Szabályzat labdarúgó fogadások

Viszont a labdarúgó-mérkőzések fogadjuk a fő ideje. Idő, a bíró hozzáadjuk a fő idő kompenzálja idő (nem tévesztendő össze a hosszabbításban „2 fél 15 perc”, amely hozzá van rendelve a kupa mérkőzések és nem számít, kivéve a kifejezetten meghatározott esete).

Például egy fogadás a német győzelem a mérkőzés 1/4 döntőben. A fő ideje a mérkőzés végződött döntetlennel, a játékvezető megítélt hosszabbításban (két fele 15 perc), majd a hosszabbításban nyert Németországban, rúgott gól a 120. percben. Fogadás nyerjen elveszett Németország (mint az eredmény a rendes játékidőben - húzás). Ha azt szeretnénk, hogy fogadjunk, hogy Németország fog megjelenni a 1/2 döntőben, akkor ez egy különleges fogadási forma, amely az úgynevezett „Pass”.

Célok, cserék, és a többi játék olyan eseményeket a sérülések vizsgálni kell tenni a rendes játékidőben (kompenzált ideje az 1. félidőben, úgy vélik, a 45. percben sérülés időben a 2. félidőben tartják a 90. percben).

Például, a 90. percben a mérkőzés az eredménye: 0: 0. A bíró hozzátette, hogy a játék fő kompenzált 5 perc és 5 perc a hozzáadott hosts gólt. A számítás úgy gondoljuk, hogy a mérkőzés véget ért az eredmény 1: 0, és a volt gól a 90. percben.

Bet nyerni minden a csapatok a játék, beleértve a handicap (handicap). Fórumokon lehet pozitív, negatív vagy nulla. Annak megállapítására, az eredmény aránya gyakorlatilag gólok csapat, amelyen a tét le (a fogyatékosság negatív) vagy hozzáadott (a fogyatékosság pozitív) egy előnyt a kiválasztott parancs (hátrány a második csapat nem veszi figyelembe). Amennyiben a mérkőzés után, az eredmény javára a válogatott, a tét nyert. A döntetlen esetén - a tét vissza.

Például, ha a tétet az első csapat, hogy állítsa negatív hátrányt „-1”, és a mérkőzés végződött: a) a pontszám 0: 0, a tét elvész; b) a pontszám 1: 0, a tét vissza; c) a pontszám 2: 0, a tét nyert.

A pozitív, ha hátrány „0,5” van beállítva, és a mérkőzés végződött) a pontszám 1: 0, a tét elveszik; b) 0: 0, 1: 0, 2: 0 stb A tét nyert.

Ajánlatok kitalálni az eredményét az 1. félidőben és az egész játék általában - „fél-mérkőzés.” Ez az arány a típus „Time Match” ugyanabban az időben meg kell kitalálni az eredmény az első félévben, és az egész meccs. A sort, ezek az eredmények kezdőbetűi: R - Win, H - sorsolás, ahol az első helyen van elhelyezve eredmény 1. félidőben, a második - mérkőzés. Az eredmény a 2. félidőben kiszámításához ez az arány nem számít.

ha a mérkőzés véget ért az állás 1: 1, és az első félidő - 1: 0 győzelem eredmény „P1N”.

ha a mérkőzés véget ért az állás 1: 0, és az első alkalommal - 0: 0, nyersz eredmény „NP1”.

ha a mérkőzés véget ért az állás 1: 0, és az első félidő - 1: 0 győzelem eredmény „P1P1”.

Minden esetben az arányokkal kapcsolatos a játékosok száma figyelmeztetések eltávolítás nem kell számolni. Ha egy játékos küldött ki két sárga lapot, egy számít. Ne számítson felmutatott lapok cserélni játékosok, tartalék játékosok, edzők, és mások, akik nem vesznek részt a játékokban.

Például egy mérkőzésen bebizonyosodott, sárgák házigazdák 3 és 4 vendég sárga lapot. Sőt, az egyik vendég játékos megkapta a második sárga lapját, és eltávolítjuk. Ebben a példában céljából a számítás eredménye a sárga lapja tekinthető - 3: 3 és az „eltávolítás”.

Játékosokra teljesítményét. Ha egy játékos jött le a padra, majd a következőket kell alkalmazni a számítás során: rate „szerzi az 1. gólt” és a „Találd ki, ki szerzi az 1. gólt, és mi lesz a kárára”, hogy a játékos vissza kell téríteni, ha egy játékos kilépési pontot a fiók már úgy indult. A tét „Score: nincs” vissza nem térítendő, függetlenül a játékos számláján a kilépési pontot a csere. A fennmaradó aránya alapján számítottuk ki f. 5.9.

Például a játékos elhagyta a pályát a 65. percben, amikor az eredménye: 1: 1, majd lőtt.

Fogadásokat, hogy a játékos a következőképpen számítjuk:

„Szerzi az 1. gólt” - visszatérés

"Score: IGEN" - győztes

"Score: NO" - Visszatér

„Szerzi az 1. gólt, és az eredmény 2: 1” - visszatérés

Például a játékos elhagyta a pályát a 65. percben, amikor az eredménye: 1: 1 és gólt.

"Score: IGEN" - veszteség

Mert számítás alkalmazásában tartják az események: a sarokban - abban az esetben gyakorlatilag a rúgás a sarokban védjegy; kirúgást - ha valóban a lövés elkerülte a kaput; ki - abban az esetben ténylegesen végrehajtott töltelék ki; les - abban az esetben ténylegesen végrehajtott után szabadrúgást les rögzítés; szabálysértést követ el - abban az esetben ténylegesen kivitelezett szabadrúgásával vagy szabadrúgást követően rögzítéséről jogsértést.

