5 Ways, hogy változatossá a munkanap az irodában


1. Kommunikáció a kollégák

Naponta többször én választották ki a vizsgálatból (amely ült együtt a közvetlen főnöke), hogy más osztályok kommunikálni emberek élnek. Amellett, hogy kap a kollégák információt a munka- ügyek, tanultam egy csomó érdekes, ne érintse meg a munkát.

Ez érthető, mindannyian emberek, mindannyian szeretnénk kommunikálni. Régebbi kollégái szívesen mondja el a (fiatal) életéről, családi élményt. A fiatal tanulhatna a kedvezmények egy adott boltban, hogy hallja a benyomások az új film, amely megjelent előestéjén a képernyők, és más érdekes eseményeket.

Egy időben volt egy másik nagyon érdekes szórakozás. Az egyik lány a csapatunk gyakorolt ​​szövés zsinórra és megteremti a frizurát. Az I. és két másik munkatársat lányok (tulajdonosok hosszú haj) gyakran jött rá, hogy szabad kísérletezni a haját.

5 Ways, hogy változatossá a munkanap az irodában

2. A változás táj

Szinte mindig közben ebédszünet (vagy annak egy része), szoktam, hogy az irodában a friss levegőre. A melegebb hónapokban, ő volt a közeli parkban, vagy lefelé a vízparton. járni, és lazítson egy kicsit. Szerencsére mind a park és a sétány egy két perces sétára a helyem a munka.

Hideg napokon én vacsorázni a közeli kávézókban. Egyébként ezek az ételek nem voltak fölött. A legtöbb ilyen intézmény környező irodánkban normálisan működött jelentős csökkenést az üzleti ebéd ára (ami kezdődött 12:00 és végül a 16:00). Gyakran ezek a vacsorák, hívlak kollégáim vagy a barátok, akik dolgoztak a közelben.

5 Ways, hogy változatossá a munkanap az irodában

3. Segítség kollégái

Voltak idők, amikor túl sok volt a munka (az úgynevezett szezonális). Ezért elhagyja az irodát lehetetlenné vált. Ebben a helyzetben igyekeztem elterelni egy kicsit a saját művek, helyettük munkatársak. Tudtam, hogy a pontos részletek az egyes kezelő és felügyelő, így bármikor tudott tenni valamit értük.

A sajátossága álláspontomat kötelezi, hogy kommunikálni az ügyfelekkel, küldjön jelentéseket projektek tevékenységének koordinálása a két hadosztály. Ezért amikor a például segít elkülöníteni az ellenőrzési vezetni néhány adat formájában, ez volt az öröm. Megváltoztattam a természet munkámat. és hogy azt a fajta szórakozás, hanem munka.

5 Ways, hogy változatossá a munkanap az irodában

4. Idő magam

Szép figyelemelterelés a monotónia a munka, és jön velem, „öt perc magam.” Közben őket, megzavarta a munkából, és kiad egy pár percig, hogy magát, frissítő make-up, frizura, nem kis feladatok, gyakorlatok a szemnek.

Ez lehetővé tette, hogy jobban érzi magát, nem csak pszichésen, hanem fizikailag is. A töltés segít a stressz és a fáradtság a hátsó. Torna a szem valóban pihentető szemed, és segítsen megmenteni a látást. Abban az időben hordtam, poharak és lencsék, így növeljék hátrányok nem akar.

5 Ways, hogy változatossá a munkanap az irodában

5. A „legális” érdekek

Egy nap nagyon akartam foglalkozni néhány dolog, amit szeretsz a munkát. Miután sok mérlegelést, úgy döntöttem, hogy ebben az esetben lehet, hogy tenyésztését az irodában szobanövények és az őket gondozó. Különben is, abban az időben, az általunk vizsgált (valamint mások) nem voltak.

Ennek a gondolatnak, megfordultam, hogy főnöke, ő támogatta őt. Mivel ez a nap, én is figyelmetlen, munkaidő alatt és az egyik hobbija (persze ésszerű határokon belül). Csapat irodai tereprendezés ötlet is eszembe jutott. És idővel, ebben az esetben nem volt támogatója.

5 Ways, hogy változatossá a munkanap az irodában

És mit csinál különböző munkájuk nap?

Kapcsolódó cikkek