Job Description igazgatója vendéglátóhelyek (éttermek)

Letöltés munkaköri leírás
Igazgatója vendéglátás (étterem) (.doc, 83KB)

I. Általános rendelkezések

II. Job Function

  1. Ez előkészíti a szükséges dokumentumokat a tevékenysége, hogy a vendéglátó-ipari szolgáltatások.
  2. Biztosítja, hogy az ügyfelek megfelelő és megbízható információkat szolgáltatásokat biztosít lehetőséget a helyes választás.
  3. Biztosítja, hogy az egyes tételek esetében az élelmiszeripari termékek, beleértve a A felhasznált nyersanyag előkészítése a vendéglátó termékek, a dokumentum, amely információkat tartalmaz a gyártó és a termék minőségét (megfelelőségi tanúsítvány, higiéniai bizonyítvány, stb.)
  4. Szervez, a tervezés és a tevékenységek koordinációja az étterem.
  5. Biztosítja a magas szintű termelés hatékonysága, az új technológiák, innovatív szolgáltatási formák és munkaszervezési.
  6. Tart ellenőrzése alatt, az ésszerű anyagi, pénzügyi és emberi erőforrások, az eredmények értékelése a műveletek és ügyfélszolgálat.
  7. Tanulás fogyasztói termékek iránti kereslet az étterem.
  8. Tárgyalja és jelek szerződések szállítási élelmiszer-ipari termékek, félkész termékek és a nyersanyagok, biztosítja azok időben történő átvétel, hogy ellenőrizzék az időzítés, tartomány, minőségét és mennyiségét a bevétel és az értékesítés.
  9. Megszervezi a számviteli termelt munkák és szolgáltatások, a jelentési ipari tevékenység, ideértve Az étterem tulajdonosa.
  10. Ez érdekeit képviseli az étteremben és annak nevében eljáró.
  11. Tájékoztat kapcsolódó étkeztetési szolgáltatások nyújtása a szabályozó hatóságok.
  12. Megállapítja vámok beosztott munkavállalók és intézkedéseket tesz annak érdekében azok végrehajtását.
  13. Dönt a kinevezés, transzfer és elbocsátás az alkalmazottak az étterem; Intézkedéseket tenni a legjobb dolgozók, bírságot szab ki a szabálysértőket a termelés és a munkafegyelem.
  14. Ez ellenőrzi a szabályok betartását a dolgozók jogainak és a munkahelyi egészség és biztonság, egészségügyi követelményeket és higiénés előírásokat, a termelés és a munkafegyelem, a munka szabályait.
  15. Ez lehetővé teszi az áthaladást a éttermi dolgozók kapcsolódó gyártási, tárolási és értékesítése élelmiszeripari termékek, orvosi vizsgálat határidőn belül által meghatározott egészségügyi felügyeleti hivatal.
  16. Végrehajtja összefüggő feladatokat látnak el tartalmat.
  17. Felügyeli az alkalmazottak az étterem.

III. jogok

Igazgatója az étterem joga van:

  1. Ismerjék határozattervezeteket a társaság alapító (tulajdonos) kapcsolatos vendéglátói tevékenységet.
  2. Vegyenek részt a vitában kapcsolatos kérdések gyakorlása közben hivatalos feladatai.
  3. Küldje a vállalkozás alapító (tulajdonos) javítására irányuló javaslatokat étterem üzemeltetés és javítja a nyújtott szolgáltatások minőségét.
  4. Bejelentkezés és hitelesíti a dokumentumot a hatáskörébe.
  5. Megkövetelik a cég alapítója (tulajdonos), hogy segítse a feladataik ellátása során és jogait.

IV. felelősség

Igazgatója az étterem felel:

  1. Nem megfelelő teljesítmény vagy kudarc a feladatai ellátásához az e munkaköri leírás - a megengedett mértékig hatályos munkaügyi jogszabályok tartozik.
  2. Elkövetett bűncselekmények esetében a tevékenysége során - meghatározott határokon belül a jelenlegi közigazgatási, büntető és polgári törvényhozás Magyarországon.
  3. Anyagi károk - keretein belül a meglévő munkaügyi és polgári törvényhozás Magyarországon.