Job Description: vezetője Laboratórium állatorvosi-egészségügyi vizsgálat a mintában

1.2. Mivel a feje a laboratóriumi állat-egészségügyi-higiéniai vizsgálat elfogadott személy magasabb szakmai képzés, a különleges „Állatorvosi” nélkül a szakmai gyakorlat vagy a szakképzés, a különleges „Veterinary Medicine” és tapasztalattal rendelkezik a szakmai tevékenység legalább 3 év.

1.3. Vezetője Laboratórium állatorvosi-egészségügyi vizsgálatot kell tudni:

- törvények és más normatív jogi aktusok Magyarország, valamint rendeletek állatorvosi kérdések;

- használati utasítás állatgyógyszerek;

- állat-egészségügyi szabályok vizsgálata az állati eredetű termékek;

- módszerek laboratóriumi kutatási anyagok, a kutatás a termék minőségét;

- szabályokat az állati gyógyszerek és fertőtlenítőszerek;

- gyártása és feldolgozása állati termékek technológia;

- alapjai a környezetvédelmi jogszabályok;

- alapjai munkaügyi jogszabályok;

- Belső szabályozás a szervezet;

- szabályait munkavédelmi és tűzvédelmi;

1.4. Vezetője Laboratórium állatorvosi-egészségügyi vizsgálat van vezetve:

1.6. Ennek hiányában az a laboratórium vezetője az állat-egészségügyi vizsgálat (szabadság, betegség, stb), feladatát végzi a helyettes (alkalmazott nevezi az előírt módon, aki megszerzi a megfelelő jogokat és felelősséget nem teljesítése vagy hibás teljesítése a feladatokat bízott rá kapcsolatban cseréje ).

2. Funkciók

2.1. Kezelése laboratóriumi állatorvosi-egészségügyi vizsgálat.

2.2. Felett való megfelelés és állatgyógyászati ​​szabályokat és előírásokat.

3. Feladatok

Vezetője Laboratórium állatorvosi-egészségügyi felügyelet ellátja a következő feladatokat látja el:

3.1. Felügyeli a tevékenységét a laboratórium állatorvosi-egészségügyi vizsgálat.

3.2. Vezeti és Állategészségügyi-egészségügyi ellenőrzés hús és egyéb termékek a vágás minden típusú mezőgazdasági és kereskedelmi állatok, növények és élelmiszerek.

3.3. Levezető laboratóriumi kutatás.

3.4. Előkészíti és biztosítja jelentési formák nyújtására fizetett egészségügyi szolgáltatásokat.

3.5. Szervezi és felügyeli a rendelkezésére vagy megsemmisülése hús és egyéb termékek bejelentett emberi fogyasztásra alkalmatlan.

3.6. Felügyeli megőrzése és fertőtlenítése hús és más termékek.

3.7. Vezeti branding szerelt bélyegek (bélyeg) termékek alkalmasnak minősített eredményeként állat egészségügyi ellenőrzés, és kiadja a forgalomba hozatali engedélyt (végrehajtás) a kiskereskedelmi hálózaton keresztül.

3.8. Tart ellenőrzése alatt, a helyességét a vizsgálat, egészségügyi és jólétét jóindulatú élelmiszerek megengedett egy ingyenes implementációja.

Vezetője Laboratórium állatorvosi-egészségügyi vizsgálat joga van:

4.1. Érdekeit képviselik a laboratórium állatorvosi-egészségügyi vizsgálatát a kapcsolat a polgárok, jogi személyek, hatóságok és szervek.

4.2. Részt vesznek a vitában határozattervezetek irányítja a szervezetet.

4.3. Bejelentkezés és hitelesíti a dokumentumot a hatáskörébe.

4.4. Kezdeményezése és lefolytatása ülésein termelés és a gazdasági, pénzügyi és gazdasági kérdésekben.

4.5. Kérni és kapni a szerkezeti egységek a szükséges információkat és dokumentumokat.

4.6. Ahhoz, hogy vizsgáljuk meg a minősége és időszerűsége a megbízások.

4.7. A kereslet megszűnése (szuszpenzió) a mű (a megsértése esetén, nem tartása, stb), megfelel a hatályos szabályok, rendeletek és utasítások; utasításokat ad kijavítani a hiányosságokat, és orvosolja megsértését.

4.8. Hozzájárulnak a szervezet vezetése ábrázolásai felvételi, transzfer és elbocsátás az alkalmazottak, támogatásáról szóló megkülönböztetett munkavállalók és a fegyelmi szankciók alkalmazását az alkalmazottak, akik megsértik a munkaerő és a termelési fegyelem.

4.9. A kereslet a vezető a szervezet, hogy segítse a feladataik ellátása során és jogait.

5. Felelősség

5.1. Vezetője Laboratórium állatorvosi-egészségügyi vizsgálat vád:

- A megfelelő teljesítmény vagy kudarc a feladatai ellátásához az e munkaköri leírás - előírt módon a munkaügyi jogszabályok Magyarországon;

- megsértése miatt a Charta (szabályzat) a szervezet;

- A bűncselekmények és elkövetett bűncselekmények tevékenysége során - összhangban a vonatkozó közigazgatási, büntető és polgári törvényhozás of Hungary;

- károk a szervezet - az előírt módon a munkaügyi jogszabályok Magyarországon.

6. Záró rendelkezések