29. Filozófiai idézetek Bruce Lee

29. filozófiai idézetek Bruce Lee

1. Nem számít, hogy milyen lassan te prodvigaeshsya a legfontosabb, hogy ha nem hagyja abba.
2. A vereség - nem egy vereség, ha nem ismeri fel, mint a saját agyában.
3. Igaz barátok olyanok, mint a gyémánt - drága és ritka. Hamis barátok, mint őszi levelek - vannak mindenhol.
4. Ismerje minden akikkel kapcsolatba kerülnek.
5. My Choice - harcművészet, a szakma - színész. A fő szerep - a művész életében.
6. Ha bírálta, azt jelenti, hogy jól van. Mert az emberek támadják bárki, akinek van esze.
7. Mit gondol, így lesz.
8. forró hangulatban nagyon gyorsan teszi meg a bolond.
9. A puhaság nem lehet törött.
10. Nem számít, mit ad, fontos, hogy hogyan adsz.
11. Szabad az elme vált testetlen, alaktalan - mint a víz. Képzeld el, hogy vizet önteni egy csésze - ez lett egy csésze, öntsük rá a lány tea - ez lesz a vízforraló. A víz áramlását, lehet utazni, leeshet vagy szünet - a víz, barátom.
12. A legrosszabb ellenség, amellyel akkor találkozhat - ez az ellenség, tele meghatározása, és amely egyértelműen tisztában van a cél. Például, ha egy ember elhatározta, hogy harapni az orrod, hogy van egy elég nagy esélye, hogy csináld.
13. Ha azt mondom, hogy én vagyok egy nagyszerű fickó, azt hiszed, hogy kérkedő. Ha azt mondom, hogy nem vagyok ér semmit, akkor tudja, hogy hazudok.
14. Légy gyengéd, de nem alázatos, erős, de nem kegyetlen.
15. Üres fejjel hosszú nyelvük.
16. A cél nem feltétlenül érhető el. Néha csak egy irányba további mozgás.
17. A legfontosabb az ellenségem - én magam vagyok.
18. A hibák mindig megbocsátani magának, ha nincs bátorsága bevallani.
19. Csak mi tényleg működik. És vigye bárhová is megtalálja.
20. A jó harcos nem az, aki feszült, és azok, akik készen állnak. Nem hiszi, és nem álom, készen állt, hogy bármi megtörténhet.
21. Nem félek attól, aki tanul 10000 különböző mozdulatokkal. Félek az, aki tanul egy hit 10.000 alkalommal.
22. Egyszerűség - a legmagasabb szintű művészet.
23. Élt fényében a hentes, és volt egy kés, amely évről évre maradt tökéletesen éles. Amikor a hentes megkérdezték, hogyan sikerül tartani a penge olyan állapotban, azt válaszolta: „Azt követi a vonalakat a csontok. Nem akarom, hogy vágjuk, lebontják, és általában valahogy ellenállni. Ez csak rontja a kést. " Az életben van, hogy menjen végig az akadályokat. Ha megpróbálja legyőzni őket - ez csak fájt.
24. pénz, mint olyan nincs értelme. Ez csak egy eszköz, hogy bizonyos célok elérése érdekében, és meg kell érteni, hogy mit tudnak, és ami a legfontosabb -, amit nem tudnak.
25. Csak azok, akik csinálnak valamit tanulni.
26. Az ember képes tovább. Az a tény, hogy az emberek élnek, csupán kis százalékát, amit képesek:
-az ember nem engedheti meg magának, hogy nyissa ki, és teljes mértékben maguknak
-társadalom nem engedheti meg olyan személy teljesen magukat.
27. Meg kell megemészteni a halál lehetőségének. Meg kell megállítani álmodik az örök tavasz, majd a nyár és a tél, és megadja a boldogságot.
28. Az évszázadok során, a végső sorsa a karakterek ugyanolyan volt, mint a hétköznapi emberek. Mind meghaltak, és fokozatosan törlik az emberek emlékezetében. De amíg élünk, meg kell értenünk magad, megérteni magát és kifejezni magát.
29. Ne felejtsd el, barátom, az élet túl rövid ahhoz, hogy felhalmozódnak a negatív energia. Ezért üdvözli, hogy a terv-és elérjék céljaikat.

29. Filozófiai idézetek Bruce Lee

Kapcsolódó cikkek