Vezetés leopárdok, majd az igazi, Torres kapott egy szörnyű trauma

„SE” a fő esemény a 25. fordulóban a spanyol La Liga.

Fernando Torres megijednek KÁR

Az ütközés után Fernando Torres, középpályás „Deportivo” Bergantiños a televízióban nem ad közeli esett a gyepen csatár. Csak mennyire súlyos a sérülés Fernado Torres beszélt kimerítően közelképek más játékosok: kifejezések a kétségbeesés és a beadvány, rémült tekintettel, feszített feje fölött pólók, ima gesztus keresztbe tenyér ... Az igazi hős megmutatta magát a védő „Atletico” Vrsaljko. Azonnal orvosi ellátást csapattársa, bukott a pályán fejjel lefelé. Világ- és Európa-bajnok végzett a pályáról hordágyon a taps a rajongók „Deportivo”. Hét perccel a sérülés időben, a csapat nem játszik, és a nagy: az összes volt gondolatait Fernando Torres. Fél óra után a végső sípszó, a hivatalos Twitter „Atletico” számolt be, hogy Torres tudatos és az állapota stabilizálódott. Előre töltötte az éjszakát a kórházban, de reggel írt egy tweet, hogy megnyugodjon a rajongókat: „.. Köszönöm mindenkinek a gondot és szóbeli támogatás Csak egy rémület Remélem, hogy jöjjön vissza hamarosan!”

Az ugyanazon játék véget ért a döntetlen 1: 1. Vissza a pályán Kapus Oblak készült durva hiba, kopog a labdát pontosan az ellenfél, és amely „Depor” cél. Válaszul egy csodálatos hosszú lövés Griezmann kiegyenlített. És 79 perc, Torres szinte szerezte a győztes gólt - ez megakadályozta a lenyűgöző válasz kapus Lux.

Muchas gracias a todos por preocuparos POR mí y por vuestros Mensajes de ánimo. Ha sido sólo un susto. Espero volver muy pronto!

Szerdán. Madrid. "Real" - "Las Palmas" - 3: 3. Garet Beyl eltávolításra került a 47. percben. fotó AFP

„REAL” játszani két golyó eltávolítása után Bailey

De tíz „Real” maradandóan lock up vendég a saját oldalán a területen, és rendszeresen hozzon létre a kritikus pillanatokban. Ennek eredményeként Ronaldo nyerte a büntetés, üti a labdát a védő kezét, és ő maga is rájött, hogy a 11 méter magas, majd Cristiano fej zárva bejelentés egy sarokban a területen. Csak amikor az eredménye: 3: 3 „Las Palmas” jutott a támadás és az esélye, hogy megragad a győzelmet a végén volt mindkét csapat számára. More - "Las Palmas". Az utolsó sorsolás érdemes volt a Real Madrid elveszti az első helyen.

Most, „Barcelona” egy ponton több, de elhagyta a „Real” kerül át mérkőzés Vigo. Azonban mindkét csapat nyerni a többi mérkőzést a garancia a bajnokság, mert még nem Clásico Madridban. A két fő versenyző a cím teljes mértékben ellenőrzése alatt a verseny sorsát.

Vezetőedző: „Barcelona” Luis Enrique távozik a klub a nyáron. REUTERS fotó

„Bar”, hogy újra játszani három védők

6: 0, 5: 0, 6: 1 - az eredménye az utolsó három mérkőzést a "Barcelona" és a "Sporting". Hat gól ellen hihontsev katalánok visszanyert és lejátszhatók 3-4-3. Ebben az esetben a Luis Enrique ismét meglepte a váratlan helyzetben az egyes játékosok. Tehát, az utolsó játék a „Vicente Calderon” Messi volt keretében e rendszer középpályán trió mögött előre, és a jobb szárnyon játszott Rafinha. Most hivatalosan Messi visszatért a jobb szélén a támadás, és Rafinha - a középpályán (bár a mérkőzés alatt megváltozott helyekre), de ez nagyon ritka, hogy a három középhátvéd Jordi Alba. Így a védelmi védelmi vonalat Busquets csökkentette, és a helyét a csapágy zónájában áttérés Rakitic.

Alighogy a játékosok, „Sporting”, hogy megértsék a bonyolult taktikai rendszerek „Barcelona”, ahogy az eredményjelző már égett 2: 0-ra. Messi szinte a büntetés vonal dobta a labdát fejjel a tarkó, a kapus után egy átlós dobás központ területén a Mascherano. majd nyomja öngól Luis Suarez visszafordult, „Sporting”. Ha Messi és Suarez már cserélni, Neymar kiváló szabadrúgás szerezte első gólját a „Camp Nou” ebben a bajnokságban (miután hat gólt idegenben játszott). És Pako Alkaser három perc után a csere zárt prostel Messi - ő vezeti hazai bajnoki mérkőzések kétszer annyi, mint a Neimar. A végső pontszám a játék meghatározott Rakitic - 6: 1. És miután bement az öltözőbe, miután a játék, „Barcelona” futballisták hallott a menedzsertől valami igazán váratlan: Luis Enrique kiderült nyílt titok, és azt mondta, hogy hagyja el a „Barcelona” végén a szezon.

A vezetőedző, „Sevilla” Jorge Sampaoli. fotó AFP

„Sevilla”: Négy győzelem egymás után

Mielőtt az utazás Leicester „Sevilla” az ő területén nyert győzelem a baszk „Atlétika” 1: 0, így a többi néhány kulcsfontosságú játékos. Az egyetlen gólját kinevezését a büntetést. Jovetic ütött egy 11 méter a védelem, de dobni a sarokban kapus Gorka Iraizoz lábak kiagyalt, hogy elérje a labdát, de ... Iborra azonnal kész le a labdát. Érdekes, Iborra és Neymar ebben a fordulóban, szerezte első gól hazai mérkőzéseit - mindkét játékos először volt hat fejjel és minden - a vendég játékokat. „Sportos” elvben érdemelt válasz célok, de a baszkok nem volt szerencséje a befejezése a támadásokat - a bár, a varázslatos hibákat, majd elmenti Sergio Rico. Ennek eredményeként, a csapat Jorge Sampaoli nyert negyedik egymást követő győzelem a bajnokságban, és egy teljes értékű versenyző a bajnokság - a seviltsev 55 pont 57 a „Barcelona” és 56 „Real” (egy játék a kezében).