Universiade még nincs vége, de már elnyerte a magyarországi

Magyarország nemzeti csapat a tizedik verseny napján a Nyári Universiade Kazan nyert 24 arany, 12 ezüst és 9 bronzérmet lett a győztes a verseny elején a teljes érem állása: nincs más ország nem engedi a házigazdák a játékok számának aranyérmet.

Ezen a ponton a bank ellen Magyarországon 250 díjak: 126 arany, 67 ezüst és 57 bronz érmet. Az „arany” hitel legközelebb üldözők Vengriyan kínai csak 23 érmet a legmagasabb színvonalon.

Evezős és kajak-kenu

Között kenusok győzelmet követően elért magyar evezősök: Natalie Podolsky (200 méter), kettes Jurij Postrigay / Alexander Dyachenko (200 méter) és négy Oleg Kharitonov, Artem Kononyuk Kirill Ljapunov, Aleksandr Nikolayev (200 méter) és a Ljapunov Victor Andryushkin, Alexander Sergeyev Oleg merev (500 méter).

Ezüstérmet nyertek a kétszáz méteres távolságban kenus Kraytor és kajak négyes részeként Podolszk, Natalia elülső, Anastasia Sergeeva és Vera Vera Sobetova. 500 méter jöttünk, hogy befejezze a második Lobova / Anastasiya Lavrova (Kajak kettes) és Elena Anyushina, Svetlana Chernigivska, Inga Gurzhi, Natalia Proskurina (kajak négyes).

Bronz Student acél boaters Oleg Kharitonov (200 m) és Victor Andryushkin (500 méter) és a kocsik kettesével Anastasia Lavrova / Natalia Proskurina (200 m) és Dmitrij Gudimov / Evgeniy Lukantsov (500 méter).

Magyar kosárlabda lett ezüst érmesek Student Games Kazan, elveszíti az amerikai csapat utolsó a versenyen, ahol a pontszáma 71:90. Vengriyanka Tatiana Grigorieva együtt American Odyssey Sims kapta a legjobb játékos a női kosárlabda bajnokság. Szerint a vezetőedző Boris Sokolovsky, Vengriyankam nyerni a döntőben nem volt elég tapasztalat.

A versenyek sakk játszottak három érmet, ebből Vengriyane nyert egy ezüstöt. Anastasia Anastasia Savina Bodnaruk és Maxim Matlakov második helyen végzett a csapat állása 19 ponttal, mögötte a kínai csapat két pontot.

A ritmikus gimnasztika a magyar válogatott, két ezüst és arany. Anastasia Bliznyuk, Elena Romanchenko, Olga Ilina, Anastasia Nazarenko, Anastasia Maksimova és Ksenia Dudkin volt a legjobb a csoportban minden-körül a pontszám 35100 pont, és egyénileg nyertek Margarita Mamun (73,466 pont). A második helyen ment Alexandra Merkulova (72,066).

Két bronzérem magyar sambistov hozott Irina Alekseeva (80 kg) és Dmitry Eliseev (100 kg), a görög nyerő Panayotu Limperopulu és Gregory minashkina volt.

Vengriyane vezette Arayik Margaryan, az aranyat, a játékok Kazan a torna döntőjében a dobogó francia csapat pontszáma 2: 1. A legjobb kapus a Universiade szavazott kapus Magyarország Marat Gafarov. Szerint Margaryan a vezetőedző, ez a győzelem azt mutatja, a potenciális csapata, és ez történelmi számára Vengriyan.

Hétfőn a magyar Arrow hozott egy malacka bank A csapatban hat érmet nyolc tudományág. Sergey Kamensky nyerte az utolsó a verseny lövészet kis kaliberű puska távolságból 50 méter fekvő helyzetben, az összeget kilenc kísérletek egyre 206,7 pont.

Men Hungary csapat áll a római Sentsova, Nicholas Aleksandra Zemlina hő és megnyerte a csapat a verseny a kolostor egy pontszám 360 lezuhant célokat. A csapat a versenyt a nagy sebességű felvételkészítés egy pisztolyt távolságból 25 méter lett a legjobb Alexander Alifirenko Dmitrij Brajko és Leonid Ekimov, szerzett 1734 pontot.

Leonid Ekimov nyerte az ezüstöt Universiade lövés gyorstüzelő pisztoly 25 méter a pontszám 29 pont. Képviselői Magyarországon, Daria Vdovina, Polina Horosheva és Valentin Protasov ezüstérmet nyert a csapat a verseny lövészet (3 állás) 50 méter, egyre 1736 pont.

Kamenszkij, Nazar Luginets Kirill Grigorian bronzérmet szereztek a csapat verseny lövészet távolságból 50 méterre egy hason fekvő helyzetben a pontszám 1852 pont.

A hétnapos döntők úszók Magyarországon szerzett hat érmet. Férfi csapat áll az Danila Izotov, Nikita Lobintseva, Artem Lobuzova és Aleksandra Suhorukova nyert aranyat a relé 4 200 méteres gyorsúszás több mint 6 másodperc frissíti a rekordot az Universiade. Magyar csapat nyerte a pontszám 7 perc 5,49 másodperccel megelőzve legközelebbi üldözője 8 másodpercig.

