15 anekdota zsidó anya

- Hogy van az édesanyja zsidó az arab terroristák? - a terroristák lehet tárgyalni.

15 anekdota zsidó anya

Az angol van egy felesége és szeretője. Szereti a feleségét.
A francia van egy felesége és szeretője. Imádja a szeretője.






A zsidóknak a felesége és a szeretője. És ő szereti az anyját.

- Rose Markovna! Te voltál az esküvőn Zsora és a kis Sophie?
- I Was! Nem sokáig.
- Miért gondolja így?
- Mégis, én találkozott az anya a vőlegény és a menyasszony anyja. Ezek nem illenek össze. Házasság kettőn: a magányos lány és szorongó zsidó anya. - Tudod, hogy miért egy zsidó esküvő a vőlegény nem tud csókolni a menyasszonyt?
- Miért?
- Mert mellett ül a vőlegény és az anyja mondogatta neki: „Egyél! Egyél! "

Zsidó fiú meglátogatja barátját Ize. Ő kopogtat az ajtón. Anya kinyitja az ajtót Easy.
Fiú: Hi néni Celia, és Izzy otthon?
- Igen, otthon, most eszik. És te fiú, valószínűleg akar enni?
- Igen.
- Mindaddig, amíg van idő, menj haza enni.

A zsidó filozófia nagy spory amikor kezdődik az élet. Zsidó anyákat általában úgy vélik, hogy a magzat nem tekinthető életképes, amíg ő végezte el az orvosi egyetemet, vagy jogi egyetemre.






Odesszában Deribasovskaya van egy zsidó anya és vezeti a kezét két
fiúk. Találkozásaikat ismerős:
- Szia, Sarah Abramovna. Milyen aranyos baba! És mennyi idős vannak?
- Nőgyógyászati ​​hat, négy és ügyvéd. Odesszában, a cigarettás dobozokon van írva: „Anyu tanul - meg fogja ölni." - Chaim, Hallottam, hogy férjhez megy!
- tette!
- És hogyan leendő felesége?
- Ó, hány ember, annyi véleményeket. Anya, mint én - nem.

- Monya, dobja a Kakukk!
- Anya, nos, gyerünk.
- Monya, azt mondják: Ugyan ez a Kakukk!
- Nos, anya, én 50 éves vagyok, 30 éves élni vele, van gyerekek.

Zsidó anya tanítja fiát sovány ochkastenkogo:
- Fiam, te kezd férjhez egy ukrán. Ez hízó akkor leves, akkor lesz szép. Aztán a válás és feleségül egy zsidó nőt, ő viseli te gyerek van. Ha 60 éves újra, a válás és feleségül egy cigány.


fiú:
- egy cigány, akkor miért?
mom:
- Hogy eltemetni, temetni mind! Ha az anya azt hiszi, hogy túl sok alvás és enni, ez nem az anyád, és anyja a feleséged! Zsidó fiú először járt a cirkusz jött haza, és azt mondta anyámnak csodálattal:
- Anya, minden annyira jó! És akrobaták, zsonglőrök és és edző tigrisek, bohócok és vicces. A lovas egy motorkerékpár vezetés a falakon, a második rész! Ha felnövök is, azt megtanulni lovagolni egy motorkerékpár, és megmutatom ez az út!
A bölcs anya azt válaszolta:
- Borenka zsidó egy motorkerékpár - ez egy attrakció, ezért még a falak menni?!

Zsidó fiatalember elhatározta, hogy férjhez, és azt mondja az anyja.
- Anya, én úgy döntött, hogy lepni. Hozok a házba három lány, és megpróbálja kitalálni, melyik a menyasszonyom.
Másnap ő hozza haza a három lány - szőke, barna és
vörös. Este fut nagy, mindenki boldog. Amikor a vendégek már hazamentek, kérdezte az anyja:
- Anya, mit gondol, ki ő?
- Piros, kétségtelenül! - mondja az anyja.
- Anya, - tör egy mosolyt fia -, de honnan tudtad ??
- És én nem szeretem azonnal.

A bejegyzés megosztása barátaival




Kapcsolódó cikkek