Magyarország - Mexikó ismét elvesztette hibát Akinfeev és nyilatkozatok Cherchesova

Labdarúgás Magyar válogatott elvesztették eséllyel éri az elődöntőbe, elveszti a mexikói nemzeti csapat a mérkőzés a harmadik fordulóban a csoportmérkőzések során a Konföderációs Kupa. A játék véget ért a pontszám 2: 1 nem a mi javunkra. Így a magyar válogatott nem jutott a rájátszásba a hazai versenyen.

A sorsa a mérkőzés nagyban meghatározza a csapatkapitány Igor Akinfeev hiba. Eredmény a 25. percben az első felében megnyílt egy magyar futballista Alexander Samedov. Azonban Vengriyane elvesztette az előnye, hogy már a 30. percben, amikor a cél a csapat szerzett egy mexikói Néstor Araujo. Az év második felében, mert a nevetséges hiba Akinfeev, mexikói Irwin Lozano szerzett újabb gólt a magyar válogatott.

Közben Akinfeev azt mondta, hogy a játék most a szinten. „Nem hiszem, hogy mindent rothadt, mint valaha” - tette hozzá a játékos.

Csakúgy, mint a vezetőedző a magyar válogatott, megköszönte a rajongók támogatását. „Várjuk a jobb időket” - zárta beszédét Cherchesov.

Mentor @TeamRussia Stanislav Cherchesov megköszönte a rajongók támogatását! pic.twitter.com/WrOnyFi5NZ