10 irányok fejlesztésére irányuló projekt menedzser

1. További empatikusak a résztvevők a projekt

Egy ember, hogy természetes az empátia és az emberek, akik törődnek velük, és megérteni, hogy mások mit gondolnak és éreznek. Amikor az emberek úgy gondolják, hogy tudja, hogy azok igényeinek, vágyainak, helyzetek és problémák, hajlamosak nyitnak bizalom több és megosztani veletek tovább. Projektmenedzser, megpróbálok folyamatosan fejlesztjük empátia.

Az a képesség, hogy megmutassa a megértés az út, hogy a mások által látott, egyre a bizalmát és támogatását. Című cikkében: „? Mi a titka a Project Management” (. Eng), Peter Marcy így magyarázza ezt:

„A sajnálkozás, a projekt vezetője, hogy jobban tudja kommunikálni, ami gyakran segít tájékozódni az ügyfél vagy csapattag a legjobb megoldás a projekt az adott körülmények között.”

2. Mélyítse tulajdonosi módszerek Agilis és Scrum fejlesztés

3. egyre inkább oktató és mentor

Az évtizedek során a munka, tudtam egy dolgot: nőni elegendő számú jó emberek lehetetlen. Emelje és irányítja mások a sikerhez és a szakmai fejlődés nagyon vonzó. Emlékezés az ő eredményeit a projekt menedzsment és vezetői pozíciókban, azt világosan megérteni, hogy legkedvesebb emlékem van kötve azzal a ténnyel, hogy már befektetett a mások sikerének.

4. Gyakrabban ezek segítenek megoldást találni, mint beavatja őket

Az egyik legfontosabb tehetségek (és átkokat) - én képes konstruktív megoldás gyorsabb, mint a többiek. Az a képesség, hogy gondolkodni kívül a doboz, nézzük a dolgokat kívülről, szolgált nekem a jó helyett évek óta a projekt menedzsment. De néha a legjobb, hosszú távú megoldásokat találunk, ha segítünk másoknak megtalálni őket.

Tény, hogy a leggyakrabban talált megoldásokat, akik ezután élni velük, jobban működik, mint azok, amelyek vagy nyilvánítják felett (a fej). A menedzsment a projekt fontos, hogy a döntés az érdekelt felek azt.

5. Ólom példával, és nem a sorrendben

A szülők hamarosan észrevette, hogy a gyermekek nagyobb figyelmet fordítanak a tetteikért, szavak helyett. Érted, hogy annak érdekében, hogy megnyerje a bizalom és tisztelet az emberek, a szavak meg kell erősíteni a helyzet.

Ugyanez igaz a projekt menedzsment. A projekt csapat tagjai, akkor is, ha nem osztja meg véleményét, inkább vegye figyelembe, ha látják, hogy a vállalkozás nem ellentétes a szavakat. Sőt, azt tapasztaltam, hogy a szavak egyáltalán nincs szükség, ha a cselekvés állandó és jól megtervezett. Ebben az évben én nagyon fog dolgozni csiszolás tudásukat például; több akció, kevesebb szót.

6. növelje vonzereje, a felsővezetői

Remélem, hogy jobb szimpatizálnak, lett a legjobb oktató és mentor, valamint egy asszisztens a megoldások keresését, és én hozzá, hogy a fellebbezését vezető menedzsere. Adjunk hozzá egy csipet MBA-lexikon a képlet, és talán néhány ruhák, és soha nem lehet tudni, mi történik.

Megnyilvánulása projekt menedzsment ismeretek és vezetői a legmagasabb szinten csak javítani a képességét, hogy mászni a vállalati ranglétrán régi barát. Tehát akinek a karrierje nem érhette meg jobb fizetés és több lehetőséget? Vigyázni kell, mert a rendező, megyek a harcot!

7. Bővítse tudását három területen: az ipar ismeretek, projekt menedzsment és IT

Ami engem illet, a különbség a jó és a kiváló projektvezető az a képesség, hogy megtanulják, nem csak a projekt menedzsment. Mivel a legtöbb az én projekt foglalkozik, azt hiszem, az állandó mélyülő ismeretek IT és projekt menedzsment szolgálnak majd nekem is. A tanulmány a két iparág és kultúrák tesz hatékonyabb. De azon túl, úgy vélem, a projekt vezetője tanulmányozni kell az ágazat, amelyben fekszenek a projekteket. Merülj az árnyalatok és a kulturális ipar, amelyben részt vesznek, viszi nagy osztalékot.

8. fejleszteni annak megértését, felhő projekt menedzsment és együttműködési eszközök

Nem számít, hogy megtámassza a felhő, vagy sem, úgy tűnik, hogy egyre helyre. És legfőképpen, az azt jelenti, hogy előbb-utóbb meg kell majd dolgozni felhő projekt menedzsment eszközök. Az elmúlt néhány évben, a legtöbben már használ felhő együttműködési eszközöket. De van még sok más eszközöket és megközelítéseket sem, mivel portálok fájlmegosztás komplex visszacsatolási rendszerek.

Egyedül szoftver kínál a tervezés és nyomon követés projekt van egy nagy sokaság. Ezért, mivel én vagyok a non-stop, megyek tanulni még legalább három média ebben az évben. Kívánj szerencsét.

9. javítani a prezentációs készség

10. Hogy segítse az összes lehetséges

Alapértékeit, hogy osztom sok projekt menedzserek - a vágy, hogy segítsen javítani a hatékonyságát az egyes projektek és a javaslat, amit kezdeményezni. Számomra mindig is fontos volt, hogy változtatni az emberek életét és a vállalatok érdekében, hogy javuljon az utat a kitüntetést és az észlelés a siker. Ez a vágy messze túlmutat a munkám a projekt menedzsment.

Kapcsolódó cikkek