Spartak nyerte az első hazai pályán, miután megnyerte a bajnokságot - magyar újság

Moszkva „Spartak” tartotta az első hazai pályán, miután megnyerte a bajnoki címet Magyarországon. Ennek része a 29. fordulóban a Premier League „piros-fehér” legyőzött „Terek” - 3: 0.

Az a tény, hogy ez a játék lesz egy nagy ünnep volt ismert, előre. Rajongók csattant fel az összes jegyet a meccsre, ami után a „Spartacus” kapnak bajnoki trófeát. És a klub megígérte, hogy hagyja, hogy a szurkolók a meccs után a pályán, hogy tudtak megosztani a játékosok örvendezve.

Ebben a légkörben Spartak fontos, hogy ne hígítsuk a hordó méz izmos szépséghiba - a veszteség pontokat „Terek” nem volt hatással a ranglistán a „vörös-fehér”, de minden bizonnyal tönkre a nyaralást. Különösen, Groznij lakosok saját motiváció - ők harcolnak a negyedik helyen, így a jogot, hogy játsszon az Európa Liga.

Minden lehetséges problémát az első félévben emelte Spartak kapitány Denis Glushakov. Négy percen belül, ő tervezte az első kettős a szezon első ütő a kapu szinte teljesen lövés a tizenhatosan kívül, majd vegye fel a labdát, ami rosszul kezelt, ha figyelembe előre Ze Luis, és óvatosan tedd a vendégek kapusa Evgeniya Gorodova.

Pontozási kétszer „Spartacus” lelassul, és játszani kezdett nyugodtabb, mint megpróbálta kihasználni Groznij, ami számos veszélyes pillanatokban a kapunál Artem Rebrov -, de a cél, nem jött.

A második felében a „piros-fehér” hozta a pontszám a pusztító. 74 perccel azután, hogy Jano gyönyörű kereszt a bal oldalról betört a büntetést Quincy Promes, futólag a kedvenc módon hagyva az üzletből három védők és lövését Gorodov.

Ez a cél az volt az utolsó mérkőzés. „Spartacus” elsöprő győzelmet, és átadta a rajongók egy igazi élvezet. By the way, hogy támogassa a „piros-fehér” ezen a napon jött és szerették a szurkolók, a korábbi kapus Stipe Pletikosa - egy interjúban a klub sajtószolgálat, gratulált „Spartacus” a bajnokságot, és azt mondta, hogy szívesen részt vesz a történelem, a „piros-fehér”.