20 örök fiatalság titkát Ekaterina Andreeva, kozmetikus iskola

Beauty Ekaterina Andreeva, a vezető TV program "Time", jól néz ki! Tudod, hogy hány éves ez a lány? 52! és ki fog? Senki!
- maradj fiatal nem olyan nehéz, - mondja Catherine. - Hajlandó vagyok, hogy felfedje minden titkukat!







Aludni egy sötét és hideg.

20 örök fiatalság titkát Ekaterina Andreeva, kozmetikus iskola

- hálószoba ne legyen magasabb, mint 18-20 fok. Egészség, és ennek következtében - a szépség, meg kell hidegvérrel. Még a télen mindig nyitva az ablak éjjel. Az ablakok hang vastag függönyöket. Végtére is, a sötétben termel melatonin, amely segít a szervezetnek a regenerálódásra.

Menj korán aludni nyolc órát.
- Megpróbálom lefeküdni 22:00, mert 22-24 óra alvás közben termel hormonokat felelős ifjúság és a szépség! Nem csoda, hogy az angol hívja a két órát „Beauty - Slip” - ez a szépség aludni. Aludj legalább napi nyolc órát, lehetőleg egy ortopédiai párna!

Kelj fel fokozatosan.
- felébredni legkésőbb reggel nyolc. Néha felkelek hatkor!
Az ágy nem azonnal ugrik ki. Első szakasz, majd 10-szer pat magad a fejét. Ezután dörzsölje a füled - 15-szer az óramutató járásával megegyező irányba, és ugyanaz - ellen. Ezt követően, lassan indul be a fejem egyik oldalról a másikra. És így - 100-szor! Ön úgy fogja érezni az energia éppen kitölti téged! Meg kell lassan emelkedni, mert a hirtelen átmenet az egyik állapotból a másikba nagyon káros. És mégis - vásárolni ébresztőórát egy alacsony, kellemes hang az Ön számára.

Tiszta vizet inni.
- Az első dolog, amit csinálok, az ágyból, - igyon egy pohár vizet. Ezért előnyös lehet szobahőmérsékleten. És nem a csapból! Meg kell egy szűrő, vagy palackozott vizet vásárolni a boltban. Személy szerint én inkább szénsavmentes ásványvizet. A nap meg kell inni legalább 1, 5 liter vizet előtt egy órával, vagy egy órával étkezés után.

Válassza ki a megfelelő teát.
- Kávé nem iszom a teát nagyon! Különösen - zöld. De nem a tasakok és tea, egyetlen lapra. Azonban csak az egyik, hogy nem több, mint nyolc hónappal a beszerzés, és hűtőben tároljuk. Otthon van még egy különleges hűtőszekrényben tea Kínából.

Egyél reggeli gabonapehely.
- Reggel én csak torna után eszem. Reggeli bogyós gyümölcsök és a teljes kiőrlésű gabonában kifáraszt, főtt a víz. Néha hozzá őket a szárított gyümölcsök és diófélék. Hajdina és a fekete rizs imádjuk.

Egészséges menüben.
- Nem eszem után 19 órán át. És én nem eszik semmit zsíros, édes, sós, keményítőtartalmú élelmiszerek és konzerv! Az én menü, nincs hús. Eszem csak gabona, hal, zöldség és egy kis gyümölcsöt. Tejtermékek megengedem magamnak, hogy hetente egyszer - kettő! Minden ember él közel három kilogramm különböző gombák, baktériumok és kórokozók. Tej és tejtermékek minden serkentik reprodukció ezen organizmusok! De miért teher az immunrendszert?







Tiszta nyers élelmiszerek környezetbarát.
- sem kémiai adalékanyagokat! Minden csak természetes! Most van szállítói környezetbarát bio-termékeket. Mi határozza meg a célból, étkezési minőségű - akkor biztosan találni, ahol az ilyen élelmiszerek megvásárolhatók! Próbálja hogy részesítsék előnyben a termékek lehet nyersen: bogyók, kelbimbó, gyógynövények, zöldségek, gyümölcsök, diófélék.

Készítsünk megfelelően.
- főzés során soha melegítsük az olajat, mert kezd káros anyagokat! Dobja ki a nagy tüzet. A legjobb - vásárolni egy speciális serpenyőben, amely az élelmiszer miatt nagy nyomás főtt alacsony hőmérsékleten. Ezután továbbra is az összes olyan tápanyagot! Így, ha a szakács a sütőben, majd győződjön meg arról, hogy a hőmérséklet nem haladja meg a 120 fok.

