(19) Clinic of St. Daniel Danilovsky val, 10 (2. emelet), a Dental Center

Az én személyes véleményem. Mokhirev Mikhail Abramovics mentett lányom nemcsak négy elülső foga, hanem adott a hit, hogy még mindig vannak igazi szakemberek és nagy emberek az orvosi szakma. Lánya vette fogszabályozó kezelés Shifa kórházban, hogy közel a metró „egyetem”. Meglátogattam a klinikán 2-3 havonta. Miután világossá vált, hogy ő indította cisztákat képez alatt 4 elülső fogak, elpusztult része az állkapocs. Az úgynevezett „sebész” megígérte, hogy távolítsa el az összes fogat egy részével együtt az alsó állkapocs, azaz a. E. Mindig eltorzítják a fiatal lány. Parrot onkológia, így igazán nem férhet kétség, és elment vele a műtét. Ígéret a jövőben meghatározott implantátumok, azaz. E. All „leülni” a szolgáltatásai.






Barátom azt tanácsolta, hogy forduljon a „a legjobb orvos Moszkva”, ahogy ő nevezte - Mohirevu Mihail Abramovics.
És megmentette a lányom az összes fogat! Még az idegek nem lett eltávolítva! Természetesen a kezelés a műtét után, hogy távolítsa el a ciszta volt elég hosszú, de az eredmény lenyűgöző. A hozzáállás csak csodálatos. Dr. figyelmes, értelmes, csendes, megbízható. Köszönöm, Michael Abramovics!

Az én személyes véleményem. Azt akartam, hogy kezelni fog. Az oldal azt mondja, a kampány „szabad panoráma kép, festett részletesen a kezelési tervet.” A kép készült a pénz, a terv írt egy kis darab papírt, amelyben csak a betűk és számok, mint a G4, és így tovább. D., és az árak alattuk.

Az én személyes véleményem. Akik szenvedtek a klinikát, írj egy e-mailt [email protected] és hagyja meg elérhetőségét, hogy kommunikálni! Beadtam a fogászatban „Szent Dániel” a bíróság! Azt még a zsarolás nem akadály.

Az én személyes véleményem. 3 évvel ezelőtt a húgom jött kezébe kapzsi pénz „fogorvos”. A kúra egy foga fogszuvasodást, hogy „csendben” fájlba két másik fog annak érdekében, hogy a jövőben az ügyfelek jönnek gondolta, hogy az ügyfél nem fogja érezni helyi érzéstelenítésben, egy egészséges, de görbe fogak; Egy másik fogat a régi pecsét, melyet ajánlott megváltoztatni, amit a nővérem nem volt hajlandó, mert ez fog nem zavarta.
A látogatás után a doktor él podpilennyh egészséges fogak lesz éles, sőt traumatizált nyelvet! Miután egy beszélgetés a klinika vezetője a baleset Criminale (más szóval nem lehet megnevezni) tömítés részlegesen helyreállt.
Így nem hívja fel orvosát, és jön közel az embereket, ez egy csalás és bűnöző, aki a kedvéért pénzt képes ártani az egészségre.
Kár, hogy ez történik leple alatt a neve St. Daniel!

Lazareva Svetlana

Az én személyes véleményem. A kezelés az ügyfelek ezen a klinikán csúnya. Én ebben a klinikán talipomanus „orvos” Mokhirev egészséges fog kiütötte a telepítés során a bal alsó a hídon. Most kell tenni az implantátumok nagy pénz, amit nem!

