki azt írta, sok a Példabeszédek könyvének, híres elsősorban az alábbiak szerint: „Isten adta Salamonnak bölcsességet és megértést, és a tudás, hatalmas, mint a homok a tengerparton. Tény, hogy az ő bölcsessége meghaladta a bölcsek mind a keleti és a bölcsek Egyiptom „(1 Királyok 4: 29-30).

Tekintettel a Salamon „nagy bölcsesség”, találok vigaszt a kijelentés, hogy ha bízunk Istenben, és nem csak támaszkodni, amit van értelme számunkra, és amikor őszintén akarok Isten akarata, Ő nem jelenne meg, melyik utat választottak.

Az élet a hívő számára - ez nem egy kötélen séta a mélység felett, és fenyegeti egy mély szurdok. Ehelyett azt előrelépni bizalommal és lépésről lépésre a mi szerető Atyánk, mint a vezető. A végén, a Jó Pásztor arra vágyik, hogy ő lesz ismert meg.

„Casting minden ellátás reá, mert Ő törődik veled.”

Képzeljük el, hogy most vasárnap reggel megy a templomba. Majdnem úgy döntött, hogy forduljon vissza. Nemrégiben úgy érzi, hogy fáradt és csalódott. Ha vezetsz a parkolóba, látod a családok felé az ajtót, és úgy néznek ki, mint valami annyira gondtalan. És akkor a Bibliát, és a pénztárca, rögzítse, hogy szembenézzen a legjobb vasárnap mosoly, és kövesse őket.

Hirtelen úgy érzi, mint a súly lecsapott rád. Úgy nézel le, és az összes poggyászt az életed - minden, hogy sok éven akkor már könyv önmagában - láthatóvá vált. És ez nem könnyű nézni.

félelem
szégyen
sebezhetőség
csalódás
sajnál

Beleesik a pánik, és nem lévén biztos, hogy mit kell csinálni, akkor nézz körül, és látni, hogy a poggyász és mindenki másnak is. Akkor egy öreg ember feláll, húzza táskáját előrehalad és hagyja ott. Fiatal pár ugyanazt a dolgot. Egyre többen kezdenek húzza a poggyász Jézus lábainál, és hagyja ott.

Te ott, és akkor is?

Van, hogy a lerakodás a Jézus lábainál?

Nem kell a csomagok szállításához több, mint egy perc ...




Kapcsolódó cikkek