14 év után a közös csere

14 év fájdalom nélkül gyorsan eltelt, és most én vagyok a sokk, mert ha valami ellenőrizni fogja időben, és egy másik művelet vagy kettő. Bár a diagnózis már - coxarthrosis cikk 3/4. és még egy pár nappal ezelőtt kaptam fel a kvóta, ez még mindig egy hatalmas kérdés.

I éjjel-nappal a szörfözés az interneten, tanuló szó szerint mindent a termelőktől a további szövődmények, stb Általában, most már majdnem mindent, ami a protézisek, gyengeségeiket, és így tovább.

Én is kaptam egy klinikán Tel Aviv Izrael. és onnan hívtam ortopéd sebész magam, küldjön neki a röntgensugarakat, fényképezni őket az ablakon. És amit megtanultam, hogyan csinálnak műtét, majdnem 8 cm varrás és vágás nélkül az izmok és szövetek kényszeríti őket, és ezáltal egy hatalmas seb, akkor sokáig kell rehabilitálni.

Nos, én nem sokk meg egyéb részleteket, amelyek még mindig nem jön az esze. Tettem volna, hogy a pénzt, nem vagyok egy percig sem gondolt, hogy nem, vagy nem.

De sajnos Oroszországban többnyire szegény emberek, és ezért nem engedheti meg magának. Kapcsolatos döntés meghozatala előtt ezt a lépést meg kell tennie, ultrahang a vénák és artériák az alsó végtagok, vizsgálni kell a csontsűrűséget a műtét előtt, hogy elkészítsék a vér, és nem valaki más, hogy a vonat az izmok a hát, láb és így tovább.

És ami a legfontosabb, meg a „arany” kezében egy ortopéd sebész, aki meghatározza, hogy mely protézisek megfelelő az Ön számára, mi van csontos csatorna, a feltétel az izületi vápa.

És 98% a sikeres műtét függ sem a gyártó, és hogyan lehet az, hogy orvosát. Innen és komplikáció-hosszabbító vagy lerövidítése a lábak, ficamok és egyéb fejek.

Én erősen részt vesz a töltés otthon, ahogy a fájdalom vissza, az izmok gyengül, és nagyon késik a pillanatban a művelet még az is lehetséges, hogy nem mertem. Tehát legyen nagyon óvatos-művelet nagyon nehéz, aki, mintha, nem csodálta. Végtére is, senki sem tett róla, hogy nem lenne később, sok év után.

Végtére is, még a legjobb, arthroplastica ízület körüli izmok (közvetlenül szomszédos ízületi tok) nagyrészt elvesztik funkcionális célt - nem a természet által nyújtott való interakció a belső protézis. Lefordították orosz nyelven ez azt jelenti, hogy a tengelyirányú terhelés sokkal nagyobb mértékben, mint a natív (természetes) közös összpontosít csontszerkezet program keretében: a csípőcsont - a csont belső protézis -bedrennaya. Ízület körüli izmok meggyengülnek segédtiszt, szinte egyáltalán nem, és ennek következtében a folyamat csontvesztés erősödött, ami a fő oka az elkerülhetetlen az ellenőrzés. De ez csak egy mondás. Tale - előre. Általában senki sem gondol, hogy miért mindegy felülvizsgálat sokkal veszélyesebb és bonyolultabb elsődleges műtét. Úgy tűnik, hogy az ellenkezője: nem szükséges eltávolítani a közös, távolítsa el a régi protézis, hogy helyezzen be egy új, zárt, ragasztott - és az oka a végén. De nem. Íme szörnyű és a középpontjában az a kérdés. Általában a felső combcsont idején az ellenőrzés alkalmatlanná válik a telepítés egy új protézis. Ez együtt eltávolítják a nagytomport, amelyről ismert, hogy felszerelhető szinte minden farizmok egy része és a comb. Az izomrendszer lesz a láb után a helyreállító sebészeti beavatkozások - könnyű elképzelni: „zsugorodása” fenék és nagyrészt elsorvadt combján. Itt biztosan kell mozgatni csak a csontokat. Nem azt mondom, hogy ha egy ilyen állapotban tízszer nagyobb a trombózis kockázata. A vérrögök szeretnék elakad az ágyéki területen, még nem szadista műtét. Ha egy személy egy hét (hónap, év) meghal, a napló fedezünk fel a következő bejegyzést: „Átment csípőprotézis műtét jól ment.” Nos, mi halt meg - nos, Isten tudja, miből - ok-okozati összefüggést nem állapították meg (a binomiális tétel). „A műtét sikeres volt,” - ez az, amit hallottunk, és körülbelül Farad és körülbelül Zykina és körülbelül Gurchenko körülbelül Belyanchikova és mi van írva a kórházban grafikonok száz és ezer névtelen emberek.

Friss Fateeva példa (vett az interneten):

„A műtét után a színésznő volt, gennyes, állandó mesterséges ízületi kellett távolítani, és helyébe az idő. Így a színésznő lesz egy új műveletet. Ez most a kórházban, ahol ő kereste fel a gyerekek. Ő antibiotikumot szed, és egyéb szükséges kezelést.

Azt híresztelik, hogy a fia Natalia Fateev Vladimir volt ellenfele a legutóbbi művelet anyja: ő tudta mozgatni függetlenül egy bottal. De a csillag a film „három plusz két” csoport azt mondta, hogy meg akar szabadulni a cukornád és önállóan járni. Hatása azonban a művelet sikertelen volt, ami Vladimir félt. Most az egész család Natalia Nyikolajevna reméli a kedvező eredmény. "

Nem hiszem, hogy a halandók számíthatnak a képzett sebész. És ez még azt sem. Ahogy az egyik tanár, az írás nekem egy irányba, hogy a belső protézis egy kvóta (ami még mindig van, most 4 éves, nem használt), „endoprotézisek közös TB - nem a legjobb, amit az emberiség feltalálta.

