9 csiszolása üveg műszerfal

Továbbá, amikor megvette egy autó, a műszerfal üvegcsíkot zavaros volt - talán a gyűrűt, vagy valami más, a tervek szerint csiszolni, de miután hazaért, a felesége elkezdett mosni szalon és úgy döntött, hogy súrolja ez a banda, tudod mit? Zöld oldalán szivacs mosogatás. Nő okos, de ez mindenkivel megtörténik.

Általánosságban elmondható, hogy vált egy sáros folt kellős közepén.

De mint minden ez történik egy barátja az ő saját területén (artemstanovoy köszönöm barátom segítségét)), ez nekem, és segített.

Kép venni ebben az időben feledésbe merült, de ez nem volt olyan egyszerű, mint gondoltam, de sikerült.

És így. Oldja az oldalán a műszerfal, az egyik, hogy elrejti az ajtó mögött, amikor zárva van, akkor kikapcsolta az alsó része a műanyag a kormány alatt, amelyben van egy zseb a bal oldalon. Kigombolta minden az alkalmazás nem kis erőfeszítés, de a pillanat. Ezután távolítsa el a fadobozt, hogy a bal oldalon a kormánykerék, majd távolítsa el a burkolatot a kormányoszlop, meg kell kicsavarni a 2 csavart, amelyek rejtve maradnak a volán mögé, szükség van rá egy 90 fokos fordulatot mindkét oldalán, és távolítsa el a szürke sáv körül a klíma és vezérlőgombok, és a zene, akkor kissé lazítsa bal szélén a fa részek, ahol a gyújtás gombra, majd a horog egy kis műszerfal üveggel, és kezdjük el óvatosan húzza. Ez húzta kemény, vagy inkább nem kényelmes, de nagyon. Oldja az alsó fej amikor elkezdjük, hogy távolítsa el a napellenző lekapcsolást chip, amely nullára, és módosítsa a áramlási értékek, stb Ezt követően csavarja ki a csavarokat 3 rögzítő rendezett, kikapcsolására chip és vynivaem. Továbbá, minden patent és könnyen eltávolítható. Polirnuli a maximum, így nem árt a műanyag átöblítjük kompresszor szöszt és összeszerelt fordított sorrendben.

Az eredmény - a tiszta üveg. Örömünkre szolgál, hogy csúnya, mert ami a mozdulata.

A legfontosabb dolog, hogy közvetlen keze volt, ami 4 darab, és minden. Szem félnek, de a kezek csinálnak.

Köszönöm, Artem!))

Ez minden. Azt hiszem, nagyon kevés ember jöhet, de ha szükséges, az I., torma megállapította, hogy olyan kérdéseket is szívesen látjuk!)

Köszönöm, és jó éjszakát!

Kapcsolódó cikkek