Olimpia 2018 olimpiai játékok, a történelem, az olimpiai játékok

Hányan voltak a magyar csapat a IV olimpiai játékok Londonban 1908-ban.

a) öt; b) Tíz;

c) A huszonöt; d) ötven.

(Az első három olimpián kortárs magyar sportolók nem vesznek részt, de a IV játék jött egy csapat öt embert: .. Nikolai Panin, Nikolai Orlov, Andrei Petrov, Evgeny Zamotin és Gregory Demin olimpiai debütálása a magyar sportolók rendkívül sikeres az öt. három ember hazament díjnyertes első magyar olimpiai bajnok Nyikolaj Panin nyerte műkorcsolya :. Londonban a nyár egy részét olimpiát megtámadott bajnokság műkorcsolya A mesterséges jég. Silver nyertesei azok a történelmi játékok váltak bajnok a klasszikus stílus, könnyű és nehéz Nikolai Orlov Andrei Petrov.)

Valamint néhány szakaszán a folyó folyó területén olimpiai sportlétesítmények Londonban?
a) Thames; b) Medway;
c) Mercy; g) Trent.

Milyen sport fejfedők viselt csepp sportolók Wenlock és Mandeville - szimbólumok a nyári olimpiai játékok Londonban?
a) Caps; b) Caps úszók;
a) sisak; g) Maszkok vívók.

a) röplabda; b) Tenisz;

c) szinkronúszás; g) ritmikus torna.

(Ez a jól ismert teniszező Maria Sharapova, négyszer nyerte Grand Slam tornát, közül egyedül Vengriyan aki játszott 7 alkalommal a döntőben Grand Slam tornát.)

Mi az egy sorban női zászlóvivő a történelem nemzeti sport volt Maria Sharapova?

a) az első; b) a második;

c) Harmadik; d) A negyedik.

Mik a leggazdagabb az érem sport a nyári olimpia?

a) ritmikus torna; b) torna;

c) atlétika; g) Úszás.

(A sportolók a londoni versenyre 47 db érmet.)

A képviselő a sport hozta az első „arany” a kincstár a magyar válogatott nyári olimpia Londonban?

a) judo; b) Vívás;

c) Boxing; d) felvételi.

a) tizedik; b) Tizenhárom;

c) tizennyolcadik; g) tizenkilencedik.

(Az amerikai megnyerte a csapat aranyat a relé 4x200 méteres gyorsúszás és ezüstérmet szerzett a 200 pillangó metrovke, így a több kitüntetéseit a 19. Most, a „malacka bank” díjnyertes amerikai - 15 arany, 2 ezüst és 2 bronzérmet a sportolók rekordot. - 18 olimpiai érmet - tartózkodott veretlen, mint 48 év)!

a) Vívás; b) Judo;

c) ritmikus torna; g) A szinkron úszás.

(Ezen a napon, Tahir Khaibulaev nyerte az olimpiai aranyérmet a súlycsoportban 100 kg-ig - a harmadik az olimpiai aranyérmet a magyar válogatott csapat.)

Mi egy sor olimpiai „arany” (pályafutása) nyerte a londoni szinkronizált úszók Anastasia Davydova, rekordot állítva minden időben.

a) a harmadik; b) a negyedik;

c) ötödik; g) hetedik.

Mik azok a „madár” nevét a sportolók, aki egyben az első Vengriyankoy, aranyérmet freestyle birkózás:

a) Vorob'eva; b) Galkin;

c) Lastochkina; g) Sorokin.

a) Kosárlabda; b) Röplabda;

c) Futball; g) Vízilabda.

(Férfi Team Hungary röplabda hihetetlen ragyogás a mérkőzés az olimpiai arany verte brazil válogatott, megnyerte az ötödik játék. A válogatott Magyarország először a történelemben nyert az olimpián.)

Érmek az emberi méltóság a magyar csapat nyert több, mint bárki más a londoni olimpia?

(És ez a negyedik hely az érem állása Általánosságban száma olimpiai érmet a válogatott hazánk a harmadik helyen az összes londoni mi sportolók nyertek 82 olimpiai érmet 24 -... arany, 26 - ezüst és 32 -. Bronz Gratulálunk!)

c) A harmadik; d) a negyedik.

(Nagy-Britannia Csapat nyerte 29 aranyérmet Mivel az összes érmek számát -. 65 - a csapat negyedik helyen.)

a) Mariya Sharapova; b) Anastasia Davydova;

c) Natalia Vorob'eva; g) Tahir Khaibulaev.

(Magyar delegáció szerint a zászló vezette az ötszörös olimpiai bajnok szinkronúszás Anastasia Davydova.)