25 óra motiváció Tony Robbins, Anthony Robbins orosz

„A legnagyobb életfeladatokat Tony Robbins könyve Gioia Lincoln

Ha meg akarjuk változtatni a hangulat, változtassa meg a hangulatot.

Ötvözi készségét és képességét, hogy készítsen hívjuk szerencse.

Én gyakran szerencsés, mert én nyerni egy csomó versenyek és idegesít. Nem vagyok szerencsés. Én csak részt vesz minden esemény fordul elő, hogy nekem az úton. Megkérdezhetem, akik arra panaszkodnak, hogy nem nyer, függetlenül attól, hogy részt vesz egy ilyen válasz - nincs. Nem vagyok szerencsés, csak vesz
legnagyobb ki minden lehetőséget, így nekem. Luck jön azoknak, akik harcolni érte.

3. lecke
Határozottsága - ébresztőt, hogy az emberi akarat.

Határozottságot lesz nagyon hasznos, mert segít összpontosítani a maximális eredményt. Keressen, mit akar, és határozottan próbálja elérni ezt ne feledjük, hogy csak akkor tudjuk elérni ezt. Nézz a szemébe a cél.

4. lecke
Ez a te döntésed, nem feltételek, döntenek a sorsáról.

Az emberek hajlamosak hibáztatni a környezet bizonyos körülmények között. Meg fogja találni a probléma a szegénység, a betegség, és még mindig nem tudom, hogy mit tett, hogy mit. Ezek a körülmények természetesen nem egyszerű, de nem határozza meg a sorsát. Miután a döntést, a választás, életszemlélet és a vágy, hogy szerepet játszanak a jól
siker. Tanuljon körülmények között, de ne hagyd, hogy birtokba veszi őket.

5. lecke
A dolgok nem számítanak. Mi jön körüli értékre.

Mi befektetés értékét minden élő és élettelen tárgyakat. Így agyunk érti a dolgokat, anélkül, hogy ez nem lenne azonosítási rendszerének tárgyak.

6. lecke
Ha úgy gondolja, hogy igaza van, vagy úgy érzi, rossz, igazad van.

Mivel benne bármit támogatja az ötletet. Emlékezz erre.
Nagyon nehéz megváltoztatni a rendszert az emberi előítéletek. Volt valaha valami olyan biztos, hogy hajlandó megesküdni élet, de akkor biztos vagyok benne, hogy tévedsz? Abban az időben, teljes a bizalom semmi sem meggyőzni. Ez milyen erős a rendszert érinti, és ez nagyon fontos, hogy megértsék azt. ha
azt szeretnénk, hogy sikeres legyen, pozitív, boldog, így ezt az igényt, hogy úgy vélik, teljes szívemből. Gyere át, amit hiszel. Csak akkor érvényre juttatását érzelmek.

7. lecke
Én kihívás, hogy az életed egy műalkotás. Én kihívás
Ez csatlakozik a soraiban élő emberek tájékoztatása, és nem a
mondani.

Hogyan produktív éled az életed? Ez csak egy vázlat, rajz vagy műalkotás? Ne mondd, akarsz valamit tenni, csinálni. Találni olyan embereket, akik csodálják, és akik inspirálják, élik az életüket, ahogy élik. Teljesen és szépen.

8. lecke
Irányítani az érzelmeit, és kezdjük el tudatosan és szándékosan megosztják a napi
tapasztalat.

Az emberek érzelmi lények, amelyek gyakran ellenőrzi a szív, nem az agy. Ez nem mindig rossz dolog, de ez oda vezethet, hogy rossz döntéseket. Amikor döntéseket, próbálja meg, hogy egy lépést hátra, és értékeli alapú, mit csinál az érzéseit, vagy az elme. Fontos az is, és így tovább. Úgy vélem, a lehetőséget az élő az elme, bízva az intuíció. tanul
úgy érzi, hogy viszi ki magát, és megérteni, hogy kik és mitől érzi magát, jó vagy rossz. Napi Monitor érzelmeiket. Sokan inkább nem az érzelmi blog, amely felfedi számunkra az igazságot a viselkedésünket, mert gyakran cselekszünk öntudatlanul.

9. lecke
Hozd létre a látást, és ne hagyja, hogy mások, vagy más már ítéletek
eredményének befolyásolására a döntést.

Te valaha képalkotó fórumon? Ez az egyik leghatékonyabb eszköz a módja, hogy a cél elérésére. Folyton a számítógépen, de akkor ezt egy toll és papír, ha akarsz. Képzeld el a kívánt jövő, és hozzon létre egy térképet a vágyak, a rajzok, képek vagy szavak. Tedd oda, ahol akkor folyamatosan látható és
Minden nap meg, amelynek középpontjában a kívánatos. Ne hagyd, hogy bárki befolyásolja-e az élettől.

10. lecke
Az emberek nem lusták. Ők csak gyenge célokat. Minden az ügyet annak, hogy nem inspirálja.

Ha igazán akar valamit, akkor elérni azt. Ha van egy szenvedélye a valamit, és ez inspirál, akkor a motor minden ügyeit.
Szabadúszóként, Gyakran kérdezik tőlem, - ha volt egy hosszú alvás reggel. A válaszom - persze nem! Imádok felébredni korán reggel, és azonnal munkához. Ha én magam nem találja a motiváció, akkor ki? Találd meg a szenvedély, állítsa be a céljait és inspirálja a kemény munka.

11. lecke
A hit a hatalom, hogy építeni, és megsemmisíti a hatalom.

