Vacancy menedzsere értékesítés és a munka az ügyfelekkel az esemény iroda Budapesten, a munka

Manager dolgozni az ügyfelekkel és az értékesítési (anélkül, hideg hívások) a Celebrity „Mafia St. Petersburg!”

Vacancy nagyon forró! Keresünk csak néhány alkalmazott, de a csapatnak szüksége van a legjobb!

Ha készen áll, hogy a munka „holnap”, a mérkőzést ma, ezért ne hagyja ki a lehetőséget!

Adunk emberek nyaralását! A rendezvény-ügynökség több mint 6 éves tapasztalattal rendelkezik a szervezet a szabadság Budapesten, Moszkvában és más városokban. Mi egy megbízható cég, és növekszik a nap 24 órájában.

Ha a működés első évében tettünk boldoggá csak kevesebb, mint 2000 ember, az elmúlt néhány évben már többször is nőtt ez a szám: ma is elégedett ügyfeleink több mint 40 000 gyermek és felnőtt. Ez olyasmi, amire büszkék vagyunk, és akkor részt venni ebben!

Örömmel jelentjük be, hogy az expanzió a társaság, meg kell ambiciózus szakemberek dolgoznak az ügyfelekkel! Mi biztosítja a magas színvonalú szolgáltatások, amelyek nem szégyellem, és akiknek valóban szükségük van az emberek!

Biztosak vagyunk abban, hogy Ön a mi ideális jelölt, ha:

  • Nem kell tapasztalat, de szeretné megvenni
  • Szeretné vásárolni linkek esetén (szórakoztató és szabadidős)
  • Keresek egy helyet, ahol lehet megvalósítani a teljes potenciálját
  • Azt szeretnénk, hogy vesz egy autót és kis teherautó hasznos tapasztalat, hogy hasznos lesz, és a munkából
  • Szeretné eladni, és dolgozni érdekes és szokatlan terméket, ami nem éppen álmos
  • Azt akarja, hogy az emberek minden nap ünnep
  • Eredmény-orientált, kitartás, pontosság, udvariasság, a felelősség, a figyelem - az erősségek
  • Van egy hozzáértő, jól szállított beszédet
  • Ön PC-felhasználó

Készek vagyunk, hogy a vonat INGYEN az összes technikát és titkok a sikeres menedzser munka az ügyfelekkel!

Van egy egyre növekvő patak hívások és kérések az érdeklődő ügyfeleket, és keresünk valakit, aki egyszerűen és nyugalom fogadja őket, és mindenki számára, aki szeretné, hogy kiválassza a legmegfelelőbb lépés.

Már azt szeretnénk, hogy része lett a csapat? Ezután megfelelő önéletrajz most, amíg összesen továbbra is elérhető!

Még mindig szeretnék többet tudni? Ebben az esetben a következőkben olvashat, amit már készen van!

Várjuk garantáltan:

  • Irodai munka, 7 perc sétára a metró (m. Balti utca. Rosenstein)
  • hivatalos foglalkoztatási
  • heti paydays
  • fizetett gyakornoki
  • Fokozott fizetés az próbaidő
  • Hatékony mentori és képzési programok. Minden nap meg fogja tanulni valami újat értékesítés, menedzsment és így tovább. D. javításához a szakmaiság. Mi, mint te, a nagy és ambiciózus célokat.
  • Az a lehetőség, gyors karrier növekedés és a pénzügyi növekedés vezetője élére értékesítési és kereskedelmi igazgató
  • Tea, kávé, víz, süti, gyümölcs, édesség, és így tovább. E., saját költségén
  • Fiatal, kreatív, barátságos és pozitív személyzet. Mi foglalkoztat csak azok, akik igazán szeret, amit már (a cég csak egy ember, ami több mint 30 =)
  • Menetrend 5/2 10-19 - öt nappal dolgozik, két kimenet
  • Bérek eredményétől függ: fizetés (az 19500 p) +% + bónuszok a terv végrehajtásának + bónusz + heti teljesítmény bónuszokat. A teljes bevétel 30 000 dörzsölje havonta. Átlagosan mintegy 40 000r. Maximum rekordot bér - 89 000 dörzsölje havonta

Mi nem lesz pontos:

  • Hideg hívások, eredmények ügyfélkör.
    • Van bőven ügyfelek hívását még ma!
  • tölteni az időt készítmények esetén.
    • - Az Ön feladata, hogy segítséget nyújtson a fogyasztónak a választás a legkényelmesebb termék, és a szervezet az egész folyamat lesz részt vesz a szomszédos megye alkalmazottak. A szervezők, előadók, segítők, írók, DJ-k és fotósok megtesz minden kérdésre
  • Öltözködési és igények megjelenése
    • Dolgozunk az eredményt! Nem érdekel, milyen színű a hajad, vagy ha úgy tetszik, cipő, magas sarkú cipő.
  • „Vparivaniya” kliens felesleges baromság, gyenge vagy nem tesztelt termék
    • A termék - ez nem egy „virtuális gubanc”, de valódi élő emberek a pozitív érzelmek, hogy marad velük az élet. És hála neked, ez a díj ünnepélyes hangulatot virágoznak boldog mosoly minden elégedett ügyfél!

Felelősségek és feladatok megoldásra:

Mi nem fog működni, ha:

  • Nem keres megoldást, és kitalálni mentség
  • Szereted mesélni, „miért ne ...”
  • A bemutató az „eladás” - a „Ideiglenes Kormány”, és nem segítenek a kliens megoldani a kérdés
  • Szeretné hogy valami újat tanulni, és úgy gondolja, hogy mindent meg kell tudni, hogy a munka már
  • Te középpontjában a folyamat, nem pedig az eredmény

FONTOS! Alapvető olvasás:

  • Tekintettel arra, hogy jelenleg a cég fejlődik és növekszik, a munka ebben a helyzetben, hogy nagy és nehéz. Mi összpontosít eredmények és várom, hogy az ugyanazon munkavállalóknak. Ha azt szeretnénk, hogy üljön ki a pap pontosan, jobb, ha nem is hagyja észrevételeiket, ne vesztegessük az időt, és a.
  • Az interjú kap egy teszt feladat, amelynek végrehajtása lesz az első szakaszban a folyosón a cég. Ha nem áll készen rá, vagy nem értik, miért, hogy a munka, hogy ezt a munkát - nem jön az interjúra, és nem veszít időt hiába.
  • A mi feladatunk az, hogy a legjobb ezen a területen a budapesti rendezvényen, és nem csak azért, és mi a legjobb csapat. Ha nem arra törekszünk, hogy az első mindenben, amit veszel - nem valószínű, hogy a munka a ruhák.
  • Munkánk - egy nagy felelősség! Ne felejtsük el, hogy a velünk dolgozik, akkor lehetősége van arra, hogy működjenek együtt az ilyen cégek, mint a Gazprom Neft, Sberbank, Messenger, Leroy Merlin (Leroy Merlin), a Kaspersky (Kaspersky), Volvo (Volvo), City Bank (Citi Bank), SuperDzhob ( SuperJob), Tikkurila (Tikkurila), House YIT (YIT), Valio (Valio), Wella (Wella), a Danone (Danone), és több mint 100 vállalat Szentpéterváron és Moszkvában!

Küldje el a választ most! Vacancy nagyon forró!

Mi vár rád!

A legfontosabb készségek

Az illetékes beszéd felelősség elhivatottság Fókuszban az eredményeket a felhasználó PC