Talán itt nem értek egyet. Csak egy mesterséges közös fejlesztésére nincs értelme - ez egy darab vas, voltak olyan rossz csúszda. De a túlzott terhelés csak azzal a pusztítás a szomszédos csont. Ami a közös a beteg, akkor megvédi a stressz elítéljük azt a további romlást, - bármely nem működő szerv elutasította a szervezetben. Magától értetődik, hogy a tengelyirányú terhelés minimálisra kell csökkenteni. De az is világos, hogy a terheit a mozgás a combfej képest csípőizülethez fenntartásához nélkülözhetetlen funkciót sustava.Drugoy kérdés, hogy mindent meg kell mértékkel, és ez az intézkedés szükséges pontosan meghatározni, ami természetesen nagyon nehéz csinálni. Egyszer volt egy beszélgetés a szobakerékpár: előny vagy kár? Úgy éreztem, hogy jó. De ez az elmélet. És most a gyakorlatban. Ő volt meglátogatta a lánya, 10 nap lett a szobakerékpár pedál, 2-szer naponta fél órát (30 km fordulat). Aztán kénytelen volt leállítani, mert szükség volt, hogy ezt még a papucs, nem mezítláb. Ennek eredményeként a növekvő gyulladt láb. Érzések, mint: miután szobakerékpár lebegés, mint egy pillangó. De ez nem tartott sokáig. Aztán ott van a kellemetlen járáskor erősebb, mint korábban a szimulátor. Úgy tűnik, hogy ez a következtetés egyértelmű - szobakerékpár káros. De ha úgy gondolja, hogy, hogy vannak más gondolatok. És mi van, ha én nem tekertem 30 perc, mondjuk 10 vagy 15? És mi van, ha én nem tekertem sebességgel 30 kilométer per óra, és, mondjuk, 25, 20 vagy 15? Újratöltés után a haszon nem fog menni még az egészséges ízületek, miközben megvalósítható terhelés az ízületek, mint a beteg és az egészséges, nem csak hasznos, hanem szükséges. A kérdés méri az optimális terhelés - a legnehezebb kérdés, hogy szükség van folyamatos kísérletezés és az időt, amit nem mindig van.

Véleményem fél óra - ez sok. Persze, minden attól függ, hogy a teljes fitness az izmokat. Azt magam abban a pillanatban még, hogy egy ilyen szabály meghatározása az intézkedés - mindent megtenni, hogy a kezdeti szakaszban a fáradtság. Igen, akkor is ezt a testmozgás (bármilyen), de az az érzésem attól a pillanattól kezdve, amikor az izmok már érezte az első fáradtság, akkor minden megy a megváltozott állapot az izmok, ezek intenzívebb, megbilincselt, és azt hiszem, ők ebben a pont rosszabb szállított vér. Lehet, hogy csak a képzeletem, de én magam is gyakran győződve arról, hogy ezt a küszöböt meghaladó, még a legegyszerűbb mozgások vezethet nem túl kellemes érzés. Nem tudom - akkor lehet leküzdeni ezeket az érzéseket - és akkor minden sokkal jobb lesz. Ugyanakkor az érintett ízület nagyon érzékeny bármilyen terhelés, így neki is komoly terhet csak akkor lehet teljesen biztos, hogy nem fog fájni. Ha dolgoztam szobakerékpár, akkor valószínűleg egy legfeljebb 5 percig egy menetben. Akkor feltétlenül megtörni - nyugalomban vagy terhelés változás. Akkor is újra, de megint nem sokáig. Általában úgy tűnik számomra, az ízület nem csak hasznos, és nem annyira a képzés, mint a folyamatos változás a típusú képzés. A legfontosabb dolog - ne adja az ízületek és a környező izmok sokáig stagnál, különösen kényelmetlen számukra, olyan helyzetben folyamatosan valahogy „pull”. Ja, és állandóan az izomtónus, nem ad nekik dryabnut.

A ciszták - gyakran megjelennek coxarthrosis és elhalás, amennyire tudtam, a ciszták senki nem fizet sok figyelmet. A legfontosabb dolog - ne feledjük, hogy a csípőprotézis - egyike azon kevés műveletek, hogy a beteg rendel magának, egyáltalán nem orvosi indikáció.

Azt is, szintjén az acetabulum és a combfej szinten meghatározott cisztás változások méretben 3 és 10 mm-es. Az orvosok azt mondják, hogy a jövőben nem tudok meglenni nélküle műveleteket. Ugyanakkor, ha a maximális húzó (természetes megerősítése és a munka maga). A fájdalom elviselhetetlen minden lépésnél - talán azért, mert a tömörítés ciszták. De a harc, séta egy bottal.

Hi Elena! Csodálom a bátorságát, kösz a tippet preparatov..U én is ciszták, coxarthrosis sprava3-4 Art, sleva2-3, korábban, mint a standard kezelési, kezeltük a homeopátia, ha a körülmények megengedik! Torna Evdokimenko rendszeresen masszírozza, Patra készülék és Almag, piócák, de a feltétel is egyre rosszabb, és a visszér, ízületi gyulladás és terafleks úgy tűnik, nem segít, segít Alflutop iektsy 40, javítani idegvezetést neurológus ajánlott Thioctacid-prokapat-állam a korábbi, akkor is hozzá bu Én nagyon boldog, gyakran depresszió. Egészség minden ..

Kapcsolódó cikkek