10 tény a „Harry Potter”, amely fontos tudni

Ma van a születésnapja egyik leghíresebb írója JK Rowling. Tiszteletére ilyen fényes nap, úgy döntöttünk, hogy egy összeállítás a különböző tényeket neki mesés alkotások, melyek jelzik a tehetséges varázsló Harry Potter és barátai, és nem csak.







  • Rowling meséket a történelem a „Harry Potter”:

Azt visszatért Londonba egyedül egy zsúfolt vonaton, és azt az elképzelést, Harry Potter, csak eszembe jutott. Írtam fogva szinte folyamatosan a hat év, de még soha, így vzvolnovyvala sincs. Az én nagy csalódás, nem volt egy tollat, és túl félénk voltam, hogy kérjen kölcsön ... én még nem dolgoztam egy tollal, de azt hiszem, hogy talán, hogy jó volt. Csak ültem, és gondoltam 04:00 (késett a vonat), míg az összes részlet lassan kialakult a fejemben, és ez a vézna, fekete hajú fiú, szemüveg, aki nem tudta, hogy egy varázsló lett számomra inkább valódi. Talán ha lelassult ötleteket rögzíteni őket papírra, akkor lett elfojtott egy részük (bár néha arra, hogy mennyi az, amit elképzeltem, amikor elfelejtettem abban az időben, amikor kiderült, a fogantyú). Elkezdtem írni a Bölcsek Köve aznap este, bár az első néhány oldalt semmi köze a kész könyvet.

10 tény a „Harry Potter”, amely fontos tudni

  • Sok gyakran megfejteni a monogramja JK (első és középső neve Rowling) szerint a rövidítés jelentése „Csak vicceltem» (csak viccelek).
  • Eredetileg mint egy kép a JK Rowling, Ron Weasley volt a sok káromkodás használata káromkodás teljesen, de később meggondolta magát, és úgy döntött, hogy Rowling, hogy még mindig egy mese, és ez a stílus a prezentáció lényegtelen.






10 tény a „Harry Potter”, amely fontos tudni

  • A név a gazember Volán de Mort jön a francia, az azt jelenti fordításban „Flight a halál.”

10 tény a „Harry Potter”, amely fontos tudni

  • Csak Alan Rickman ismerte a sorsát hős, mielőtt megjelennek a film adaptációja „Harry Potter”. Minden más szereplői voltak a sötétben.
  • Az eredete „Roxfort” iskola neve - szokatlan növény él egyik parkjában New Yorkban.

A nyolcadik könyv a sorozat, ami a varázsló lesz az úgynevezett „Harry Potter és a átkozott (átkozott) gyermek."

10 tény a „Harry Potter”, amely fontos tudni

  • Kedvenc karakter JK Rowling "Harry Potter" - Dumbledore professzor. Albus Dumbledore - a rendező a „Roxfort”, az egyik fő karakter egy könyvsorozat Harry Potter brit író JK Rowling .. Dumbledore - Supreme Court bűvész Wizengamot varázslókat Rend Parancsnoki Merlin First Class, az alapító a Főnix Rendje, az elnök a Mágusok Nemzetközi Szövetségének. Ő ismert, mint egy hatalmas varázsló idejével, és az egyetlen mágus párbaj, amely rettegett Voldemort.
  • Nemrégiben Daniel Radcliffe mondta. hogy már nem akar játszani a szerepét a híres varázsló. Szerint a színész, ő nőtt fel ilyen módon, és itt az ideje, hogy keressen neki egy méltó helyére, ahogy próbálja ki az új, nagy akció film.

10 tény a „Harry Potter”, amely fontos tudni

10 tény a „Harry Potter”, amely fontos tudni




Kapcsolódó cikkek