4 lépés, amely javíthatná életszemlélet és légy optimista

Mindig pozitív megnyilvánulásai az érzések valószínűleg furcsának tűnik, hogy a legtöbb ember. Ennek ellenére vannak elég jól megerősített adatok, hogy ha élni akarunk bőséges és teljes élet, meg kell tanulnunk, hogy ne próbálják negatív, és megmutatni a pozitív érzéseket.







Lucy MacDonald (Lucy Macdonald) című könyvében: „Hogyan lehet megtanulni, hogy optimista» (LearntoBeanOptimist) azt állítja, hogy a statisztikai adatok tükrözik a hatalom az optimizmus, megdöbbentő. A kutatások világosan mutatja, hogy optimisták a lehetőséget, hogy sikerül az iskolában, a sportban, a szakmában, hogy ellenálljon a fertőző és a krónikus betegségek, valamint gyorsan és félelem nélkül a kudarc leküzdeni az élet.

Nyilvánvaló, hogy nem mindenki pesszimista. Azonban a világ körülöttünk naponta hozza le az átlagember flow negatív információkat, mint például a médián keresztül, amely lehetővé tette sok ember szenved. Amellett, hogy a média, a sok más források nyomáson, például, van, hogy jól néz ki, hogy megtartsuk a társadalomban. Mi sokat várt, talán túl sokat is. Könnyen érthető, hogy miért olyan nehéz, hogy ne legyen pesszimista ma.

Például a statisztikák azt mutatják, hogy optimista emberek a legsikeresebbek, valószínűleg azért, mert ők inkább hajlandóak kockázatot vállalni, és megy az álmaikat. Hogy ne legyen negatív, meg kell kezdeni a feletti irányítás megszerzése fejében, olyan technikák alkalmazásával, amelyek hatékonynak bizonyultak. Próbálja ki a következő gyakorlat, amely a könyvben leírt „Hogyan lehet megtanulni az optimizmusra.”

Hogyan, hogy ne legyen negatív

Első lépés: Először is, hogy két doboz, és töltse ki az egyikben érmék (akkor nem teljesen). Legyenek ezek a bankok mindig valahol közel van, a munkahelyen vagy otthon. Kísérje figyelemmel a gondolatok egész nap, és minden alkalommal, amikor szedd magad gondolkodás negatív, hogy egy érme a jar érmék és töltse be egy másik edénybe. A nap végén, gróf érmét a bank a negatív gondolatok.







Második lépés: A következő napon, hogy egy listát a 28 negatív gondolatokat, hogy van kapcsolatban, például „én vagyok a rossz állapotban van.” Ezután fogja 28 lap, és azt írja 28 pozitív állításokat, pontosan az ellenkezője annak negatív listák hogy hozzon létre, például: „Én vagyok az egészséges és energikus.”

Negyedik lépés: Miután egy 4 hetes időtartam, ismételje meg az első lépést, majd számolja meg az érmék a bank negatív gondolatokat. Ez a módszer természetesen számának csökkentése negatív gondolatok. Ez azt jelenti, hogy a bank a negatív gondolatok kisebbnek kell lennie, érméket, mint korábban. Pozitív állítások megismétlése gyakorlat a vonat az agyad.

Ha helyesen használják, és következetesen, ez a módszer segít, hogy ne legyen negatív, és megszerezni a szokás a gondolkodás pozitívan.

Kapcsolódó bejegyzések:

4 lépés, amely javíthatná életszemlélet és légy optimista
10 kritikus élet kérdések, amelyeket meg kell figyelembe venni
4 lépés, amely javíthatná életszemlélet és légy optimista
Módszerek javítása perzisztencia
4 lépés, amely javíthatná életszemlélet és légy optimista
Hogyan lehet fejleszteni az önbizalmat
4 lépés, amely javíthatná életszemlélet és légy optimista
8 módon, hogy egyszerűsítse az életét, és kap belőle több móka




Kapcsolódó cikkek