Sport kategória judo

Feltételek szabályok betartása:

1. Ahhoz, hogy részt sportversenyeken sportoló elér egy bizonyos kor abban a naptári évben a sportesemények.

2. Az egyes oszlopok a követelmények legtöbb győzelem meghatározott számú győzelem, ami szükséges, hogy megnyerje a sport sportolók mentesítést fiatalos sport kategóriában megfelelő legközelebbi előző képest egy futó sport kategóriában, junior kategória (III fiatalos végző sport kategóriában meghatározott számú győzelem kell nyerni több sportoló nélkül sport kategória). Be kell, hogy tárcsázza a számot a győzelem az év során. Legyőzése magasabb sportoló vagy sport kategóriájú, sportolási rang egyenlő 2-m-győzelem. Ugyanebben az atléta számít, legfeljebb két győzelmei a különböző sportversenyeken.

3. száma győzelem kell tárcsázni összege előadások sportesemények, ahol el tud végezni a mindenkori sport kategóriában, junior sport kategóriában.

Magyarország Master of Sports (MS) és a tagjelölt Master of Sports (CCM) Judo:

* - válogatás a sportversenyeken a játékok az olimpia.

1. A férfiak és nők 1-3 helyen a magyar bajnokság 1. hely Magyar Kupa, nem több, mint egy évvel korábban, vagy nem több, mint egy jó idő után egy sportesemény, amely azt a követelményt, hogy rendelni MSIC.

2. juniorok (a 23 éves), hogy 1-3 helyen végzett a magyar bajnokságban az idén.

3. juniorok (21 év alatti), hogy 1-3 helyen végzett a magyar bajnokságban az idén.

4. A csapatversenyek, hogy részt vegyen legalább 50% -a az összes ülésein a csapat és nyerni legalább 50% a harcot.

5. sportágak „kata”, „kata - egy csoportja” világklasszis sportoló nincs bekötve.

6. Annak érdekében, hogy részt sportversenyeken sportoló elér egy bizonyos kor abban a naptári évben a sportesemények.