1. fejezet tengerimalac, olvassa el az online regisztráció nélkül

1. fejezet a tengerimalac

- Anya, nézd! Tengerimalac!

A kisfiú futott végig a parton, kiabálás, ugrás az öröm. Nem csak az anyja, de az összes napfény a strandon felvette a helyükről, és futott a patak. És ott volt a nevetés, mint egy cirkusz. Mivel nem látták a tengerimalac, és egy kis kis fekete disznó szaga tengervíz és ijedt minden látszott. Ez egy malac.

Végül disznó látta a tömegben nevet barátaidnak Venu és Varya, és megkönnyebbülten felsóhajtott. Úgy jött ki a vízből, csiszolt lábak és ugrott a karjaiba Bécsbe.

- Adj pat! - Megkérdeztem a gyereket.

- Csak a farok nem húzza - mondta Venya. - Nem minden kedves szerelem.

Kid remegő kézzel megérintette malac.

- Ez az! Az álmom vált valóra. - suttogta. - Végre láttam egy élő tengerimalac.

- Igen, ez nem a tenger - mondta Varya. - És a leggyakoribb. Nem disznó, és a sertés. Malac. És mi a neved?

- És én csak Ványa - mondta el a gyereket, ha bosszantó, hogy van egy ilyen közös neve. Azonban, megrázta az elülső láb Malac és ringatta, mint általában a felnőttek, ha megfelel. - Lehetünk barátok?

- Persze, akkor. Csak ne kiabálj olyan hangosan, a következő alkalommal találkozunk, rendben? - kérdezte Venya.

Emberek, nevetés és beszélgetés, visszavonultak a napozóágyak - továbbra napozás.

- Vanya! Gyere ide! Szükséges, hogy nézd meg! - Felhívtam egy baba mama.

- Meg kell, te és olvasni! - Ingyenes malac legyintett Ványa.

- A könyv szerint. - Vanya bámult. - Ez nagyon sok! És milyen könyveket vastag?

- Normális. Ez nem a vastagsága. A lényeg, hogy érdekes volt.

- Ami azt illeti, van egy érdekes - Ivan felsóhajtott. - Csak akkor, ha az anyám olvas. És a legnehezebb.

- Csak az első kemény, akkor lesz érdekes, - mondta Varya.

Malacka óvatosan előhúzta a pata tenyér Vanina és eltolódott a Veni a kezét. Bár nem volt egy tengerimalac, de továbbra is az ismeretség a tengervíz, valószínűleg akart.

- Nos, Ványa - mondta Venya. - Tovább olvasni.

„Milyen unalmas, hogy egy tanár! - gondolta. - elrontotta a hangulatot egy személy. "

De ez valószínűleg Venia rossz. Mivel kevés Vanya oly szívesen szaladt anyámnak, hogy strand kavicsos felszökött a lába alól alól a gumik egy versenyautó.

Venia meglepődött, hogy vigyázzak rá.

- Mi ez? - fordult Ware.

- A - intettem Venia. - Nem én. Inkább, malac hibás.

Bűnös Malacka végre élvezheti a tengert. Lehalkította pofája a vízbe forrt buborékok és még fekszenek a parton. De hirtelen úgy éreztem, egy hullám magas hullám, és az összes malac volt a hab, ahonnan ugrott egy rémült, kiálló füle és a farka.

- Mivel a görög istennő Aphrodité! Kijött a tenger habot, mint Aphrodité.

- Nos, ez elég - mondta Venya. - malac tengerimalac, a görög istennő! A ideje, hogy foglalkozzon az üggyel.

- Te mindig, Wen, az esetet találni - Varya felsóhajtott. - Még nyaralni. Még nem volt ideje, hogy fejest.

- Annak érdekében, hogy sodorja, elég másodperc. Felzárkózni!

És Venia odament a lépcső vezet a strand a vízparton. Malacka futott utána. Ez a választás egyszerű: a víz egy disznó már járt, és Venia mondta egy hang, mintha tudná - előttük vár a dal. Malacka csak éreztem!

Venia elment a töltés, és megállt a mellvéden. Úgy tett, mintha, hogy elvárja, Varia, amely nem egyszerűen a tompított, de természetesen, úszni, mint egy medúza. Amíg meg nem fog unatkozni. De Venu nem haragszik. Mert most nem nézte Varya, és figyelte a világ körülötte. És a legutóbbi nagyon aggasztó.

Itt és most Bécs valamilyen okból úgy tűnt, hogy az egyik a kioszkok villant egy ismerős kalap, rózsaszín orr. Őszintén szólva, az üdülővárosban Szudak találkozni ismerős kalap nem volt meglepő, de ha ez megtörténik napján tíz vagy húsz alkalommal, akkor egyetértenek abban, hogy ez gyanús gondolatok. És miért van az, hogy ily hamar eltűnik, mihelyt Venia megáll a véleményét?