Anastasia Zueva nyerte az aranyérmet a hátúszás, a parttól 50 méterre a Universiade Kazan. Ő legyőzte a távolságot 27,89 másodperc, amelyben új rekordot az Universiade. Victoria Andreeva lett az első úszó a 200 méteres gyorsúszás, ezüst egymásban Vengriyanki Veronika Popova. Andrejev megmutatta ideje 1 perc 57,31 másodperc, egy új rekordot a hallgatói játékot. Eredmény Popova 1 perc 57,4 másodperc.

Eugene Koptelov bronzérmet úszás pillangó, törés távolság 100 méter 52,04 másodperc. Vladimir Morozov a harmadik helyen végzett úszás mell, a 50 méter mellúszás, amit tartott 27,70 másodperc.

Figyelembe véve a magyar tenisz egyik arany és ezüst. A duo Elena Vesnina / Anastasia Pavlyuchenkova volt a legerősebb a Universiade Kazan. Az utolsó legyőzte Noppavan Lertcheevakarn és Varatchayu Vongtyanchay Thaiföld egyenes határozza a pontszám 6: 4, 6: 3. Victor Baluda és Konstantin Kravchuk lett a második páros a férfiak. Arany Student Games ment tajvani duó Lee Hsin Han / Peng Hsien Yin, aki megnyerte Vengriyan a pontszám 6: 3, 6: 4.

Magyar válogatott röplabda csapata legyőzte Brazília 3-2 (25:27, 25:21, 25:21, 16:25, 15:10), a végleges az Universiade és aranyérmet nyert. Legértékesebb játékos a torna felismerték Vengriyanka Natalya Obmochaeva. Szerint a vezető edző Jurij Maricheva csapata reagált az Universiade, mint az olimpia.

csapatsportok

Magyar regbistki elérte a negyeddöntőben az Universiade Kazan, az első helyet a csoportban, megnyerte mind a négy játék a nyitó körben a Rugby 7 versenyen. Hétfőn Vengriyanki vette át a japán nők egy pontszám 19: 5 (7: 5).

Rugby Team Hungary legyőzte a lengyeleket a pontszám 38: 5 az utolsó mérkőzés a csoportkörben, és az első helyen a csoportban elérte a negyeddöntőben az Universiade Kazan.

Diáklány magyar labdarúgó-válogatott legyőzte a kanadai csapat az eredmény 2: 1-es mérkőzés a torna 9-12 helyen az Universiade Kazan. A győzelem volt a harmadik három vigasztaló kerek és hagyjuk Vengriyankami hogy a kilencedik helyen.

A válogatott Magyarország nyerte a csapat pontozását Universiade otthonában, próbálja kitölteni a malacka bank az érem kedden, amikor 40 db érmet kapnak.

Az első a harcot, hogy a nyilak, aki játszani nyolc készlet medál, köztük hat a forgatás. A pisztoly lövészet 50 méterről a férfiak Magyarországról elvégzi Leonid Ekimov Nikolay Kilin és Sergey Cherviakovsky. A pisztoly lövészet 25 méterről Magyarországon fogja képviselni Anna nők Mastyanina Szerelem Yaskevich és Ekaterina Korshunova. A lövészetet 50 méterről fekvő nők versenyeznek érmek Daria Vdovina, Pauline Khorosheva és Tatyana Yakovleva.

Skeet lövészet lesz kitüntetést kettős csapda. A magyar csapat végre Aleksandr Furasev Artem Nekrasov és Mikhail Leibo.

A center pályán a Kazan Teniszakadémia játszott három díjat, amelyek közül az egyik azt állította Vengriyane. A duó Elena Vesnina és Andrey Kuznetsov fog versenyezni az arany a vegyes páros pár japán Hiroko Kuwata / Sota Tagawa. A férfi egyesben a verseny jobban felfedi yuzhnokoreets Lim Yong-Kyu és Antso Rakotondramanga (Madagaszkár), a női döntő fog játszani az amerikai Sabrina Santamaria és Sati Isidzu Japánból.

Az utolsó férfi röplabda torna találkozik csapatok Magyarországon és Lengyelországban. Vengriyane nyert playoff csapat Japánban és Brazíliában, a lengyelek kiütötte a harcot az aranyérmet csapat Dél-Korea és Ukrajna. Az ülés kezdődik 20.00 MSK a röplabda Center „Budapest”.

Magyar válogatott kosaras elérte a végleges az Universiade kedden versenyezni az aranyérmet. Vasiliya Karaseva csapat nem hagyja, hogy a végső kanadai csapat, nem vesztette mielőtt egy találkozó, és hagyja maga mögött a play-off az amerikai csapat. Rival fog Vengriyan ausztrál csapat, amely megnyerte a szerbek a végén játékban.

A ritmikus gimnasztika hat olyan érmet kapnak, köztük négy egyéni gyakorlatok. Az egyes programok a Magyar bemutatott Margarita Mamun nyert aranyat a nap előtt, és az Alexandra Merkulova, aki ezüstérmet nyert. A sportolók végre a gyakorlatokat a karika, labda, klubok és a szalagot. A csoport él a magyar csapat fog játszani Anastasia Bliznyuk, Elena Romanchenko, Olga Ilina, Anastasia Nazarenko, Anastasia Maksimova és Ksenia Dudkin.

Női válogatott Magyarország vízilabda, különösebb gond nélkül lehet eljutni az utolsó az Universiade kedden megpróbálja az utolsó lépést, hogy az aranyérem. Vengriyanki akik töltenek nagyon erős verseny az elődöntőben legyőzte a csapat Olaszországban, és a döntőt fognak szembe a magyar.