Formula Renault

Tért vissza Magyarországra

Eurószériában 3000

Renault szerződés

A fej a csapat Renault F1 Team Erik Bule mondta: Mert Vitaly ez egy különleges nap, és üdvözöljük őt a csapat. Tisztában vagyunk azzal, hogy a jövevény Vitaly lesz egy csomó tanulni ebben a szezonban, de ő megmutatta kiváló eredményeket GP2 tavalyi és az idei hangsúlyozta, hogy ő készen áll, hogy beköltözik a Forma-1. Beszéd Robert és Vitalij kap egy kiváló viszonyítási pont a további növekedésre, és biztos vagyok benne, hogy ő meg fogja erősíteni a lehetséges, hogy demonstráljuk a pályafutása során.

Vitaly Petrov hozzátette: Számomra ez egy hihetetlen lehetőség, és nagyon szeretnék dolgozni, mint egy csapat az új szezonban. Mindig is szerettem volna versenyezni a Formula 1-es és örülök, hogy debütál egy ilyen erős csapat, mint a Renault. Az első futam előtt több mint egy hónap, és megpróbálom tölteni a csapat, amennyire csak lehetséges, hogy ki a Nagydíj Bahrein teljesen felkészülni előadások.

Pénzügyi problémák és megoldásuk

Amíg a az év vége van, hogy a többi alapok - 7,5 millió euró. Ha nem zárja ezt az opciót, akkor el fogja veszíteni egy bizonyos számú jogokat a lovas egy ideig. Természetesen nem vagyunk érdekeltek.

Ami az egyéb pénzügyi részleteket maradni Petrova a „Reno”, a menedzsere Oksana Kos

Berni Ekklstoun dicsérte a teljesítményét Petrova az első versenyen a következő: Véleményem kész volt elég, beleértve a fizikailag, hogy a célba. Ő volt ereje, ő nem „meghalni” a pilótafülkében, és nem bontják le lelkileg. Mialatt egy kezdő ebben a játékban - időre van szüksége, hogy megszokja.

A Török Nagydíj Petrov mutatta be első leggyorsabb kört a versenyen.

Továbbá, a szezon során vezető Erik Bule dicsérte a csapat teljesítményét, így lovas:

Petrov felülmúlta a várakozásokat. Megérdemli, hogy hívják a pilóta a Formula-1. Fontos megjegyezni, hogy ő egy kezdő Forma 1.

A Német Nagydíjon Vitaly Petrov minősített 13, de a start volt képes megelőzni Nico Hulkenberg. Aztán képes volt megőrizni a lágy gumi típusú és hajt rajta egy nagyobb számú körök, mint riválisai. Ez lehetővé tette, hogy üljön Rubens Barrichello. után

Ahogy Petrov készül egy pit stop, akkor megelőzte Camuy Kobayashi és így a 11. helyen. Miután Pedro De la Rosa tette boxba Petrov költözött a 10. helyen, és maradt rajta, amíg a célba. Így Petrov a második alkalom pályafutása tudott pontokat.

A Magyar Nagydíj, Vitaly először pályafutása előtt csapattársa Roberta Kubitsu az időmérőn, amely bemutatja a legjobb a karrierje a 7. eredmény, de a versenyen került 5. helyen, mögötte csak a pilóták a Red Bull és a Ferrari.

Képesítési előtt a Brazil Nagydíjon, Vitaly képes volt a negyedik alkalommal ebben a szezonban, hogy adja át a harmadik szegmens, ahol vette a 10. helyen. Ő elutasította a rossz kezdet a második évtizedben ott töltötte a legtöbb faj, befejező 16. késéssel a kör. Az Abu Dhabi Nagydíj indult újra a 10. helyen fejezte be a hatodik. Az egész futam 40 kör sikeresen tartotta Fernando Alonso mögött, így nagymértékben hozzájárul a meghatározása a győztes a bajnokságot.

Erik Bule mondta az utolsó futam után a bajnokság: Igen, meg voltunk győződve arról, hogy ő sikeres lesz, de ő maga eredmény elérése. Ez a Vitali nem lesz képes megtenni egy: sem a csapat, sem a szponzorok, sem az apja. Ő mindent meg kell tennie kell dolgoznia magát. És ma ő tette, hogy megértsék, hogy mit várunk tőle, és most képes lesz megismételni a jövőben.