101 Board feleségül egy idegen

HASZNÁLAT ELŐTT

4. Hogyan növelje esélyét

Ha az Ön esete - ez ugyanaz a verzió, mint az álom egy villa Kaliforniában (vagy a Bahamák) nem alszik éjjel, és készen áll, hogy nagy áldozatot, ha csak végezzék el azt, használat teszteredmények valószínűbb, mint egy útmutató a cselekvésre. Egyedül dönteni, milyen messze van hajlandó menni.

Ha egy nő készen áll dolgozni magát, akkor minden jól növelheti esélyeit, és talál egy idegen férje. Tudom, hogy egy 60 éves nő, amely megállapította, férje Ausztráliában! Ő 69 van ellátva, jó hangulatban és szexuálisan aktív, és folyamatosan megy a drága utazások szerte a világon! Ahhoz, hogy a kor - egyáltalán nem akadály (nem úgy, mint Oroszország és Ukrajna), a férfiak minden korosztály szeretnénk, hogy a partner az élet és a szórakozás.

Lássuk, mit tehetünk, hogy növelje esélyét.

Mint azt már észre, fiatalabb, mint te, annál több pontot (könnyebb megtalálni a partner). Sajnos, ez a feltétel lehet korrigálni kisebb mértékben. A kor előrehaladtával, akkor el kell fogadnunk.

De a kor ad egy nélkülözhetetlen előny - tapasztalat, és ez az előny akkor kell használni, hogy a teljes mértékben. Több tapasztalt nők tudják a legjobban, hogy a keresett, és értékelik a férfiak, akik kontrollálni magukat jobb és képesek az emberek, amire szükségük van. Ezen túlmenően, az a tény, hogy maga több mint 40, azt jelenti, hogy a gyerekek már független, és nyugodtan élni, végül a saját és a partner. Feltétlenül hangsúlyozni ezt a tényt a profiljában!

Először. Nyugati ember keres a nők, akik már beszélnek egy idegen nyelvet. Második. ha nem ismeri a nyelvet, hogyan kíván foglalkozni a jövőben a választottak? Tolmács segítségével? Garantálom - nem fog nyerni a szívét közlésével közvetítőn keresztül. Éppen ezért a fordítók (a házasság ügynökségek mindig nő) működik néha puszta fillérekért - találkozhatnak számos vonzó a külföldiek, és képes varázsa szinte bárki. Ezért fordítók házasság ügynökségek változnak olyan gyakran.

Van egy barátom - a korábbi fordító házasság hivatal. Leendő férje jött a találkozóra, hogy egy másik nő, és a bal szerelmes belé. További példák?

Egy barátom, aki végzett a Kar Idegen nyelvek, említette egyszer, hogy szinte az összes lány az ő csoportja most külföldön élő. Kiderült, hogy mindegyikük feleségül külföldiek. Őszintén kíváncsi, hogyan csinálták: „Tudod, a fele, nos, semmi különös, vastag, csúnya nem tudom, mik ezek a külföldiek találtak rá.!”

Nem csoda! Megfelelő életkor plusz nyelv ismerete, valamint a hiányzó gyermekek - és még az átlagos megjelenés és teljessége a fény voltak nagyon jó esély.

1-1,5 éves intenzív képzés akkor is jól beszél angolul. Elég csak a szorgalom és a kemény munka -, de mi egy díjat kaphat a végén! Nem a boldogság az élet nem ér egy év munka? Ezen túlmenően, a kommunikáció a külföldi férfiak - kiváló nyelvi képzés - és teljesen ingyenes! Kommunikáció anyanyelvűekkel és különösen az utazás, és marad a nyelvi környezet (képzelni egy kéthetes nyaralás a Maldív-szigeteken, teljes mértékben befizetett leendő vőlegénye!) - ez drága tanfolyamokat „merítés” a nyelv, és akkor kap ez a keresési férje elég zabesplatno! Mit szólnál ötvözi a kellemeset?

Szabad fordítás szoftver az interneten, melyek segítségével a kommunikáció (akkor is, ha nem beszél idegen nyelvet!), És ott lesz maga; Ha van valami, hogy beszélni, hogyan kell beszélni - már nem probléma.

A következő szempont - megjelenését. Azt mondod: „Nos, itt nem erősít semmit, hogy Isten adta, hogy ne változtassa meg.” És akkor lesz baj! Persze, hogy gyökeresen megváltoztatja a megjelenés csak egy sor költséges plasztikai sebészet, de meg tudod csinálni nélkülük.

Szintén - mint furcsának tűnhet - a férfiak fizetnek sok figyelmet a hossza a haj. Nő a hosszú haj sokkal könnyebb vonzzák a férfiakat figyelmét. A férfiak (és nem csak a külföldi!) Hosszú haj jelenti a nőiesség. És pontosan ez az, amit hiányzik a nyugati nők! Így - a nő haját!

