16 tippek a Cherkizovskiy átkelés Moszkva, Preobrazhenskaya, kerületi áthaladás, jelentése

Nem is olyan régen megérkezett a Cherkizovsky járat kiválasztásához egy esküvői ruha, és bement a szalonba egyszer egy elégedetlen pillantást elárusítónő, aki evett kolbászt, viditeli I elvonta őt ettől a „fontos” dolgokat. Kezdtem úgy egy ruhát, és tetszett, kértem, hogy próbálja meg, amit mondtam „gyere ide különbözőek, és én, hogy aláássa és titeket, és akkor ne vegye” volt mérhető, amikor a pénz lesz. Ha azt mondjuk, hogy én ofigela nem mond semmit, így egymással szemben salesgirl meg kell tárolni a rituális munka. további ›

Ma, a férjem és én elmentem a plázában. Nem tetszik: Először is, olvassa el a másik véleménye, hogy valaki azt írta, hogy a sokféle kettős - hazugság (méltó minden valahol 5 megosztottság, az összes többi - cucc). Másodszor, hogy valaki írt az alacsony árak - hazugság (vásárolt kabátok 25000 River és egy alku.). Röviden, ha úgy dönt, hogy vesz egy rövid kabát, azt ajánlom, hogy ne menjen itt.

Nagyon hálás Nicholas egy bundát, amelyet ő segített érte a boltban. Vettem magamnak, amit akartam, gyakran a jó ízlés és minden felesleges sallang. Classic kabát étcsokoládé színű gallérral a térd alatt én teljesen rendezett. Jó szolgáltatás, udvariasság és a kultúra jelen az eladó! Ha azt mondjuk, nincs róla nem fogja elhinni - nem fogja elhinni!

Mentünk egy barátommal a kabátok a bevásárlóközpont Novocherkizovsky bűvész. Nicholas, de nem tudja, hogy pontosan hol van, és hogyan találjuk meg a boltban. Kérdezte a többi gyártók eladási szőrme, a megállapítás a boltban 2-31 kabátok Miklós és hogyan megy át, ezért ha nem minden csak írt, hogy ez az üzlet Nicholas és Nicholas maga most a kórházban, aztán pihenni, ez nem működik, és néhány még azt mondta, hogy ő meghalt (kegyetlen emberek!) Mi, természetesen, a barátnőjével podrasstroilis, de úgy döntött, hogy hívja. további ›

Szeretném kifejezni mély hálámat Nicholas egy jó nyérc kabát, vettem a t. I. Novocherkizovskom a második emeleten egy mágus 2-31. Jó hangulat, nagy választéka kabátok és zakók, nincs nyomás, és durvaság részéről az eladó. Saját vásárlási voltam elégedve a kabátom nem susogása, nem zörög, öltözködés és a varrás, hogy megfeleljen a szabvány, az összes szőr shimmers, csillog. Általában azt találtam, amit kerestem! Bárcsak Nicholas egészség és jólét az üzleti életben! Azt tanácsolom a bűvész 2-31, tel. 8 (903) 232-06-98.

A férjem és én vettem egy gyönyörű fekete kabát a keresztirányú lap kapucnival a térd alatt Nicholas. A szőrzet jó, fényes, szagtalan szőrzet nincs csörgők, nem susogása, a tökéletes vágás. Nicholas tett minket a kedvezményt a kabátot, egy csekket a garancia, elmagyarázta, hogyan kell helyesen tárolni és gondozása kabátot. Röviden, nagyon elégedett voltam az én vásárlás Vol. I. Novocherkizovsky. Hála Nicholas egy jó kabátot és kedvezményt. Azt ajánlom, hogy a barátok és ismerősök. Sikeres vásárlást.

Nem is olyan régen megérkezett a Cherkizovsky járat kiválasztásához egy esküvői ruha, és bement a szalonba egyszer egy elégedetlen pillantást elárusítónő, aki evett kolbászt, viditeli I elvonta őt ettől a „fontos” dolgokat. Kezdtem úgy egy ruhát, és tetszett, kértem, hogy próbálja meg, amit mondtam „gyere ide különbözőek, és én, hogy aláássa és titeket, és akkor ne vegye” volt mérhető, amikor a pénz lesz. Ha azt mondjuk, hogy én ofigela nem mond semmit, így egymással szemben salesgirl meg kell tárolni a rituális munka. további ›

Van egy pár év vásárolni ruhát Cherkizovsky folyosón. Ruházat a különböző gyártók, de a minőség. Természetesen meg kell választani óvatosan. Nagyon elégedett a minőségi báránybőr, nem vásárolt egyet. elfogadható áron, azt tanácsolom, hogy ott vásárolni.

Ma, a férjem és én elmentem a plázában. Nem tetszik: Először is, olvassa el a másik véleménye, hogy valaki azt írta, hogy a sokféle kettős - hazugság (méltó minden valahol 5 megosztottság, az összes többi - cucc). Másodszor, hogy valaki írt az alacsony árak - hazugság (vásárolt kabátok 25000 River és egy alku.). Röviden, ha úgy dönt, hogy vesz egy rövid kabát, azt ajánlom, hogy ne menjen itt.

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy a ruha az esti megy a Cherkizovsky folyosón, egy óriási a választék, és a kedvező árak! Azonban az esküvői galéria több mint esküvői ruhák és estélyi ruhák itt elszórtan különböző helyeken a bevásárló központ, és az első emeleten egy sor „B” estélyi ruhák és a második emeleten is vannak szakaszok estélyi ruhák! Sok sikert a vásárlás!

Vettem 2 évvel ezelőtt Esküvői tanács. Az egész felszerelést alaposan személyes tárgyait, költsége mintegy 30.000 rubelt. Most van egy jó török ​​ruhagyár. Normál árak, gyönyörű modell. Azt tanácsolom mindenkinek.

Emberek, azt tanácsolom mindenkinek, hogy a bőr, cserzett vagy megy itt. Keresi a kabátjukat „Luzsnyiki” - szar. A „Hókirálynő” - tér áron. Hála Istennek, hogy megjelent mellette Sněžkou „Cherkizovsky Passage”. Először is, ez egy jó választás a páros és a bőr, másrészt az árak olcsóbbak, mint Moszkvában általában. Nagyon boldog, hogy megtalálta, amit akartam. Egy barátom volt keres egy tisztességes szőrme mellény (nehéz megtalálni a jó - az egész Kína), itt találtam egy kabát mellény kiváló minőség és az ár normális (a Dynamo ezt 2-szer gombra. ›

Kapcsolódó cikkek