Peter tette a Rangers

Aludtam egy jelentést a tévében? Különösen akkor - részletesen az elért ez az egyedülálló játék [szöveg online sugárzott]

Kedves rajongók! Kínálunk Önnek egy szöveges közvetítés a mérkőzés.

94 perces. A játékvezető megadja a végső sípszó. „Zenith” nyerte! St. Petersburg emberek megismételve a siker CSZKA Moszkva három évvel ezelőtt lett az UEFA-kupa. Ez a győzelem volt, több mint megérdemelte.

93. perc. Go-o-ol. Tekke készült egy tökéletes kereszt, és Zyryanov szó hozza a labdát a hálóba kapu skót! 2: 0.

93. perc. Csere a „Zenith”. Kim Dong-jin helyett Faizulin.

91. perc. A skótok végül tűzött mi a kapuhoz. Nacho Novo hiányzik a nézőpontból.

90 perc alatt. Tymoshchuk méter negyven kapura a cél Alexander - felett.

88 perc alatt. Anyukov miután egy sor finom fogaskerék kiugrott hatással helyzetbe. A labda a láb védő.

86 perc alatt. Az utolsó változás a „Rangers”. Boyd Whittaker helyett. Mi skót most áll három tiszta csatár!

85 perc alatt. „Zenith” már kezd figurák. Arshavin játszik elegánsan védő és próbálja beilleszteni stroke szélütés fel a labdát a túlsó felső sarokban - múlt.

81 perc alatt. Megpróbálja „Ranger” lelapul „Zenith” nem meggyőző. Csere amíg már nem indokolt.

80. perc. Csere a „Rangers” - McCulloch Hemmdani ki helyette.

79 perc alatt. Arshavin hozza fújni Faizulin, de ez magában foglalja a védő.

75. perc. Zyryanov után pánik, megbilincselt elme a védők „Rangers” kimaradt a megfelelő pillanat, hogy növeljék a pontszámot. Constantine elindította a labdát az ég tíz méter. Csere a "Rangers" - Papach levelek, levelek Nacho Novo

72 perc alatt. Go-o-ol. Több fogaskerekek, a játékosok „Zenith” cut védelem „Rangers”, az utolsó menetben ékszer veszi Arshavin és Denisov. beugrott az egyik egy, egyértelműen hozza a labdát az alsó sarokban. St. Petersburg csoport területén ujjong, és ezzel együtt az egész ország velük!

70. perc. Anyukov sérül meg. Defender of „Zenith” az a gyepen, vonagló a fájdalom. Az orvosok elfogy elsősegélynyújtás. Szerencsére Alexander visszatért a pályára.

67 perc alatt. Tekke után Arshavin átutalás nem volt képes kényszeríteni a harcot nyerni a helyzet a rossz vonal. Pogrebnyak felfüggesztve „Zenith” nyilvánvalóan nem elég.

65. minuta.Supermoment a kapunál „Rangers”! Arshavin egy hosszú labdát üt gyorsan kiugrott a kapun, és Alexander szinte habozott, futott a labdát a bal kapuőr. Megmentette a csapat Glasgow védő biztosítani a kapus.

64 perc alatt. Whittaker ütött távolságból - a labda után a fellendülés repül ki a sarokban.

62 perc alatt. Két egymást követő szögletet a teljesítménye „Zenith”. Hatékonysága még mindig kicsi.

60 perc alatt. Arshavin teszi cég raid széle mentén, sarok vágások, betör a dobozt, és szállít. A partnerek nem reagál a kupola, amely válhatnak segíti.

58 perc alatt. Fayzulin ismét megpróbálja teljesíteni a labdát a kapus segítségével egy ló transzfer - és ismét sikertelenül. A levegő, a skótok is nyilvánvaló fölénye.

53. minuta.Opasneyshaya támadás „a Rangers! Meglepő gyorsan dstavili labdát skót a büntetést „Zenith”. Malafeev hárította a csapást, de miután az elején a mozgás, ahol a labda után hanyag csapás sújtotta Ferguson keze Denisov. A bíró úgy döntött, hogy visszafizetni az adósságot az első alkalommal, és szankciókat nem neveznek.

52 perc alatt. Jean-Claude Darcheville kapta a labdát a sarokban a büntetést „Zenith”, próbáltam egy pár ügyetlen trükk, hogy megzavarja a védő, de végül zavaros magát, és tönkretette a pillanatban.

48 perc alatt. Ismét a „Zenith” megy előre - ez. Pace nyilván alszik, „Zenith” nem jelenne e sebesség, amelyek eltérnek az első félévben. Skót kéznél.

47 perc alatt. „Zenith” próbál nyomja a labdát a bal oldalon, de nem sürgetett pozicionális támadás - nem adu Pétervárott.

A második félidő kezdődik. Nincs helyettesítés.

Vadim Khrapovitsky mester a sport, a Szovjetunió labdarúgó:

- Annak érdekében, hogy „Zenith” nyerni, meg kell adni még nagyobb sebességet. És akkor minden ki fog derülni. Kár, hogy a 4. percben Andryusha Arshavin szerezte. Talán nem kell verni azonnal, és távolítsa el a védő a backswing. Ami a „Rangers”, én nem értem, hogy ez a csapat elérte a végleges.