Az én személyes véleményem. A világ egyik vezető blog a divat és szépség javasoljuk, hogy a lányok, akik vigyázni magukra, meg az eljárást, mint a fogfehérítés. Úgy vélem, hogy a fejlődés nem állt meg, és rendszeresen figyelemmel kíséri a legújabb fejlesztéseket a medicina világában. Néhány évvel ezelőtt fehérítő eljárás hosszú időt vesz igénybe, és nagyon drága volt. Most mindent végzett gyors és megfizethető szinte mindenki. Legalábbis a klinikán St. Daniel. Miután az egyik ilyen eljárás a fogak észlelhetően könnyebb! A legfontosabb, hogy ne csak észre engem! Barátaim, akik nem tudják, mit tettem fogfehérítés, kezdett, hogy több bókokat megjelenést. Azt is mondják, miután figyelte a barátai, akik szintén fehérítő eljárást, hogy egyre magabiztosabb.
Mégis, mint kiderült, fogfehérítés nem csak javítja a megjelenést, ez is egy nagyon hasznos eljárás az egészségre! Akkor következik be, tisztító a szájüregben, az összes mikrobák eltávolítjuk.
Miután fehérített fogak, vár rám egy szép ajándék - az orvos azt mondta, nagyon nagy részletességgel, hogyan kell gondoskodni a fogak, úgy, hogy azok továbbra is olyan szép, hosszú ideig. Köszönöm szépen!
És azoknak, akik kételkednek, nem fogfehérítés, akár nem, azt tanácsolom, hogy csak jön egy konzultációra.

Az én személyes véleményem. Én kezelt orvosok ezen a klinikán több mint 10 éve. Miért olyan sok a szennyeződés a véleményét! Úgy tűnik, hogy ellenzői. Szinte az összes barátom és kollégám kezelte magát, és kezelje ezek a gyerekek és a szülők itt. És higgye el, mindig azt mondják, hogy minden jó és kiváló. Az árak nagyon ésszerű, az általános árszint, és miért kell az alacsony? A gyakornokok nem működik asszisztensek, légkondicionálás mindenhol, bankkártyák elfogadottak (és ez csak normális társaságok), van egy biztosíték (előírt, a szerződés). Élvezte (skolola darab tömítés önmagát vádolhatja lerágott csont), de szidtam, és mindent tett a semmiből. Én továbbra is óvatosan használja a pótlások. A vizsgálat meghívott bemutatott eljárást, mint egy ajándék.

Az én személyes véleményem. Egy évvel ezelőtt készült implantátumok Mohireva Mikhail Abramovics. Írok egy évvel később, mert most csak megérteni, hogy nincs elutasítás, vagy más mellékhatást.
Előtte volt egy rossz tapasztalat az implantátum, ami miatt állandóan gyulladt íny, ami okozhatta volna szörnyű következményekkel jár. Miután sok botrány az orvos-vesztes jött ez a klinikára. Mikhail Abramovics segített kezelni a gumikat, magyarázta a különbség a régi és az új fejlesztések a technológia. Kaptam egy választás: hogy kevesebbet, de kevésbé tartós, vagy drágább, de sokszor hatékonyabb. Őszintén szólva - a pénz, kár én gyötrelem, megállapodott egy új implantátum. A lényeg az, hogy ez nem tele gumi, és ki más módon, anélkül, hogy károsítaná a szájüregben. Általában megy egy évben, az új acél fogak, mint a saját, ma volt a következő konzultáció, azt mondták, minden rendben van.







Az én személyes véleményem. Jött rá a fogam, azt mondták, hogy el kell távolítani a fogat, és ezt a jogot, sürgősen, és ezt követően az orvos nem lesz holnap, közeledett az orvos, és azt mondta, hogy törölni kell az egyetlen, aki nem kerül majd behelyezi az implantátumot, ilyesmik, azt mondják, távolítsa el, majd behelyezi az implantátumot. Mi számít 90 000 rubelt. kezelésére, a normális állapot a fogak a koromat. Összesen: menjen egy másik kórházba, a fogat is gyógyítható + kezelése kis üregek fogak 3 + távolítja el a lepedéket - 23 500 r. egy normális klinikán, hanem az irodában.

