Labdarúgó mérkőzés Bundesliga végződött pontszáma 43 0

Kiderült, hogy néha lehet focizni olyan rossz, hogy úgy lehet tekinteni, bűncselekmény - szó szerint. Ebben az esetben ez történt a kapus, kiugró ki az egyik alsóbb osztályokban Németországban.

Fotó: Imago sportfotodienst / Globallookpress / Képek Labdarúgás / Twitter

Kapus SV Vonderort létrehozott anti-rekordot, a hiányzó mérkőzés ellen PSV Oberhausen mindössze 43 gólt, írja a német kiadás Express.de.

Az első félidő után a csapat, hogy enyhén szólva nem a legtehetségesebb kapus elismerte a pontszám 00:35, miközben a területen nyolc. Mi az edző azt mondta, a játékosok az öltözőben a félidőben, csak találgathatjuk.

Az ellenfél is mutatta nagylelkűség és önkéntesen távolítani a területén három a játékos, annak érdekében, hogy kiegyenlítse a készítmények. Azonban ez sem segített sokat a második felében kapus SV Vonderort kimaradt nyolc célokat.

kapus bajok nem ért véget - később öt nappal a meccs után a képzés csapata letartóztatta a rendőrség. Kapus vitték a rendőrségre ürügyén annak szükségességét, hogy „tisztázza bizonyos dolgokat”, és kétségbe vonták.

Vezető SV Vonderort reményét fejezte ki, hogy a rendőrség nem jár semmilyen díjat kapus, és ő képes lesz használni a következő játék.