Dmitry Svetozarov, filmrendező:

- „Zenith” van egy nagyon elegáns, masterovito. Ez legvilágosabban a háttérben ügyetlen játék skót 30 éves. De Zenit hiányoznak Pogrebnyak. Tekke nem egy nagyon jó munkát végzett a felelősséget. Az év második felében pétervári hozzá kell adni a tevékenységet. És semmi esetre nem hajlik, mielőtt a makacs skót.

Nicolas Lombaerts: Meg kell nyerni

A félidőben levelező „KP” interjút a sérült „Zenith” védő:

- Ma Glasgow futball show "antifutbol". Az egyetlen csapat a pályán, aki játszik - ez a „Zenith”. Ezért meg kell nyerni!

Az első félidő vége. 0: 0

Míg Péterváron, és nem tudta kinyomtatni a skót kapu, bár már nem rendelkeznek a labdát és a támadás. Sok szakértők arra figyelmeztetnek, a mérkőzés előtt, hogy valóban szükség van rá, amilyen gyorsan csak lehet nyomtatni a kapu „Rangers”. Ellenkező esetben minden további perc lesz nehezebb és nehezebb.

Ez a csapat képes arra, hogy ragaszkodnak az eredmény nagyon jó. Sajnos, a legtöbb pessemistichnye előrejelzések indokoltak. „Zenith” nem tudja megtörni a védelmi Glasgow! De ott van a második 45 perc.

Reméljük, hogy az ügyvéd fogja találni szavakat a játékosok a második félévben, akkor megtörje makacs skót.

További (45 + 1) perc. Ismét támad a „Zenith”, és megkapja a labdát, miután lumbágó kézvédő Glasgow. A bíró, sajnos, hallgatott.

45 perc alatt. A következő sarkon a kapunál „Rangers”. Végül kaptam egy fészer, de biztosan játszott kapus a kimeneten. 43 perc alatt. Büntetés kapujában „Zenith”. Denisov szabálytalanságot követ. Blow feltételezi fal rebound majdnem megy skót de kisüti Malafeev hangulatot.

42 perc. Tekke egyike volt a rossz vonal. Azzal a szándékkal, hogy megverte a backswing a teljes védelem „Rangers”, a törökök fészkelődött, hiányzott a pillanat a támadásra, és a labda elveszett.

37 perc alatt. Miután a töltelék ki a skót gyorsan játszott mesterkéletlen kombináció és Whittaker header - a kapu felett. Ha a skót kap találatot, a labda elől elrepüljön a net.

35 perc alatt. Thompson szabálytalanságot követ Zyryanov. Büntetést. Mivel a bejelentés, míg a „Zenith” nem baj.

33 perc. Zyryanov, reagálva a hosszú labdát Shirokov. Megpróbálja csepp a cél-szép. Miután üti a labdát a nyári múlásával.

31 perc alatt. Tovább sarok a kapu „Rangers”. Ismét sikertelenül. Beat a brit a levegőben - nem könnyű feladat.

28 perc alatt. Anyukov váratlanul, ahogy a mérkőzés ellen „Bayer” egy pop - kapus Alexander küzd, hogy megbirkózzon a bumm.

25 perc alatt. „Rangers” birtokba vette a labdát, megpróbál közel a kapuhoz Malafeev.

22 perc alatt. Pitertsy játszik a sarokban, de nem éri el a sokk.

21 perc alatt. Zyryanov gyorsan megfordul, és veri -, és ismét a labda az ellenfél.

18 perc alatt. „Zenith” kiválasztja a labdát az ellenfél fele, és megmutatja a csapást Shirley. A labda a láb védő.

17 perc alatt. Arshavin fel a bal szárnyon, és Fayzulin kapja a fejét - a kapu felett.

15 perc alatt. Elhúzódó helyzeti támadás végén hosszú lövés Arshavin, aki magában foglalja a védő Glasgow.

9 perc. Defender Shirokov ment előre, és van a lábán. Büntetést. Shirley egy pop - ismét kapus játszott magabiztosan.

7 perc. Veszélyes támadás „Rangers”. Striker robbant be a büntetést, nyomja a védő vállát, és így a kamra, amely nem kezeli egy másik játékos a skót klub.

6 perc. Tymoshchuk egy pop - a karok a labdát.

5 perc alatt. Arshavin kicsavarjuk egyesével: gyors kontratámadást Zenit vezetett a veszélyes helyet. Zyryanov nyeri a labdát a középpályán, magával vitt egy kicsit, hogy a büntetés és mások adtak pontosan Andrey láb. A jól kialakított, és lövés a bal oldalon. De a labda landolt a külső oldalán a net.

4 perc. Tekke leütött egy kemény tackle, zenitovets megkövetelik a büntetést, a bíró azt mondta, hogy minden normális.

2 perc. St. Petersburg ember, mint amilyennek lennie kellene kedvencek, megy előre.

22,45 MSK. Szóval, miután egy rövid ünnepség a mérkőzés elkezdődött. „Zenith” fehér „Rangers” - kék.