14 gyönyörű facebook oldalt

1. Portfolio - Navid Mustafa -Design ez az oldal Facebook tetszett a legjobban az egészben, hogy néz ki. Szeretem a felületet a fa. Van a Google Chrome böngészőt, „fa” dizájn, és a háttérképet is „fa” 😉. Amint kiderül, hogy a tulajdonos az oldal kapcsolódik az oldal a legnagyobb komolysággal:







14 gyönyörű facebook oldalt

2. Közösségi SEOmoz - nem egy példát regisztrációs oldalak külföldi testvérek SEO 😉?

14 gyönyörű facebook oldalt

3. Yandex oldal a Facebookon - tömör és az eredeti design a mi kereső. Azt akartam, hogy több példát oldalának hazai cégek a Facebook, de hamar rájött, hogy a szépen megtervezett oldalak számára gyakorlatilag nincs:

14 gyönyörű facebook oldalt

14 gyönyörű facebook oldalt

5. Battlefield játékok oldalt németül - úgy néz ki, vonzó és készül ugyanabban a stílusban, mint a fedelet a játékot:

14 gyönyörű facebook oldalt

By the way! Azt tervezem, hogy kiadja a kifizetett természetesen az, hogy elősegítse az angol nyelvű oldalakon. Ha érdekel, akkor lehet alkalmazni, hogy a korai lista ezen az űrlapon keresztül. az első, hogy megismerjék során a kimeneti és kap egy különleges kedvezménnyel.







14 gyönyörű facebook oldalt

7. búvárkodás virágzó - talán ez a legeredetibb Facebook oldalt, hogy láttam. Ezen az oldalon a blogger Ali Skylar:

14 gyönyörű facebook oldalt

14 gyönyörű facebook oldalt

9. oldal Incase - a burkolatok feldolgozóipari cégek, táskák és hátizsákok. A privestvuyu azt mondja, hogy a cég biztosítja 45% kedvezmény, ha eléri 45 000 barátokat Facebook (hamarosan közzéteszi a kedvezmény kódot elérte ezt a számot). Továbbá ingyenes szállítás. Itt van tere az emberek! Barátok száma azt mutatja, az online telefonos:

14 gyönyörű facebook oldalt

10. oldal Kia Motors Russia - egy gyönyörű példája a design Kia orosz képviselet:

14 gyönyörű facebook oldalt

11. oldal órán Swatch - szépen és érdekes módon díszített design:

14 gyönyörű facebook oldalt

12. oldal író Marlo Schalesky - eredményesen készült egy Facebook oldalt. Látható üdvözlő író és példák könyvében:

14 gyönyörű facebook oldalt

13. Porsche oldalt Facebook - az autógyártó nem kell bemutatni, így az oldal csak azt mutatja, és hívjuk fel a feliratkozott:

14 gyönyörű facebook oldalt

14 gyönyörű facebook oldalt

Cikkek a Facebook-on:

Cikkek a Google+:




Kapcsolódó cikkek