3 vélemény jelent meg az egészségügyi központ és Solon

Kedves Alexander Vladimirovich! Mint mindig, szeretném kifejezni külön hála, a csodálat. Ön egy egyedülálló személy az első helyen, az orvos, szerető emberek, felelős minden ok. Center, hogy létezik ma kezdődött a „szegény kis, de tiszta” szoba, és itt tettek egy nagy vágy, hogy egy kényelmes tartózkodást a betegek a klinikán. Mi felkapott egy nagy csapat. És megcsináltad. A sikeres ember sikeres mindenben. Azt szeretném, ha jó egészséget, az optimizmus. további ›

Kedves Sándor! Ajánlása alapján Tjurina LV kérem a segítségedet. A lányom 17 éves. Még mindig nincs menstruáció. Figyelünk a „Juventas” diagnosztikai központ a második évben. Eddig hiába. Valószínűleg ez annak köszönhető, hogy a pszicho-emocionális állapotban. Ez a szociális fóbia. Ő kezelték a pszichoterapeuta, látta antidepresszánsok, ennek eredményeként a visszanyert 40 kg. És a helyzet csak romlott. Remélem a segítséget. Köszönöm előre!

Szeretnénk, hogy egy találkozót, hogy Solon A. Jó napot. Mi 3 3 CMA nem szól egy szót. Ön az egyetlen megváltás, kérem, válaszoljon.

Helló, Sándor! Nem találja a rész, ahol lehet, hogy a követelés, ezért vagyok itt a véleményét, talán a kérdéses hallható. Hallottam a sikeres kezelés a klinikán a különböző betegségek. Olvastam, hogy az online mentális betegségek is szerepel a listán a betegségek, amelyekben tud segíteni. Azt szeretném megkérdezni a fiam beteg Tourette-szindróma. Ő 26 éves. Remélhetjük, hogy a kezelés képes lesz segíteni? Son szörnyen kínozza kétségek és gondolatok. további ›

Kedves Sándor! Az ajánlás az ismerős fellebbezést az Ön segítségét. Megmentetted gyermeke segítséget és én, kérem! My baby 9 hónap, diagnosztizált súlyos központi idegrendszeri érintettség, VOS, görcsös tetraparesis mulfokalnaya epilepszia, szürkehályog. Mély reményében várja a választ. Köszönöm előre!

Helló, nagyon szeretnék, hogy egy találkozót. Solon A. Gyermekem 5, 6 éves. Diagnózis: organikus agyi károsodás, motor allaliya, POA, ZPRR epilepszia. Köszönöm.

Kapcsolódó cikkek