Miért Akinfeev kimaradt

Az első cél. Samed, 25-0: 1

Cél a nemzeti csapat a mexikói kapu volt a következménye krónikus képtelen a csapat, hogy megvédje magát megnövelt nyomáson. Támadás Magyarország ellen fordult elhúzódó annak a ténynek köszönhető, hogy az ellenfél pánikba esett, ideges, és nem képes enyhíteni a helyzetet, és a dobozt, és annak megközelítési hogy a megfelelő helyzetben, hűvös elfogott a szállítási és csatlakozzon a harcot a labdát.

25 perc alatt. Cél Aleksandra Samedova.

Első gyanta. használva zavart mexikói malom után hirtelen elvesztése a labdát a pálya közepén kiváltott agresszivitás Glushakova. Azt fodros és simán lőtt a hosszú sarokba. A kapufáról, Glushakov is meg kellett lehúznak, és bár lövése gyengére sikerült kapus Ochoa elérje a labdát a rossz, de a védők képtelenek voltak, hogy ki a kapun. A labda esett Golovin. balra mozdult, az természetesen a dobogó technikailag két ellenfél, és benyújtani a dobozban.

Mexikóiak ebben a pillanatban vált a nézők, Glushakov lehet egy fej nélküli beavatkozás, de nem éri el a labdát, Erokhin volt ideje, hogy néhány érinti a kapuk előtt, hogy nem kap a labdát, és még mindig tartja azt, és Samedov meg a sarok közelében a kapus egyedül technikailag küldte a labdát a hosszú sarokba.

A második gól. Araujo, 30 1: 1

Mexikóban tartott vissza a labdát, mint a második támadás mértékét, csak a szokásos helyzetbe. Akinfeev jól megverték le egy szabadrúgást. Mexikóiak vissza a labdát a pálya közepén, a játékosok lebontották a kórteremben, és nyomja őket a büntetés területén, de amikor majd egy lombkorona a mélység. Erokhin ásítás és hiányzott ellenfél Araujo. a háta mögött. Azt állítjuk, hogy a repülő labdát, és ügyesen megszerezte a feje fölött, akik előrehaladott előre Akinfeev.

30 perc alatt. Tegyük vissza a labdát Nestor Aruchot.

A harmadik cél. LOZANO, 52-2: 1

A második cél Akinfeev Akinfeev önbeteljesítő is.

52 perc alatt. Cél Irving Lozano.

Hajlamos labda Vasin. észrevette a mozgást az akciót, ő fékezett, hogy elkerülje az ütközést.

Akinfeev megy felé a labdát túllépett a tizenhatos és már nem tud játszani a kezét, és várja meg, amíg a labda esik, nem veszi figyelembe a törekvéseit a mexikói csatár Lozano, és hagyjuk, hogy magam előtt.

Meg kellett menteni a helyzetet ugrás lábát a stílus kung fu, hogy csak szaporodnak képregény célokat.