Rugby World Cup

A győztes a verseny elnyerte a William Webb Ellis jutott. alapítójáról elnevezett rögbi, amely, mint tanítványa „Rugby” iskolákban. alatt egy focimeccsen kéz megragadta a labdát, és futott vele.

Három győztes az jutott William Webb Ellis szintén új-zélandiak. kétszeres - ausztrál és dél-afrikai. Miután a világbajnok lett brit.

A szervezet a verseny a Nemzetközi Rögbi Szövetség (IRB), egy szervezet, amely a fő irányító szerve a sport. Az első három bajnoki vett 16 csapat vett részt, és minden ezt követő - 20.

képesítés

Az első selejtező telt el a második bajnokságot. Míg 8 a 16 helyet a fő része a verseny határozza meg az időmérőn, amelyen részt vett 24 csapat. [1] megelőzően az első bajnoki. telt, 1987-ben nem voltak futamok. Aztán a verseny részt vett mind a hét, majd tagja a Nemzetközi Rögbi Szövetség (angol Nemzetközi Rögbi rövid - .. IRB) és 9 meghívott csapatok. [2]

A jelenlegi képlet minősítési verseny jogosultak 12 parancsok (váló magozott), aki befejezte a minimum 3-E csoportban az utolsó versenyen. [3] [4] A fennmaradó nyolc parancsok határozzák keresztül bejutott. Selejtező zajlik régiók (Európa, Amerika, Afrika, Ázsia és Óceánia), Európában és Amerikában, hogy küldjön 2 csapat a torna, Afrika, Ázsia és Óceánia - egy. Az utolsó, 20., utalvány játszott a interkontinentális rájátszásban. [5]

Minden csapat tölti négy játék, az egyik minden riválisát csoport. [7] A győzelem elhatárolt négy pont, döntetlen - kettő. Egy díjnyertes pont jár partra négy vagy több próbálkozás egy mérkőzésen, valamint a vereség a különbség legfeljebb hét pont. Hely csapat a csoport által meghatározott összpontszám. Az első két csapat mindkét csoportból vesz részt a rájátszásban. Ha két vagy több csapat azonos pontszámmal, a csapat nyert magasabb helyre, akkor az észlelés egy speciális kritériumrendszer. A hatodik és utolsó kritériumot - a helyzet az IRB rangsorban. [7]

Rájátszás áll negyeddöntőben, elődöntőben, a harmadik helyen mérkőzés és végleges. A negyeddöntőben, a csapat lett az első a csoportok ellen játszani ugyanabban a csapatban, második helyezett a másik csoportban. A nyertesek a negyeddöntőben elődöntők, elődöntők és a nyertesek - a döntőben. Csapat, amely elvesztette az elődöntőben, részt vesz a mérkőzés a harmadik helyért. Ha egy playoff játék véget ért a döntetlen, hosszabbítás (2-10 perc alatt). Ha ezek után két időszakban a pontszám van kötve, és rendelt egy 20 perces időtartamra szabály azonnali halált. És ha azt követően, hogy a győztes nem azonosítható, célhoz kötött számos sztrájk a szabad rúgás, néhány látszatát futball tizenegyes-out. ahol a győztes lesz feltárta kötelező. [7]