30. Egy kis elmélet

Üdvözlünk! Ma úgy döntöttem, hogy megosztom veletek a kis számításokat végez a gyártása speciális alátéteket a hátsó pin. A távtartó felírom később, amikor készült, és bár egy kis elmélet.
A legtöbb, én nem „felfedezni America”, de azt hiszem, hogy ez a rekord kellett létrehozni.
Ha megváltoztatja a távolsággal a negatív irányban a járművek hátsó függő, félig-függő, és bizonyos esetekben, független felfüggesztés, az elmozdulás a hátsó kerék tengelye a kabin. Minél jobban „alábecsülik” az autó, annál több a kerekek elmozdul a Az ív közepén. És elkezdenek arra törekszünk, hogy törölje a test, öld meg a gumik, károsítja a külső és készítsen „kása”.

Tekintse nem a legjobb. Lehet, hogy a gép a pneuma, amely a legalsó helyzetében a vezetői magatartás minden OK. De például, meg fog tenni.


Távolítsuk el ezt a hátrányt is dropleytami (droplates), amely előfeszíti a hátsó tengely fel, így maga a gyár gerenda összesen:


Vagy szorítva maga szerelhető hátsó gerenda a szervezetben:


Úgy vélem, hogy szemcsepp egy remek megoldás erre a problémára, ha amellett, hogy a clearance csökkenése, a tervezett változás kerékdőlés a hátsó kerekeket. Elég, ha paraméterek meghatározásához, és kötelezze a jobb cseppek, vagy vásárolni kész.
Offset hátsó gerenda tartók nem olyan egyszerű. Annak a ténynek köszönhetően, hogy attól függően, hogy alábecsülték, mi változott, és a távolság, hogy a keréktengely közel van az utastérben. Mielőtt az ember kap egy választás: „Meddig kapcsoljon vissza gerenda?”. Mielőtt egy ilyen választás, és álltam, a javára a támogatás jött korobeinickov. és elhatároztam, hogy rendelek egy eltolódás az RFP.
Miután egy hosszú előtagot, közeledtünk a fő része a poszt - miért írja az egészet.
Beszerzett 2110 ábrák és a részletes rajzok az egyes komponensek. Elkezdtem végzik feladataikat a nem szabványos távtartó. Ebből jött létre a primitív 3D modell a hátsó sugár „több tucat” geometria azonos a gyár. És segítségével egyszerű manipuláció a 3D iránytű, tett egy mérési mekkora egy gerenda tolódik függően enyhe kifejezés, lépésekben 5 mm. Az eredmény a következő táblázat bias tekintetében az arány a nyaláb megváltoztatja a clearance 2110, 2170 (Priora):

Miért -80mm egy hiba a menetrend, nem értettem minden újra meg újra többször is, de nem talált hibát

Főbb paraméterek táblázat

Ár kérdést: 0 ₽ Futott: 480 km

Kapcsolódó cikkek