Só - igen, a cukor - nem!
- A só szükséges a szervezet számára. De ahhoz, hogy használni kell a minimális szinten, a legjobb - a tenger. De én teljesen felváltotta cukor aszalt gyümölcs, méz és fruktóz.

Mérjük le és gyors.
- fenntartani tömeg sokkal könnyebb, mint megszabadulni a plusz kiló. Mindig kéznél mérleg. És ha a tű lendült előre, majd én minden tőlem telhetőt, hogy a hátát! Ha szükséges, tudok, és 10 nappal a víz, vagy üljön a zöld tea és a rizs só nélkül! De nem folyamodnak ilyen szélsőséges, ez elég ahhoz, hogy tartsa be az összes hozzászólás. Azt is még szerdán és pénteken a böjt.

Maradjon aktív.
- hogy a szervezet továbbra is betölti, és karcsú, szükséges, hogy a vonat. Én heti háromszor járok a fitness center, három - a jóga, két - egy tie chi - egy kínai javuló torna - és két - a Pilates - speciális gyakorlatok rendszere. Plusz egy uszoda. Általában edzek reggel és este munka után.

Lot és megy gyorsan.
- problémák túlsúly ment nyom nélkül, ha sétálni sokat és gyorsan. Megjegyzés: a zsír égni kezd csak 30 perc után. Tehát minden alkalmat megragadnak, hogy járni! Tudod, persze, és futni, de ha fut előfordul mini - agyrázkódás és az ízületeket.

Vigyázz a bőrt.
- 1-2 alkalommal egy héten megyek a szauna. De héjat nem! De ha egyszer egy héten, hogy egy maszk alapján egy francia kozmetikai cég. Ez áll a növényi kivonatok gyűjtött egy tiszta helyen. Hetente egyszer én is ezt az utastérben úgynevezett oxigén terápia és energikus arcmasszázs ezüst csűrőket - ez ad egy erős anti-aging hatás!

Ne napozzon.
- UV-fény okozza a korai öregedés, a bőr! Ezért megyek a partra csak egy zárt fürdőruhában bevonva arc és a test fényvédő szilárdsága legalább 50 egység! Ugyanakkor minden alkalommal ül egy napernyő alatt! Mintegy szoláriumok nem mond semmit!

Ne dohányozzon vagy ne igyon bort.
- Nem dohányzom több mint két éve. Mérhetetlenül boldog! Ez lett sokkal jobban érzi magát megkülönböztetni még a legfinomabb szagokat, és természetesen, a bőr is köszönd - egy gyönyörű arcszíne. Ezért abba a dohányzást azonnal! Ami az alkohol. Száraz bor jót tesz az egészségnek, még a nagyon kis mennyiségben. Inkább grúz, a spanyol és a portugál.

A minimális smink.
- Ha a bőr ápolt, make-up nem feltétlenül szükséges. De ha szeretné, hogy „dolgozzon valamit” az arca, sikerül minimális smink. Wag puff, dip porrá, fényes az ajkak, szempillafesték - a szempillák. Fényes smink, általában korosztály számára.

Re őshonos.
- vezet az egészséges életmód nagyon nehéz, ha nem tetszik szellemű. Ezért óvatosan, lassan kerül be ez az üzlet a család. A férjem és a lányom, mint én, nem eszik húst, tiszta vizet inni és a testmozgás.

A munka nem siet, hogy visszavonul.
- A később megy nyugdíjba, annál tovább marad fiatal! Japánban még a nagyon régi munkát. Ezért van olyan sok elérjük. A munka kiterjed és az évek, és a fiatalok!

Nem mérges, és nem irigylem.
- nézni a lelkiállapot. Ha megtanulják, hogy harmóniában éljen önmagával és a világgal, akkor ne legyen mérges és féltékeny azonnal észre változásokat: a ráncok, és még ki, és szemei ​​ragyognak, és ez a szám postroyneet! Mottóm: „Adj, Isten, a nyugalmat, hogy elfogadja a dolgokat nem tudok változtatni, adj erőt, hogy változtatni a dolgokat tudok, és hagyja, hogy a bölcsesség, hogy ne tévesszük össze az egyiket a másikkal!




Kapcsolódó cikkek