Job Description mester

MUNKAKÖR LEÍRÁSA MASTERS

II. Job Function

Mester joga van:
  1. Termelni az egyensúlyt a dolgozók a helyszínen, és a jóváhagyás a legfőbb osztály, hogy a fölös munkavállalók, akik rendszeresen megsértik az ipari és a munkafegyelem.
  2. Hogy nyújtson be javaslatokat támogatásáról szóló megkülönböztetett alkalmazottak, szankciókat, szabálysértőket a termelés és a munkafegyelem, az alkalmazás, ha szükséges, az anyag intézkedések hatását.
  3. Ne engedje, hogy munkát végezzenek a hibás alkatrészt, és a hibás eszközt, készülékek és műszerek, valamint a berendezések, amelyek nincsenek gátak, blokkoló, és egyéb biztonsági eszközökkel.
  4. Kerülni kell a készítmény előállítására anyagok és félkész termékek, amelyek nem felelnek meg a műszaki követelményeknek.
  5. Ne engedje, hogy a munka a munkavállalók, akik nem ismerik a szabályokat és előírásokat, a biztonságot és a munkahelyi egészségre.
  6. Előállítása összehangolás dolgozó munkahelyet képviselnek az állítás szintjén számukra kijelölt összhangban tarifa-kvalifikáció referencia.
  7. Felfüggesztheti a művek meghibásodott berendezések alkalmazása szerszámtörést, készülékek és műszerek, valamint a nyersanyag-felhasználás, amelyek nem felel meg az előírásoknak.
  8. Kellő időben történő végrehajtása berendezések karbantartási terv és intézkedések biztonságtechnikai, munkaegészségügyi, ipari higiénia és tűzvédelem.
  9. Igényel közgazdász logisztikai biztosítása időben elkészüljön a szükséges anyagokat, nyersanyagok, félkész termékek, eszközök, szerszámok, műszaki dokumentáció, stb .. A szokásos előállítás során.
  10. A kereslet az alárendelt alkalmazottak eleget parancsokat és utasításokat minden szempontból az ipari tevékenység.
  11. _________________________________________________________________.
  12. _________________________________________________________________.

Mester felel:
  1. A minőségi és időben kötelezettségeinek teljesítése a munkaügyi jogszabályok Ukrajna.
  2. Bűncselekmények esetében, és anyagi kárt - a közigazgatási, polgári és büntetőjogi jogszabályok Ukrajna.
  3. _________________________________________________________________.
  4. _________________________________________________________________.