Például, a kapus rúgta a labdát, kirúgás az oldalvonal és a játékvezető megadta a végső sípszó. A közelmúlt eseményei a mérkőzés, úgy vélik, a kirúgást.

Például a labda gurult az első sorban a játékos a védekező csapat, és a játékvezető megadta a végső sípszó. Úgy tartják, hogy nem volt a szögletet.

Ajánlatok „Mi fog történni a játékos előtt.” Úgy meghívást kitalálni, melyik esemény a beállított történik egy játékos a mérkőzés során. Ha egy játékos nem jött ki a kezdő felállás, a tétek visszatérítésre. Bet „fog játszani az egész meccs” nyer, ha a játékos játszott az egész mérkőzést, és vele, nem volt egy másik konkrét események - a cél anélkül, hogy feladja a cél (kapus) nem kap egy sárga lapot, stb

Például a következőket kínálja az árakat a kapus a mondat: „Mi az első”, „játszott az egész meccsen, az” „Tiszta lap”, „sárga kártyát, vagy törölje”, „mentett büntetést”, „váltja fel.”

Rate „játszott az egész mérkőzés” nyer, ha a kapus nem váltotta és csapata nem kapott gólt, és a kapus nem kap egy sárga lapot, vagy törölni, és a kapu a csapata nem büntetés.

Ha a kapus jött le a padra, akkor minden fogadás „Mi fog történni, mielőtt” vissza.

Például, ha a pontszám 0: 0:

- büntetést, megüt a kapus hárította, de szaladt játékos fejezte be a lábát a cél - a gól „a játék (nem a fej)”

- közvetlenül gólt érnek el egy szögletet, - egy gól „egy büntetés”

- játékos megnyomta a büntetést - egy gól „egy büntetés”

- egy másik játékos zabivshey cél a csapat, ha a labda megérintette a fejét - egy gól a „fej”, vagy - „a játék (nem a fej)”

- egy másik játékos feladja a cél a csapat - egy gól „a kapu”

Ajánlatok az idő, amikor nem lesz ez vagy az eseményt. Például ideje 1.gól, 1. alkalommal w / térkép stb Felkérik, hogy rátaláljon a sorrendi pillanatban, amikor az esemény bekövetkezik. A pontos idő számításánál ezek az arányok határozzák meg, kivéve másodperc.

Például ideje 1. cél, ha az első gólt, amikor a mérkőzés ment 00min10sek - „1 perc”, 04min10sek - „5 perc”, 04min59sek - „5 perc”, 05min00sek - „6- perc. "

Ajánlatok „eredménye a mérkőzés, és a gólok a mérkőzést.” Azt javasoljuk, hogy hiszem, hogy a játék végén, és hány gól lesz a mérkőzésen.

Például az arány a „Németország győzelem és a teljes a mérkőzés kevesebb, mint 2,5” nyer a német győzelem a pontszám 1: 0 vagy 2: 0, míg a német győzelem a pontszám 2: 1 és bármely más győzelem Németországban (valamint egy döntetlen vagy vereség) - játszik ( mert a mérkőzés szereznek több mint 2,5 gól).

Viszont a célok a szabvány. A cél jött a szokásos, ha attól a pillanattól kezdve létrehozott egységes pontozási került sor legfeljebb két simításokat (beleértve induló) mindkét csapat játékosai. Megérinti a labdát a kapus a védekező csapat nem számítanak.

Tájékoztatás a számítás statisztikai futballmeccs:

1. A kiszámításának céljából történt események minősülnek:

sarok - miközben valójában a rúgás a sarokban védjegy;
kirúgást - ha valóban a lövés elkerülte a kaput;
ki - abban az esetben ténylegesen végrehajtott töltelék ki;
les - abban az esetben ténylegesen végrehajtott után szabadrúgást les rögzítés;
szabálysértést követ el - abban az esetben ténylegesen kivitelezett szabadrúgásával vagy egy szabadrúgást a kötelezettséget megsértése;
bár vagy keresztléc - ha a labda után a kapufáról vagy keresztléc maradt a játékban (megérintette a játékos, a bíró, a másik úton vagy keresztléc).

Rod vagy fény nem kell venni, ha:

- előtt üti a labdát a postán vagy keresztléc játék megszakításakor volt

- megnyomása után a poszt vagy keresztléc a labda a határokat, vagy berepült a cél (a cél az volt rögzítve).

Költség szögletek, valamint a több sárga és piros lapok a labdarúgó mérkőzés vége televízió. amely abszolút elsőbbséget élveznek más forrásokból, amikor döntéseket.

2. kiszámítása céljából a nyilvántartásba vétel időpontjában minden esemény a szabályokat 6.6 kell figyelembe venni:

ki - az időzítés idején tényleges végrehajtás töltelék ki;

fúj - az időzítés idején tényleges teljesítmény büntetés vagy szabadrúgást követően rögzítéséről megsértése;

kirúgás - az időzítés idején tényleges teljesítmény kirúgás;

sarok - az időzítés idején tényleges végrehajtása hatását a sarok jel;

Card - az időzítés idején tényleges bemutatása az elkövető sárga vagy piros lapot legfőbb döntéshozó;

les - az időzítés a tényleges végrehajtását a szabad pin les fixálás után;

cél - az időzítés számít a cél (a labda átlépte a gólvonalon).

Abban az esetben, fuzzy adás időpontját szögletet közvetett bizonyítéka tartott szögletet fontossági sorrendben a következők: