Oldaltérkép

Mi futball

Mi futball

Játék, férfi lenyelte a fejét. A játék, amely nem élvez termelés és egyetlen ország sem. A játék, amely az egész világ beteg. Tehát mi futball?

Labdarúgás - ez egy csapatjáték. A cél az, hogy a labdát az ellenfél kapujába, és ne csak a pontszám, és menj és pontszám annyi golyót, az úgynevezett - céljait. Egy játék a két csapat között van neve - a mérkőzés, hogy két félből tartós negyvenöt perc. Az első és a második felében, van tizenöt perces szünetet, melyek a játékosok kell, hogy legyen ideje pihenni, és megvitassák az edző stratégia további játék.

By the way, a játékosok. Minden csapat áll 7-11 fő. Az egyetlen játékos, aki lehetővé tette, hogy a labdát a kezében a pályán - ez a kapus. Fő feladata, hogy megvédje a kapuk az ellenség támadása. A többi játékos körül helyezkedik el a pálya kerülete. Defenders az Ön oldalán a területen, feladatuk nem ad ellenfelei, hogy a cél a labda, a középpályás vette a pálya közepén, megtámadta a nagy részét a játék az ellenség oldalára, és megpróbál a labdát a cél, és gólt.

Mi futball

Ezek a látszólag egyszerű, az elvek a játék. De nem olyan könnyű, mint amilyennek látszik. A fő személy a területen, még egy bíró. Aki figyelemmel kíséri az összes szabály a játékosok. Szabálysértőket eltávolítják a területen, és a csapatoknak, hogy játsszon akár egy tartalék vagy csökkentett készítmény.

Ez a játék ragadja meg a lelkeket a sok ember. A világbajnokságon, az emberek gyűlnek össze szerte a világon, de ahhoz, hogy milyen a két csapat küzdeni a labdát.

De hány ember van sok véleményt. Egy par a rajongók, az azonos mennyiségű, vannak labdarúgó ellenfelek. Nem sokan értik, hogyan felnőtt férfi tud izgulni a fiú játék.