10 lenyűgöző esküvői csokrok pionokról

10 lenyűgöző esküvői csokrok pionokról

Bazsarózsa nagyon népszerű menyasszony, amikor kiválasztják a menyasszonyi csokor. Jártam egy kicsit egész kiterjedésű a külföldi oldalak és az azonosított 10 leglátványosabb esküvői csokor bazsarózsa. Különböző formájú virágok különböző árnyalatú bazsarózsák és más virágok létre hihetetlenül szép színkombináció! Mi úgy néz ki látványos esküvői csokor bazsarózsa a háttérben finom esküvői ruha!

Ezek változatos egy esküvői csokrok, én csak szeretem! Terjedelmes menyasszonyi csokor fehér rózsák, lila szegfű eringinuma, shishiki Proteus, erős szél ágak és bogyók.

10 lenyűgöző esküvői csokrok pionokról

Gyengéd menyasszonyi csokor fehér bazsarózsa, ranunkulyusov, David Austin rózsák és gallyakból levendula.

10 lenyűgöző esküvői csokrok pionokról

Tovább krasavchik- esküvői csokor rózsaszín bazsarózsa, rózsa, tejszín ranukulyusov, jácint és ágak eukaliptusz és ruscus.

10 lenyűgöző esküvői csokrok pionokról

Élénk, telített színek a esküvői csokor nem marad észrevétlen! Piros, bardovye, lila és lila - a bazsarózsa, Cymbidium, brasika, kerti rózsák és rózsák David Austin! Beauty! ;)

10 lenyűgöző esküvői csokrok pionokról

Esküvői csokor fehér bazsarózsa, Brunei és cinerária ezüst Sok menyasszony inkább! És egy esküvői csokor tartom méltó választás a téli esküvő.

10 lenyűgöző esküvői csokrok pionokról

Tovább csokor fehér bazsarózsa, de a csokor alkalmas a tavaszi esküvőt, mert a lila általában együtt jár ebben az évszakban.

10 lenyűgöző esküvői csokrok pionokról

És az azt követő egy esküvői csokor egy világos rózsaszín és a barack hangok ideális egy nyári esküvő.

10 lenyűgöző esküvői csokrok pionokról

10 lenyűgöző esküvői csokrok pionokról

És ez esküvői csokor szeretnék nevezni egy kertben. Tökéletesen alkalmas arra, hogy a kép egy édes és gyengéd menyasszony, különösen, ha az esküvő kerül díszített stílusban Chebbi elegáns.

10 lenyűgöző esküvői csokrok pionokról

És a végén az esküvői csokor, ami meglepett száma fajok és fajták felhasznált színek. Maga egy csokor pasztell és elég diszkrét árnyalatú (kivéve fényes pipacs ékezetek), de van olyan sok dolog - bazsarózsa, ranunkulyusy, eustoma, pipacsok, alstroemeria, tulipán Peony- három árnyalatok és pozsgások!

10 lenyűgöző esküvői csokrok pionokról

Kapcsolódó cikkek