Kapcsolódó hír magyar röplabda röplabda elődöntő a brazil röplabda játékos

De valaki megpróbál kérjük a brazilok késői röplabda ismeretlen. Talán túl, néhány jó emberek.
Felesleges terem tele volt. Előestéjén a híres egykori játékos a válogatott Brazília Zhibavyrazil általános Azt gondoltam, hogy jó lenne, hogy bosszút álljon a magyar Londonban.
Mi a kezdő felállás négy hősök London: Tetyuhin, Grankin Mihajlov és a Farkasok. Az első percekben érdemes megjegyezni, hogy a brazilok kiváló szolgált. Delight akkor elvileg nem is beszélve a mi instabil vétel különösen.

Elnök a Nemzetközi Röplabda Szövetség (FIVB) Ary Graça azt mondta, hogy a győzelem a brazil röplabda játékosok több mint a magyar csapat az elődöntőben az olimpia, Rio de Janeiro nem kell figyelembe venni, mint a bosszú azok vereség az utolsó mérkőzés az arany a játékok Londonban. Egyházközségek Vladimir Alekno a mérkőzést a bronzérmet találkozik az Egyesült Államokban.
- Ma nem volt egy magyar csapat nap, ma nem játszik jól - vezet TASS szavait Graça. - Nehéz megmondani, hogy mi az oka ennek, ez csak egy sport. A legutóbbi olimpián a mérkőzés a csapatok már más a helyzet, és csak a brazil csapat megdöntötte a kezében. De anélkül, hogy leesne up nem fog megtörténni.

Magyar vízilabdázók a mérkőzés a harmadik helyért kiegyenlítettek, az utolsó pillanatban a mérkőzés (00:12), majd megnyerte a Penalty (7: 6) magyar csapat nyert, így a bronzérmet az olimpia.
Röplabda Magyarország elvesztette az elődöntő Brazília ellen, amelyet játszott az egyik legrosszabb az egyezés. De Vengriyane játszott ugyanolyan rossz, és még sokkal rosszabb brazilok szolgált. Most Vengriyanam rehabilitálható csak a mérkőzés a harmadik helyért ellen az amerikai csapat.

korr. TASS Igor Lazorin /. Röplabda csapat elvesztette a magyarországi harc nélkül csapat Brazília az elődöntőben az olimpiai torna. Ezt a véleményt fejezte ki, hogy az újságírók a magyar válogatott kapitánya Szergej Tetyukhin.
Az elődöntő Vengriyane brazilok elvesztette 0-3.
„Szégyen, hogy ma elveszett, elveszett nélkül szilárd elleni küzdelem néhány pontot kaptunk, de a játék, amelyek előállítása, nem derült ki, de ebben az életben nem ér véget, van egy párja a bronzérmet fog játszani ..” - Tetyuhin mondta.
A mérkőzés a harmadik helyért Magyarország csapat fog játszani a Team USA-ban.