Job Description: főosztályvezető az informatikai infrastruktúra, a Department of Information Technology

"___" ______________ 200_ g.

A MUNKAKÖR LEÍRÁSA főosztályvezető IT infrastruktúra Informatikai Tanszék

  • Főosztályvezető az informatikai infrastruktúra (a tanszékvezető) szervezi a munkát a létrehozása, fenntartása és az informatikai infrastruktúra fejlesztése (a számítástechnikai berendezések, kommunikációs és hírközlési automatizált adatfeldolgozás, mérnöki megoldások, gazdasági és egyéb problémák az ipari és tudományos kutatási jellegű).
  • Tanszékvezető feltétele, hogy a tanszékvezető az információs technológia.
  • Tanszékvezető vezérlik:
    - A hatályos magyar jogszabályok,
    - rendelések és irányelvek az általános igazgató,
    - Rendeletek az informatikai osztály,
    - ez munkaköri leírás,
    - más belső szabályzatok.
  • Kinevezés, transzfer és elbocsátás a főosztályvezető az informatikai infrastruktúra végzésével a főigazgató javaslata alapján a tanszékvezető az információs technológia.
  • A helyzete osztályvezető kinevezett szakember a magasabb szakmai (technikai vagy műszaki-gazdasági) oktatás és a munka tapasztalattal rendelkezik az IT szektorban nem kevesebb, mint 5 éve őket, mint a feje, legalább 3 év.
  • Szükséges szakértelem:
    - Jogi és szabályozási aktusok, módszertani és szabályozási anyagok tekintetében UI tevékenység, üzemeltetése és karbantartása a számítástechnikai berendezések, kommunikációs és távközlés;
    - piaci információs szolgáltatások;
    - profil, a szakosodás és kilátásai fejlődés a vállalkozás;
    - azt jelenti, gyűjtésére, továbbítására és információ-feldolgozás;
    - leírások, tervezési jellemzők, a funkció és működésének módja a fő és a kiegészítő felszereléseket, a szabályok a technikai működés;
    - technológia gépesített és automatizált információ-feldolgozó és a számítástechnika az építmény
    - hálózati alkalmazások, a technikákat a számítástechnika és a távközlés, műszaki jellegű adathordozó, a szabályok azok tárolására és felhasználására;
    - alapjait tervezésekor gépesített információfeldolgozás;
    - eljárást a fejlesztési munka tervek hatásvizsgálatok és megosztottság, menetrendek munkaeszközök, eljárások problémák megoldására;
    - szervezet fejlesztés normatív és módszertani alapja az információs rendszerek
    - adatvédelmi jogszabályok;
    - Kilátások és fejlesztési irányok a számítógépes hardver;
    - meglévő rendelkezések a bérek és a felek anyagi ösztönzés;
    - számítási módszereit a kötet az elvégzett munka;
    - szervezése szerviz berendezések;
    - Az eljárást megállapodások megkötése a tájékoztatás és szolgáltatások bemutatása műszaki dokumentáció;
    - fejlett hazai és külföldi tapasztalatokkal rendelkezik a számítástechnikai, kommunikációs és távközlés;
    - A gazdaság, a termelés megszervezését, a munkaerő és menedzsment;
    - munkajog;
    - szabályok és rendelkezések a munkavédelem.
  • A csere a vezető osztály az időszakban az ideiglenes távollét (szabadság, ideiglenes munkaképtelenség, tanulmány, üzleti út, stb) szerint előállított megrendelések a főigazgató.

    II. Job Function

    Főosztályvezető informatikai infrastruktúra joga van:
  • Hogy saját döntéseket területén a teremtés és az informatikai infrastruktúra fejlesztése, a leányvállalatok és társult.
  • Ahhoz, hogy részt vesznek a vezetésben, a megvalósítás irányítására a tervek, programok és egyéb dokumentumok tartozó ügyekben az illetékességi területén a Department of Information Technology.
  • Ahhoz, hogy a független döntéseket az operatív irányítás a munka Tanszék informatikai infrastruktúra.
  • Inform menedzsment bármilyen megsértése a termelési tevékenységet.
  • Kérhet a divíziók, leányvállalatok és társult az információk, referencia és jelentési anyagok a területén végzi.
  • Bemutatni a kötelező követelmények és előírások végrehajtásáról szóló művek és nyújtása az eredményeket, ha azokat jóváhagyta a parancsokat és utasításokat a főigazgató vagy az első főigazgató-helyettes keretében rögzített vagy felhatalmazott hatóság.
  • Bemutatni a kötelező követelmények és előírások végrehajtásáról szóló vezetőjének informatikai és hírközlési szolgáltatások leányvállalatok és képviseletek egyeztetve a rendezők ezeknek a vállalatoknak.
    Chief szakember a tevékenységei végrehajtásának felel:
  • A pontosság a dokumentumok tartalmának általuk termelt;
  • Az érvényességi döntéseinek hatáskörébe;
  • Minőség és időben kötelezettségek teljesítését meghatározott e munkaköri leírás;
  • Kapcsolatos információ eltárolására üzleti titkok.
    MEGÁLLAPODTAK: Fej
    szerkezeti egység: ________
    (Aláírás)
    (Rövid)
    "____" ____________ ____ g.

    fej
    jogi osztály: ________
    (Aláírás)
    (Rövid)

    A használati ismerkedés ________
    (Aláírás)
    (Rövid)

    Ahhoz, hogy megtalálja a választ a kérdésére, kérjük használja a formában - Search.

    Kapcsolódó anyagok: Munka leírása: főosztályvezető az informatikai infrastruktúra, a Department of Information Technology (Rus). | munkaköri leírások

    Kapcsolódó cikkek