28 értékelés alapján körülbelül vaodent Moszkva, Bogorodskoye, Ivanteevka Street 11

Ügyvéd M. Terentyev kifejezni mély hálámat az orvos Tebuevoy Rashidovna Aline, asszisztense az Alfa és Natalia és Tatiana, a rendszergazda a kemény munka és a figyelem (meleg) a betegek! Szeretnék kívánok boldog nap, fogorvosi, közben a szerencse! És erős egészség sokkal fontosabb, mint a megoldás alapvető probléma!

Szeretném megköszönni az alapítók a hálózat klinikák vaodent az árpolitika, amely képesek elvégezni klinikák vaodent! Nevezetesen, mely csak a relatív a protézis és kezelésére MNF DENT konzultálva, mind a terapeuta és ortopédiai kezelési terv elérte a 100 tonnát p .. mi részünkről úgy döntöttek, hogy összehasonlítani más klinikákon járt még öt klinikák, amelyek az azonos felajánlott 150 -250 m. o. rendre visszatért vaodengt, és még adott egy öt év garancia. további ›

Ne menj a klinikán. Köszöntötte boldogan, de bízik senki. 7 kiderült szuvasodás, de egy másik klinikán kizárt megijeszteni rémtörténetek, ha azok nem gyógyítja a fogak fog bánni velem egészséges fogakat pigmentáció, köszönhetően tisztítása másik klinikán és a fogszuvasodás hirtelen eltűnik, akkor nem kell szégyenkeznie, hogy saját.

Voltam egy fogadáson VAODENT. Nem vártam egy ilyen faragatlan hozzáállás. A fogorvos beszélt nagyon lekicsinylően, sőt volt, izzadt és a szaga rossz. Ajánlott foghúzás, de más klinika és hentesáruk lapcsoport korona, fog és mentett. Fuss, amíg eltorzult.

A Ivanteevsky válás arány, azt mondta, fogpótlások kezelésére és megállapodtak abban, hogy a fejét. Csatornák tisztítani 1,5 óra altat fasz általában nem. Ennek eredményeként a csatornák és gyógyult ideiglenes tömés futott, villogó sarka ennek a „klinika”! A pecsét már hozott egy normális ORVOS! Bár Vaodent mondta - csak protézisek!

Írja magad pozitív visszajelzés, nem fizetnek személyzet fizetését asszisztensek változik havonta, bírságolták illegálisan és irányítja a hálózati Upyrkina középfokú egészségügyi oktatás, a megfelelő füst szünetek a bejárati ajtót, és fut. Micsoda nyomorúságos fogászat.

Fogászat undorító! Minden célzó csíkot a betegek! Faragatlan főnökeik, nincs kapcsolatban a gyógyszert. Gene. Vezető szüntelenül dohányzó nővér Upyrkina egy nevet érdemes, a szó vámpír. Lehetővé teszi, hogy a rendszergazdák telefonon egykori betegek hívja a recepció, és a betegek megtagadják a horror. Ilyen a hegyi nővér ellenőrzi, hogy ez lenne érdemes! Meshcheryakov tulajdonos szabja az összeg, amellyel az adminisztrátor törölheti a csekket, hogy nem fizet. további ›

Általában én vagyok nagyon hű a szintű szolgáltatást. Tudok a helyére, és figyelembe veszi, hogy a valódi ember dolgozik. De egy fél óra várakozás, hogy egy új ügyfél 0_o fogászat jöttek a rekord, hogy figyelmeztesse, hogy az otthoni baba. Ne hez, hogy jöjjön vissza később, vagy holnap. És azt mondani, „egy másik 10 perc,” amíg én nem csak hagyja. Talán jó fogorvos dolgozik ott. De itt van, hogy megtudja, erről nem tudtam. Azt hiszem, maradtam volna még egy órát, ha várt.

Segítséget kértek gyógyítani fog, tette rossz. balra slot töltött ételek és nyomást gyakorol a gumi, kilógott nagyon töltés evés közben fáj nyomva rágás közben, és pénzt vett mind a beültetés és a jog nem figyelmeztetett a lehetséges költségeket és a görbe ajtófélfa fogorvos nem akarta kijavítani a szavakat, hogy kerül megrendezésre a megtörténik, hogy nem telt el, figyelmeztetik az embereket, hogy ne menjenek a klinikán.

