Akinfeev, zenit és Goetze

CSKA győzelem és száraz rekord Akinfeev, csizmák Goetze és a vereség „Zenith” - Beszámoló a fő események a nap.

„Kuban” és a „Torpedo” játszott döntetlen

Krasnodar „Kuban” és a moszkvai „Torpedo” játszott döntetlen. A találkozó a 15. fordulóban az orosz Premier League tartottak Krasnodar stadion „Kuban”, és végül az eredmény 1: 1.

Az első gólt a mérkőzés pontozták már a 7. percben: Szerzett középpályás „Torpedo” Diniyar Bilyaletdinov. Yuri Zhevnov erős rúgás előre a labdát játékba, Alexander Salugin átvette a labdát, majd adott oda Bilyaletdinov és Diniyar ugrott meg a kapus, és ütött erősen a sarok közelében Alexander Belenova.

„Kuban” játszott a 34. percben köszönhetően egy célt Ibrahima Baldé. Yvelines Popov nyomja szélén Reziuana Mirzova, majd letette a tizenhatos, ahol balde ugrott a fej fölé ütött az alsó sarokban.

CSKA legyőzött „Ufa”, és emelkedett a második helyre a táblázatban

Labdarúgók CSKA szerzett jelentős győzelem a „Ufa” a 15. fordulóban az orosz Premier League-ben. A játék, ami történt szombaton a „Arena Khimki”, véget ért a pontszám 5: 0-ra.

„Katonák” ment előre a 35. percben, amikor Bibras Natcho szerzett. Fogadása átvitel Zoran Tosic, Seydou Doumbia adta vissza az egész, hogy Nath, aki visszavonta a backswing védő és kapus. Tosic hamar megduplázta a vezető csapat, elküldi a labdát, miután a labdát Georgi Milanov.

Az elején a második felében Tosic szerzett kétszer nyomja a labdát a túlsó alsó sarkában a cél Yurchenko. Négy perccel később Doumbia elfogyott egy-egy a kapus. A végén a játék során hozott Ahmed Musa.

CSKA szerzett 28 pontot, és mászni a ranglistán a második helyre, száműzve out „Krasnodar”, aki még mindig van egy játék a kezében.

Vlasov cél hozta „Mordvin” győzelem a „Zenith”

Labdarúgók „Mordvin” okozott a második veresége „Zenith”, a vezető orosz Premier League-ben. A játék a 15. forduló, szombati Saransk végződött az állás 1: 0.

Az egyetlen cél a 29. percben pontozási középpályás Oleg Vlasov. Középpályás tört be a tizenhatos verte Ezequiel Garay Nicolas Lombaerts és öt méter ütött a közeli sarokban. A szünet után osztályokon André Villas-Boas elkezdték támadni a nagy erők, hanem a hit kapui Anton Kochenkova és nem sikerült.

"Ural" verte "Arsenal" Tula

A mérkőzés 15. fordulójában az orosz Premier League Jekatyerinburg „Ural” Tula nyertem a pontszám 2: 1 a helyi „Arsenal”.

A vendégek megszerezték a vezetést a végén az első félidő: Manucharyan sarkában lógott a büntetés terén, de Erokhin nod küldte a labdát a hosszú sarokba. És a leállás ideje „Ural”, és szerezte a második gólt: Kašćelan kiütötte a saját tizenhatosán Stavptsa és a gyantát 11 méteres jelet lőtt a felső sarokba - nincs esély Filimonov.

„Arsenal” csak „felszív” kezelt fiókok második felében. 74 perc elteltével Kutin átutalása mozogni vagdalkozó, aki rálőtt kapus, és az olaj-etetés gumicsónakkal a labdát a kapuba.

A győzelem lehetővé tette az „Ural” szerzett 13 pontot, és mászni a 12. helyen a táblázatban. „Arsenal”, amelyek az aktív nyolc pontot, elfoglalja az utolsó sort.

Akinfeev volt a rekordot a legtöbb tiszta ágyneműt az orosz bajnokságot

CSKA kapus Igor Akinfeev. tartani egy tiszta lapot a mérkőzés a 15. fordulóban a Premier League „Ufa”, meg egy abszolút rekordot a számos orosz bajnokság végzett száraz ülések - most a saját eszköz Akinfeev 130.

Így CSZKA kapus megdöntötte a rekordot a korábbi kapus „Mozdony”, „Dynamo” és az orosz válogatott, és most edzője „hadsereg” Szergej Ovchinnikov, amely összesen 129 mérkőzést.

„Ez a leghíresebb boot a világon! Boot tette boldoggá az egész Németországban! Soha nem mostam meg. Most ő ugyanolyan állapotban volt, Rio, amikor elhagyta a stadiont. Még mindig tartott fű. Soha nem tette a döntő után, otthon tartják”- idézi Goetze Bild.

Mutko: kész támogatni a döntést honosítási Ari

Miniszter Sport Vitalij Mutko mondta, hogy ő tárgya játékosok honosítás. A közelmúltban, a brazil csatár „Krasnodar” Ari kifejezte azon óhaját, hogy játsszon Oroszország számára. Mutko azt mondta, hogy a minisztérium a Sport kész támogatni a döntést honosítás a játékosok, de a kiváltsága alá kell származnia RFU és az edzői stáb az orosz csapat.

„Én már többször mondta, hogy nyugodt hozzáállása ehhez. Globálisan útján honosítás, nem megyünk a sport, de vannak különböző élethelyzeteket és meg kell erősíteni a különleges sport. Mi ezt az utat. De kell jönni egy előjoga a nemzeti szövetség és az edzői osztály.

Úgy vélem, hogy Ari - egy jó játékos. De elvileg az Orosz Föderáció, valamint labdarúgó edző meg kell vitatnia, és lépjen kapcsolatba velünk. Készek vagyunk támogatni egy ilyen döntés „- mondta Mutko a levegő TV program” Kérdezd meg a miniszter „a tv-csatorna” Oroszország 2”.

35 ember lehetne bízni abban az esetben, „furcsa”, „Levante” játék - „Zaragoza”

A játék „Levante” - „Zaragoza” sor május 21 az utolsó fordulóban a példákat. „Zaragoza” kellett nyerni kiesés elkerülése, hogy a második osztály, és a csapat elérte a kívánt eredményt által legyőzése „Levante” a pontszám 2: 1.