Stavki v hokee

Ajánlatok jégkorong

Ha böngészni a fogadási lehetőségek-jégkorong-mérkőzés, akkor óvatosnak kell lennünk azokkal a feltételekkel, amelyek kínálnak - vagy egy fogadást az eredményt szabályozási idő (60 perc játékidő.), Or Viszont a végeredmény (beleértve az extra időt és büntetés).

Viszont a fő idő

Háromesélyes - 1X2

Jóslás a végén a szabályozás, amikor a végső eredmény a mérkőzés (60 min. Game). Fogadási-options van megjelölve egy 1X2, és azt jelenti:

1 - a győzelem az első csapat

2 - győzelem a második csapat

Ez az arány, ami történik, a 3-ból 2 lehetséges kimenetel az események. Ön nyer, ha az esemény alatt néhány 2, az előrejelzések. A lehetséges összes eredményt a következő:

1X - fogadás akkor nyer, ha megnyeri az első csapat, vagy döntetlen.

12 - a fogadás akkor nyer, ha megnyeri az első csapat, vagy a második csapat

X2 - a fogadás akkor nyer, ha megnyeri a második csapat vagy döntetlen

Bet nyerni az egyik csapat a Döntetlen esetén visszatér arány. Asian handicap mértéke megegyezik a nagyságát 0.

Fogadjon obshee gólok száma mindkét csapat a mérkőzést. Adott egy bizonyos értéket, amelyek viszonylag prinimate aránya magasabb / alacsonyabb. értéke 5,5 használjuk leggyakrabban, de illeszkedik a várható nagy valószínűséggel ez az érték elérheti a 6,5 ​​vagy magasabb. Ha az érték adott egy egész, és kalapált a mérkőzés pontosan ugyanazt a gólok száma, akkor valamennyi fogadás felett / alatt lesz visszatérítést.

Viszont a pontos eredmény

A bukméker kínál egy táblázatban a lehetséges kimenetelek a mérkőzés. A javasolt eredmények és tényezők szempontok specifikusak jégkorong.

Viszont a végeredmény (incl. Hosszabbítással és büntetőkkel együtt)

Viszont a győztes a mérkőzés. Itt szerepelnek és extra időt és szankciókat.

Ez a sor a hátrányt 1.5, ami jellemző a jégkorong játékokat. Mert kedvenc hendikep - 1,5, illetve az esélytelenebb (kívülálló) 1,5

Az ár az a teljes gólok száma mindkét csapat a rendes és a hosszabbítás. És tudomásul hozzáadott csak 1 cél esetén a büntetést.

Például: a végeredmény 2: 2 normál időben, hosszabbítás játsszák, amelyben nem gól, és az eredmény 2: 2. Végrehajtott büntetőrúgás, és a végeredmény az eredmény 4: 3 győzelem az egyik csapat. De vyschityvaniya árak teljes hozzáadott csak 1 cél, és azt feltételezik, hogy csak 5 gól.

Ajánlatok az első időszakban

Egyes fogadóirodák kínálnak fogadást a győztes, és a szerzett gólok száma az első harmadában a mérkőzést. A fogadást szerint felfogni az eredményeket a végén az 1. harmadban.