Mi köze a szám? Bizonyos mértékig egy jó fénykép lehet elrejteni a túlzott teljességében, hanem, hogy hogyan lehet az ember? Őszintén szólva - külföldiek nem szeretik a zsír. Talán, Törökországban és más kelet-európai országokban, még mindig sikerül, de szeretné, hogy menjen?

Csak egy kiút -, hogy lefogy. Sportolnak, kevesebbet eszik, menjünk át egy egészséges étrend. Rájöttem, hogy ez könnyebb mondani, mint megtenni -, de aki azt mondta, hogy könnyű lenne? Egyél több zöldséget és megáll kenyér (by the way, a Nyugat nem eszik kenyeret szinte, saláták, második, sőt levesek használni kenyér nélkül); tészta és rizs vagy burgonyakeményítő, cserélje hajdina olaj nélkül; feladni cukor (akkor sem tudja képzelni, hogy hány kalória van egy közönséges üveg teát két kanál cukrot!)

A saláta (anélkül, tejföl - egy kis olívaolajat), csirke, sovány hal, zabpehely a víz a reggeli - alapú étrend. Próbálja meg teljesen eltávolítani zsírt és csökkenti a szénhidrátok. Alapján - sovány fehérjék és zöldségek. Gyümölcs is lehetséges, de van sok cukrot, így enni, több zöldséget, lehetőleg nyersen. A legfontosabb dolog - a méret adagot. Elkezd enni fele a normál adag - és még módosítása nélkül diétát fog fogyni.

(Fogytam utána a második terhesség - csak elkezdett enni fele a szokásos adag, egy pár hétig ment nagyon éhes, majd a szervezet által használt, az éhség eltűnt, és elvesztettem 11 kg 4-6 hétig, így tapasztalatból tudom, hogy van igaz. módja annak, hogy lefogy - csak meg kell enni kevesebbet!)))

Ugyanez történt néhány hónappal ezelőtt, amikor az ünnepek után a férjem és én is podnabrat több kilogramm, és megállt, hogy bekerüljön a farmer. Úgy döntöttünk, hogy verseny megszervezése, ki volt az első, hogy elveszíti 5% a súly, de az utóbbi néhány hétben próbálják diéta és súlya tovább menni oda-vissza körülbelül azonos számban. Aztán úgy döntött, - itt az ideje, hogy drasztikus intézkedéseket, és három napig nem evett semmit, de a nyers zöldségeket és gyümölcsöket, bár ittam gyümölcslé és kávé (én már nem isznak kávét és teát cukor nélkül). És csak 3 nap elvesztettem a legtöbb 5 tömeg% (3 kg), és az első, hogy elérje az áhított mérföldkő. A férjem próbált tiltakozni, hogy én vagyok a tiltott módszerek, de van arra emlékeztetett, hogy tudta ugyanezt -, de nem akar. Tehát most fenntartja a nyaralást egyedülálló magán ötcsillagos hotel a távoli szigeten - ez az én díjat nyerő!

Tehát fogyni - ez nagyon egyszerű. Csak, hogy ne egyenek és súly megy magától. Ez nem történhet meg!

Adjon meg egy szabályt az egyik a hét napjainak nincs - és a test tisztítjuk, és pénzmegtakarítás, és az is marad szabad idő! Éhségtől senki sem halt meg. Az ember képes arra, hogy étel nélkül élnek, legalább egy hónap. Ha igazán akar enni - seshte paradicsom vagy uborka, kávét egy kis tejjel (zsírmentes), igyon sok vizet. Kevesebb gyümölcslevek és egyáltalán nem engedélyezett a szénsavas italokat, mint a Coca-Cola - ezek szörnyű mennyiségű cukrot. Akkor adjunk hozzá egy kis levet a vízbe, hogy volt egy kis ízelítőt. A modern embernek szüksége csak 1000 kalória naponta. Ez lehet (1) hegyi gyümölcsöt és zöldséget egy kis joghurtot és egy darab hús, baromfi, hal - vagy (2) egy pár csomag chips és egy nagy Coca-Cola palack. Az első kombináció, hogy a szervezet elegendő táplálkozás megfelelően működjön, és a második hagylak éhes és tartalmaz szinte semmilyen tápanyagot a szervezetnek szüksége van. Tehát fontos, hogy ne csak, hogy mennyit eszik, de mit eszik. Zöldségek és néhány sovány fehérjét - alapján a táplálkozás fogyás.

Korlátozza magát az élelmiszer-és menjen gyalog néhány megállóra hazafelé. Ahelyett, hogy a következő sorozat - A játékos az angol magazin a zsebébe, és egy séta a közeli parkban. Meg tudja csinálni. Tartsa célt szem előtt tartva, ne felejtsük el, hogy miért van szüksége rá.

A soványabb valaki, annál jobban megtalálja az ember. Nők külföldön legteljesebb, és ez az egyik legerősebb tényező az Ön javára, ha keres egy külföldi férje.

Helyesen választott stratégia lesz az Ön számára optimális felhasználása az esélyét, de ne feledkezzünk meg a munkát, hogy a kapacitás növelése. Mindent a hatalom.

Kapcsolódó cikkek