Úgy dolgozott, mint asszisztens fogorvos / klinika adminisztrátor VAO DENT (LLC „Triumph”) a Ryazan Avenue. Az én Feladatai közé takarítás a szomszédos területek, WC, iroda, konyha, recepció; gyűjtemény; bérfizetés, jelentések készítése; minden san.-járványügyi. eseményt. Erre fizetni 1500 naponta. Dolgozz 10-20 (sőt, mindig így munkát később, mert amit kellett dolgozni három vagy négy). Bosses faragatlan, önző, köztük: Ruslan Stanislavovich. további ›

Megfordultam, egyszer költözött Golyanovo. Közel lakom. 1. Kiderült, drágább, mint az eredetileg bejelentett. Ugyanakkor, ha nem volt 180 rubelt. Felajánlottam, hogy menjen haza, ne hagyja, hogy - meg kellett hívni a férjemet. 2. Egy idő után megnyílt a sipoly az íny területén a fogat. 3. Úgy tűnik, nem minden rendbe - caries tovább fejlődik, vagyis ez megint találni egy másik helyre, és ismételje meg ... Egy másik klinikán azt mondták, hogy valószínűleg, már fel a koronát a „kezelés” egy foga. 4. Nem vagyok szakértő. további ›

Minden jól indult. Felszólította a klinikára Ivanteevsky eltávolításához bölcsességfog. Bár ő nem a probléma, hanem nőtt fel, fej fáj nagyon rosszul. Vettem egy pár röntgen képek. Az orvos, Gennagyij Beletsky azt mondta, hogy zub- hét (amely mellett a bölcsességfog) kell kezelni, t. Hogy. Van fogszuvasodás alatt a pecsét, és a fej fáj tőle. De én nem szakértő ebben a kérdésben, kérem, hogyan kell csinálni? És azt mondja: Nos, tudjuk eltávolítani, és nem lehet törölni a választás típusától. Hagyni. további ›

Megfordultam, egyszer költözött Golyanovo. Közel lakom. 1. Kiderült, drágább, mint az eredetileg bejelentett. Ugyanakkor, ha nem volt 180 rubelt. Felajánlottam, hogy menjen haza, ne hagyja, hogy - meg kellett hívni a férjemet. 2. Egy idő után megnyílt a sipoly az íny területén a fogat. 3. Úgy tűnik, nem minden rendbe - caries tovább fejlődik, vagyis ez megint találni egy másik helyre, és ismételje meg ... Egy másik klinikán azt mondták, hogy valószínűleg, már fel a koronát a „kezelés” egy foga. 4. Nem vagyok szakértő. további ›

Minden jól indult. Felszólította a klinikára Ivanteevsky eltávolításához bölcsességfog. Bár ő nem a probléma, hanem nőtt fel, fej fáj nagyon rosszul. Vettem egy pár röntgen képek. Az orvos, Gennagyij Beletsky azt mondta, hogy zub- hét (amely mellett a bölcsességfog) kell kezelni, t. Hogy. Van fogszuvasodás alatt a pecsét, és a fej fáj tőle. De én nem szakértő ebben a kérdésben, kérem, hogyan kell csinálni? És azt mondja: Nos, tudjuk eltávolítani, és nem lehet törölni a választás típusától. Hagyni. további ›

Szeretném megköszönni az alapítók a hálózat klinikák vaodent az árpolitika, amely képesek elvégezni klinikák vaodent! Nevezetesen, mely csak a relatív a protézis és kezelésére MNF DENT konzultálva, mind a terapeuta és ortopédiai kezelési terv elérte a 100 tonnát p .. mi részünkről úgy döntöttek, hogy összehasonlítani más klinikákon járt még öt klinikák, amelyek az azonos felajánlott 150 -250 m. o. rendre visszatért vaodengt, és még adott egy öt év garancia. további ›

Kapcsolódó cikkek