Job Description főtitkár gépírónő 2019 HR-portál

Job Description főtitkár gépíró utal, hogy a „Ipari kiterjedő minősítési jellemzői pozíciók foglalkoztatottak vállalatok, intézmények és szervezetek.”

A munkaköri leírás a főtitkár gépíró következő pontokat meg kell jelennie:

Feladatai a főtitkár gépíró

A főtitkár gépíró tudni kell

2) A titkár gépírónő teljesítményét hivatalos feladatai tisztában kell lenniük: rendeletek, utasítások és egyéb útmutatást és rendeletek nyilvántartásáról; struktúra és menedzsment a vállalat és annak részlegei; gépelés; helyesírás-ellenőrzés; érdekében az anyag különböző dokumentumok nyomtatására; szabályok nyomtatás üzleti levelek formanyomtatványt; működési szabályok írógépek, magnók, szalagos magnók; fogadó használati utasítás - kaputelefonok; szabványok egységes rendszer szervezeti - adminisztratív dokumentációt; alapjait a munkaszervezés; alapjai munkaügyi jogszabályok; munkavégzésre vonatkozó szabályokat; szabályok és rendelkezések a munkavédelem.

Követelmények minősítése a főtitkár gépíró

3) a képesítési követelményeket. Kezdeti szakképzés igénye nélkül a szolgálati idő vagy a másodlagos (teljes) általános oktatásban és szakképzésben az előírt programot anélkül, hogy a szolgálati idő.