Roller Hockey - A játék szabályai

A csapat és a tartalék játékosok.

Jégkorong csapat a görgőkön áll egy kapus, egy védő, egy összekötő játékos és a két sztrájkolók. Ezen kívül, itt van két cserélhető játékos és egy helyettesítő kapus.

Cserélhető játékosoknak és a csere kapus lehet változtatni bármikor .. bármelyike ​​során megszakadt a játék, vagy a játék során, hogy van, nem kell várni a szünetet.

Csere játékos azonban csak akkor léphetnek a játéktérre, ha a játékos, akit helyettesít, már elhagyta a pályát.

játék ideje.

Számol a nettó idő a játék, azaz vonni az összes kedvezményt a játékban. A szünet az első és a második idő 1 perc. Game 2 fele 20 perc alatt.

További időszakok különböző játék kimenetelét csak akkor megengedett, ha azok egyértelműen meghatározott feltételek mellett. Az első további időszak tart 2 × 2 perc. A második időszak további 5 perc után a változás oldalán 2,5min.

A játék azonnal leáll, ha egy gól a második hosszabbítás. Ha az eredmény a játék után a második hosszabbításban még nem oldódott meg, akkor van rendelve újra vagy megoldja sok. A játék szabályai viszonylag egyszerűek. Játékos les ott.

Bedobás.

Az elején a játék, és az egyes szegmensek (az időszak egy további időszakra), és mindegyik után dobja cél van rendelve. Úgy végezzük közepén a játékteret. Ebben az esetben, a labda a két egymással szemben játékos versenytársak, a klubok, amelyek a földön 20cm-re a labdát. Whistle kezdődhet a játék. Egyszeri jól felszerelt, ha a bíró nem tudja pontosan követni a játékot. Joga van, hogy hagyja abba a játékot síp, és újra kezdeni a bedobás.

Szabadrúgást.

Ő egy finom megszegi a szabályokat. Különböző közvetett és közvetlen szabadrúgás. Az utóbbi kell végezni közvetlenül a cél. Ha megszegik a szabályokat a büntetés terén rally tartott a legközelebbi sarokba.

Szabad rúgás.

Úgy is hívják a büntetést. A labdát küldött a jel a büntetőrúgás. Minden játékosnak meg kell állni mögött a középvonaltól, kivéve a kapus és a játékos végző szabadrúgást. Magas labdát. Ez a kifejezés minden labdát, amely meghaladja a magassága 1,5 m. Csak amikor azt a labdát a kapus és préselés stroke, ő nem számít hibának.

A következtetés a játék.

A játékosok, akik megszegik a szabályokat el lehet távolítani 2 perc, 5 perc, vagy tart a játék. Ebben az esetben nem lehet bevezetni, hogy cserélje ki a játékos.