Venia gondolta. És, hogy eltekintve a kupakot, akkor felkeltette a figyelmet az elmúlt években? Tegnap például, amikor professzor Ivanov részt a kísérletekben a szobájába, és Venia Varya kiment a teraszra, összefonódott szőlő, a teraszok megzörrent gyors lépéseket a sötétségbe. Bár malac nem volt beagle kutyát, de Venia alig leplezett őt üldözői. És hosszú simogatása, amíg nevelt egyfajta veszélyt szőrme disznó nem válik sima újra.

A tegnapelőtt este, amikor Venia, Varya, Malacka és a professzor Ivan Ivanovics Ivanov visszatért a vacsora, közvetlenül a pálya a flottájuk elvakította a vaku is. Amíg jöttek, hogy valaki ismét sietve menekült - azt lehetett hallani susogása a lépcsőn.

Általában minden ilyen esetben, hogy meggyőzte Venu hogy valaki figyeli őket. Ezt követi. Ki szeretné ezt? Főleg, hogy nem Venia sem Varya sem professzor Ivanov sem malac már nem érezte magát, mint a bűnözők. Mert mi a pálya?

Most Venia érezte az átható, szúrós szemmel! Nézd? Ne nézz vissza? Úgy tett, mintha, hogy ő veszi ki a kavicsot hullámos talpú papucs csendben ült, és körülnézett. A fene essen beléd! Csak a nyári kávézó asztal ült egy mérges nagynénje és lesújtó pillantást malac. Talán nem tetszik disznók. Sajnos, ez a józan emberek között.

De ez a néni nem volt sem kalap, rózsaszín orr vagy a kamera. És ellentétben az volt, hogy tudta elrejteni alkonyatkor a terasz közelében a bokrok szőlő. De ki akkor?

- kész vagyok! - hallott egy friss és vidám hangon Varin.

- Jól van. És kevesebb mint egy óra.

- Hol vagyunk a sietség? Ivan van elfoglalva kísérleteit.

- Meg kell sétálni - mondta Venya. - vándorol át a parkban.

- Miért? - Varya meglepődött. - Ki a jobb, úszni, napozni.

- Nem vetted észre? Figyel minket, - nem mozog az ajka, mondta Venya.

Főzés azonnal megpördült fejét.

- Nem jó! - sziszegtem rá Venia. - azt állítani, hogy nem vesszük észre semmit.

- Én tényleg nem vette észre. - Varya kinyújtotta.

- Mert, hogy az anyatej - öröm - morogta Venia. - Oké, menjünk.

A fiúk bementek egy nagy történelmi park, mely otthont ad a panzióba, ahol éltek. Park indul közvetlenül a vízparton - elég volt, hogy átmenjen egy szép kapu barátságos biztonsági őr, aki már régen tudták, és nem volt szükség mutatni egy menetben. Úgy nézett ki, mintha a mulasztás szolgált malac. Az őr mosolygott sertés és néha még tisztelgett, és megérintette az ujjait egységes sapkát.

- Talán malac akar lopni? - ijedt Varya javasolt.

- Százszor lenne lopott - intett Venia. - Megcsináltuk pórázon nem tud lépést tartani.

- Vagy csak azért, hogy mutassa meg, - egy magabiztos hangon fejezte ki a következő feltételezés Varia.

- Nos, tudod! Én még mindig abban az értelemben, a felügyelet még soha nem volt rossz. Ez az egyik dolog - ha úgy tűnik, a másik -, amikor oly sok véletlenek. És terasszal, valamint egy villanás, és ez a kalap egy íj! Nem lennék meglepve, ha egy pillanatra még mindig van valami, hogy dobja ki.

Mégis, Bécs kellett csoda. És nem csak Bécsben, és mind a hárman egyszerre.

Közvetlenül előtte a fiúk az utat a két sor között bokrok díszítve partra fekete macska. Ha valaki dobta a bokrok! Ő ívelt háta, sziszegve meredt Malacka egy ilyen szörnyű nézni, hogy az egy dolog: Gyere vissza!

Malacka csak csodálkozni ilyen szemtelen és megdermedt. És Venia Varya gyorsan egymásra néztek. Szinte a nagyon sarokban a pálya jön ki az egyik a park nyújt a turisták számára. Egyértelmű volt, hogy azért, mert ez a szög, és dobta a macskát. Venia már felemelte a lábát, hogy elfogyott ott, és hogy kinek a kezében van a helyzet, de nem tette. És mindez azért, mert a malac.

Malacka csak sobezyannichal macska viselkedése: próbálja meghajlítani a kis fekete hátsó és felszisszent. Ebben a kísérlet morgott, de ellentétben a macskák nem korlátozódnak a fenyegetésekre, és rohant, hogy az elkövető. Két fekete tekercs száguldott át a bokrok nyögve, és nyávog. A hang, amit tettek, nem volt nehéz hívni. Egy szóval, a teljes visítás.

- Venia, meg kell menteni őt! - Varya felsikoltott. - Ő karcos meg!

És Varya harmadik labda elgurult a bokrok mögött. Bécs nem volt más választása, menekülni kell, anélkül is kelljen gondolkodni, hogy ismét hiányzott neki az, aki figyeli őket.

Kapcsolódó cikkek