Az emberek egy nagy kapacitású, hogy az élet tapasztalat értéket, amely megfosztaná őket a hatalom, vagy szó szerint életeket menthet.
Amikor rájössz, milyen erős az agy, meg fogja találni, hogy hozhat létre magának élet minden, amit akarsz.

12. lecke
Hogyan élnek ma, úgy tervezték, hogy hozzon létre holnap?

Élő minden nap hálát a jelen, hanem a jövőbe. Ügyeljen arra, hogy mindent, amit csinál most hozzájárul a jobb jövőben. Ne pazarolja akár egy értékes pillanat az élet.

13. lecke
Az egyetlen lehetséges út az, ami még nem indult.

Ahogy a mondás tartja, kezdődik az utazás is egyetlen lépéssel. Ha van egy cél, indítsa az út, hogy végre azt, vagy örökre marad egy vágyálom. Csak akkor indítsa el az utazás, miért nem indul most.

14. lecke
A jelenlegi határozat meghatározza az a tény elkövetése új törvények. Ha
inaktív, vagyis egy határozatot hoztak.

15. lecke
A megoldás - egy hatalmas erő. Döntések formálják sorsukat.

Az az elképzelés, hogy a döntések teljesen megváltoztatja és átalakítja a jövőben segíteni fogja, hogy megalapozottabb és helyes döntéseket. Megtanulnak bízni a tények és az intuíció a döntéshozatalban, mert mind a kettő fontos ebben a folyamatban.

16. lecke
Ön építeni minden pillanatában minden nap: ki vagy, mit hiszel.

Minden második akkor kaptak egy második esélyt.
Nem kap kapcsolódik a körülmények és a mások véleményét, és még neki. Meg lehet bárki.

17. lecke
A filozófia az élet alakzatok, mint semmi más.

A hiedelmek befolyásolja a tevékenységét, ezáltal véleményét Ön és mások rólad.
Ellenőrizze, hogy a filozófia az élet alakítja téged, mint egy pozitív ember, és mindig marad egy.

18. lecke
Az életben van szüksége akár ihletet, vagy frusztráció.

Élő önelégült életet jelent élni nem sok fáradságot minden nap.
Jó motiváció, hogy többet ki az élet inspirál. Frusztráció is jó motiváció, mert elősegíti a vágy, hogy változtatni ezeket a körülményeket. Hagyjuk inspiráció és frusztráció Önnek dolgozik, vagy ellen.

19. lecke
Úgy vélem, az élet folyamatosan tesztel minket az erőt és a legjobb jutalom
vár, hogy ki fog mutatni a fáradhatatlan képes működni, amíg a végén.

Soha ne add fel. Miért a világ kell adni valamit, amit nem akarunk-e?
Légy férfi, erősen bízik a siker, és milyen sikerrel végül hozzád.

20. lecke
Mindannyiunknak van múltja. A múlt nem befolyásolja a jövőben, ha nem élni.

Megáll a múltban él, és ne hagyja, hogy a múlt diktálja a jövőben. Tanulj a hibákból, és elengedték őket.

21. lecke
Akkor vált, hogy a legtöbb nem.

Mi az, amit csinálunk. Tehát, ha azt akarjuk, hogy csinál valamit, és valaki, csináld, amíg a tevékenység nem vált szokássá. Ha nem akarjuk, hogy lusta, és megy tovább, el kell távolítani a rossz szokások életmód.
Sokan azt mondják, hogy a nap folyamán lesz idejük már, de még mindig kiad egy csomó időt az interneten vagy tévénézés. Határozza meg, milyen veszi fel a legtöbb időt, és kérdezd meg magadtól, ez hozza meg a jó vagy sértheti.

22. lecke
Változások - elkerülhetetlen. Haladás - nem mindig.

A változások az életben nem fogja elrejteni, akár tetszik, akár nem. Nem lehet megállítani bizonyos dolgokat, mint az öregedés, és nem tudjuk ellenőrizni az eredmények más emberek tettei és azok hatással ránk. De tudjuk, hogy egy pozitív változás a sorban, a nő velük, és tanulni belőlük. Győződjön meg róla, hogy él emelkedő sorrendben, mozgó csak
továbbítsa és halad.

23. lecke
Ha nem, akkor kell. Ha kell, akkor.

A legtöbb esetben nincs „nem tudom”, csak „én nem akarok.” Gyakran használja a mentség képtelen tenni valamit annak érdekében, hogy elkerüljék a valamit, de jobb, hogy jelenleg nincs. A tétlenség nem hoz előrelépést, nem tanulmányozzák a határait képességeit. Ahogy azt már sokkal több a lehetőség, mint azt gondolnánk. Ne mondd, hogy nem lehet, csak csináld.
24. lecke
Ki vagy te most? Akik úgy dönt, hogy legyen? Vegyük ezeket a döntéseket tudatosan. vigye
óvatosan. Vedd őket határozottan. Ezután folytassa.

Mindig büszke arra, amit csinál, mert csak ezzel, hogy - ha már most több, mint azok, akik nem tesznek semmit. Emlékszem, valaki azt mondta, hogy nem megy az edzőterembe, amíg nincs elég vékony ahhoz, hogy menjen oda, és nem hozza zavarba magam. Ez kiborított. Beszélgettünk egy hosszú idő, és még mindig meggyőzni arról, hogy menjen. Néhány hónappal később jött, hogy elmondja,
milyen jól érzi magát most nem hiszik, hogy mielőtt aggódni a mások véleményét.
Azt mondta, hogy ez az élmény volt motiváló és inspiráló. Csinálj valamit, és úgy járnak jobban, mint ülni és nem csinálni semmit. Csak csináld csak egy kis dolog, minden nap a cél felé.

Kapcsolódó cikkek