Lazareva Svetlana

Az én személyes véleményem. Tettem két híd alsó hátsó részén az állkapocs.
Ahhoz, hogy a jobb oldalon nincs panasz. És amikor beállítja a bal oldalon a híd, így az orvos kihúzta a protézis, van valami elpattant a csonthártya és a rettenetes fájdalom, hogy ő kérte, hogy vegye ki és helyezze, de az orvos azt mondta, hogy azt hiszem.
Egy évvel később, kezdte megtapasztalni tartós fájdalmat nadkosnitse.
Jött kétszer az orvoshoz, ő vette a képet, és azt mondta, hogy minden rendben van.
Most még éjjel nem tudok aludni - egy fájó állkapcsát, és ad fejét.
Úgy döntöttem, hogy menjen el egy vizsgálatot MRI, majd a pert orvos Mokhirev nevét.
Ennek eredményeként, azt eltávolítjuk a fog és a híd (amelynek én töltötte a pénzt), majd számlázása az implantátumokat az összeg 215.000 rubelt.
És ez az én nyugdíj 15.000 rubelt havonta.

Bekopogtam a klinikán egészséges fogat „orvos” (lásd fent), ennek eredményeként, és eltávolította a hídon.

Az én személyes véleményem. Tudom, hogy a klinikán 6 év, jött egyszer a tanácsot a barátok, tedd tömítéseket. A fogak általában én örök probléma, félévente egy probléma, az ideg, a tömítés lejött, az érzékeny fogakat. Egészen addig a pillanatig, úgy kezelték csak szabad klinikákon, de olyan fáradt faragatlan kezelésére törékeny és pecsétek, hogy úgy döntött, a maguk „kapzsi fizet kétszer”, és én fizettem az időmet és az idegeket. Miután a kórházban, azonnal éreztem a különbséget. Akkor esett Levitin ez mindig rögzítve. Nagyon gondoskodó és figyelmes orvos mindig azt, tanácsot és válaszoljon a kérdéseire.
Azonban volt egy kis szünetet, szült egy gyermeket, távol az otthontól nem hagyhatta, visszatért a klinikára, és vadul megbánta. Próbáltam menni magánklinikák a ház mellett, volt borsos áron, átalakít (volt egy probléma - egy nagy különbség a fogak között, az étel állandóan beragadt hogy töltse ki a fogat -. Nem működik, megváltoztatni, nalyapav valahogy, horror). Lehető legrövidebb időn belül, azonnal visszatért a klinika Szent Dániel és öröm Levitin. Elkezdtem megoldani a problémát a harapás korrekció, mivel kiderült, hogy azért, mert a malocclusion és megy a legtöbb az én fogászati ​​problémák. Kiderült, nagyon unalmas eljárást két éven fogszabályozó viselése. És az ár természetesen nem olcsó. Vettem zafír zárójelben, bár nem olcsó, de esztétikailag meg nagyon jó, tekintve, hogy mennyi kellett viselni őket. Az eredményt visszafizetik a fájdalomtól - fogait, sőt, kevesebb probléma.
Azt akarom mondani egy nagy köszönöm, hogy Olga Nikolayevna! Ez jó, hogy vannak orvosok!

Az én személyes véleményem. Teljesen egyetértek a felülvizsgálatát a rendszergazdák, nem emlékszem pontosan, de azt hiszem, Jan (változás, ahol Dr. Polyakov és Stepakov munka), 3-szor termelő kezelésére és számítása mind a 3 különböző időpontokban, akkor neheztel minden.
Mindig boldog, lehet fáradt, de illik ismét neki nincs kedve.
Ezután az orvos terapeuta Polyakova Natalia - akkor is, ha kezelése beteget kezeltek durván, és nem számít, milyen a beteg könnyei folyni a fájdalom és a fáradtság a szemüvege, nem figyel is, ez a hányatott néző, ha nem az a kérdés zadash a azt állítja, hogy adjon választ. Kezelt fog benne, 2 hét volt a fájdalom, a kezelés után kétszer tetszett neki, nem volt képes meghatározni a kezdete egy díjat, (ahogy bánsz - kérdezi a beteg), és csak akkor, ha provokálják sebész, csak aztán rájött a hibát, és feküdjön le ( a pénz nem veszik).
De mindezek ellenére, még mindig ott kell kezelni, még akkor is, ha azok fáradt és kimerült, de a fit minőség! Ez azt jelenti, menjen bizalmat, hogy nyilvánvalóan nem rontja el, mint ahogy az egyes kereskedelmi klinikák, ami csak jönnek és séta egész életében ott.

