5 értékelés alapján mintegy száz örökmozgó, Mr.

Ha telefonál, vagy látogasson el, mondd meg nekik, hogy megtalálta az információkat a helyszínen legjobb. Ez növeli annak az esélyét, hogy minőségi szolgáltatást.

„Problémák a kocsi?
Rosszul lett, a szél fel? Motor leáll magát? Az autós túrák nem annyira, mint korábban? Volt egy benzin költségtúllépéseket? Hangzottak gyanús hangokat? lit ismeretlen hiba a panel? Vagy valami más, mint ez? Írjon nekünk! Mi megoldjuk éppen egy ilyen probléma!

Gyere velünk! Végzünk számítógépes diagnosztika és mechanikus jármű működését. Kevesebb, mint egy óra, hogy azonosítsa az összes hibát a villamos és mechanikai autót.

Elvégzése után a diagnosztikai és hibaelhárítási, mindig kínál megjavítani autóját nálunk.

És utána javítani, hogy garantálja, és létrehozott egy különleges szolgáltatást könyvünk központ, amelyben rámutatnak az elvégzett munkát, és javaslatokat tesz a jármű működéséhez javítás után. "

Találtunk egy hibát a leírásban? Értesítés. helyes!

Vélemények az örökmozgó

Szembesülve szabálytalanságok frissen vásárolt b / a a / m és a dobogó néhány (4 ha emlékezetem nem csal, séta „a pokol” csak, ha jól emlékszem) töltőállomások a városban, ahol minden vállat vontak, mondván, hogy úgy tűnik, minden rendben van, és mindent meg kell dolgozni, de még mindig nem működik (a vágtató ütemben, a túlzott üzemanyag-fogyasztás, és sok más probléma) véletlenszerűen úgy döntött, hogy diagnosztizálják a „örökmozgó”, és az első alkalom, hiszen a lépés, hogy kiderüljenek és megszűnjenek az összes kárt, hogy lehet megszüntetni, és minden magyarázható egyszerű laikus nyelven. Adott egy garanciát a termék javítás esetén a jótállási felszínre kisebb hibák, amelyeket díjmentesen javították vagy csak minimális terhet. Elégedett vagyok mindennel, és ajánlom, hogy bárki, aki értékeli a fő bevételi forrásait: időt és pénzt (a mi korunkban különösen fontos).

Ő adta a csere időzítés, végül meg kellett érintse meg a motort. Nem javasolt (

Srácok! Épp döbbenve! szolgáltatás minősége több mint öt pont! Kinevezés volt 10:00! Abban a pillanatban én elfogadták! Ó, ah minden rossz, és szükség volt rá, hogy nem változik! Egy órán át mindent kitaláltam! Azt tervezik, az én hozzájárulásával. minden, amit meg kell változtatni! Ezek főleg az olaj- és légszűrők! Két alkalommal javította a kézifék és a jobb hátsó kilincs! Köszönöm, a szakember nagybetűvel!

Már kétszer használja őket. Ez az első alkalom, körülbelül hat hónappal ezelőtt jártam - I javított a motor (több Bosko), a szelep után volt hajlítva. A második alkalommal a számítógépes diagnosztika utaztam tegnap (ellenőrizze troit kigyulladt, és indítsa el a gépet. Tekintsük a hibák a számítógépen keresztül, és úgy találta, hogy a gyújtótekercset meghalt).
Diagnózis egyszerre (ez nem sokáig). De a javítás a fejegység emlékszik vár egy pár napig. A móló volt. De mi minden minőségileg. Nincs panasz.
Egy kicsit későn neki diagnosztizálni az időben. Bocsánatkérésnek megígérte, hogy hagyjon egy véleményt az interneten. itt)

Kapcsolódó cikkek