Az én személyes véleményem. Teljesen egyetértek az előző vélemények a klinikán. Nyílt durvaság és hiánya tapintat Julia adminisztrátor. Kiszámítása a kezelési terv készült ismert analfabéta és nyilvánvaló utószó felszínre, miután megmutattam a terv egy másik klinikán és népszerű kifejtette, hogy én csak azt akartam tenyészteni egy tiszta pénzösszeg. Úgy tűnik, hogy ezek a csalások nem szégyellik, sőt kényelmes, a nevét a kolostor, hogy bolond ember. Azt tanácsolom, hogy ne menjen a klinikát, kivéve, ha azt szeretnénk, hogy egyfajta frusztráció és a harag nem csak az intézmény, hanem az a tény, hogy ezek mögé a nevét a templom.

Az én személyes véleményem. Ebben a klinikán sok éven át, kezelem a fogak és az egész családnak a barátnőm. Személy, rögtön kezelt fogszuvasodás és megváltozott tömítés, rosszul történik egy másik klinikán (Savitskaya). Ők fel a koronát (Savitskaya és a búzavirág), bölcsességfog eltávolítása (bocs, nem emlékszem a nevére az orvos). Mindezen folyamatok végeztünk csak tökéletes, fájdalommentes, nagyon óvatosan, a kezelés nagyon barátságos, minden konzultáció részleteket! A klinika, amely mindig ajánlom, hogy az én barátok és ismerősök, az árak vannak a standard, nem felfújt. Voltam olyan sok fogászati ​​klinikák és ez valóban a legjobb évekig soha nem hallotta, hogy valami nem történt meg, vagy nem. Minden orvosok és a személyzet nagyon szépen köszönöm! Anna.

Az én személyes véleményem. Ma sírtam egész éjjel, miután a férjem megmutatta nekem, hogy a gyermek maradt a fog a kezelés után az orvos. Lánya 12 éves, és a kezelés után a klinikán, akkor a pénzt rászoruló gyermek két foga. Hétfőn vette a 6 ezer, ma még 5, és a fog semmi sem maradt, még a falak a foga - egy folyamatos tömítést. Készpénzbevételeket ne próbáld meg nem időben. Itt ülök, és úgy gondolja, arc cucc Irina S. kézzel vagy szakadás vagy saját erdő gép fúrni a homlokát - van talán jobb az Egészségügyi Minisztérium fog menni, és azt mutatják, a fogát, ahonnan még a falak a bal!

Az én személyes véleményem. Teljes szívemből köszönetet szeretnék mondani az orvosok klinika Szent Dániel, aki adott nekem egy mosoly: sebész-implantológus Vladimir Leonyidovics Paraskevich akik a műtét során, mint „elkezd beszélni a” fogak, semmi ijesztő, és persze, az asszisztense Olechka; csodálatos terapeuta Natalia Polyakova, aki kezelt fogam; Sawicki Julia Sergeyevna, ami szintén segíteni nekem, ez a lány mindent tud: a fogak, és távolítsa el és emelje fel a koronát, és szállít, és kezelje. Külön köszönet Szeretném kifejezni orvos, aki kellett tennie a legnehezebb indukáló szépség, ortopéd sebész és egy csodálatos ember Kachura Andrei Andrejevics. Azt akartam, fogak, mint a Sofia Rotaru, de (ő most nehéz elhinni) Andrei készült szép. Most menj, és ne kapcsolja ki a száját, szeretnék mosolyogni. Köszönet a lányok-asszisztensek és Irene Goulet, köszönöm szépen lányok rendszergazdák Ola és Júlia a figyelmet és támogatást. A mélyen meghajolt mindenkinek! Boldogságot és egészséget! Kiderült, hogy vannak igazi szakemberek, orvosok és mindegyik működik a Klinikán St. Daniel. Köszönet mindenkinek!




Kapcsolódó cikkek