Job Description asfaltobetonschika

1.1. Asfaltobetonschik dolgozik közvetlenül alárendelt

(Neve a székhelye)

1.2. Asfaltobetonschik 1. kategóriába kell tudni:

- követelmények a minőségi előállítását a járdán bázis;

- felhasználására vonatkozó szabályokat az egyéni védőeszközök;

- minőségi követelményei az elvégzett munkák (szolgáltatások), a racionális munkaszervezés a munkahelyen;

- Gauge és címkézése a felhasznált anyagok, a felhasználási mennyiség az üzemanyag és kenőanyag;

- szabályokat a mozgás és az áruk tárolását;

- házasság minták és módszerek megelőzése és megszüntetése;

- követelményeket a munka minősége a kapcsolódó építési folyamat (szabályok élező, töltés, szerelés, beállítás alkalmazott eszközöket, és használja a szükséges eszközöket és műszerek);

- vázlatok és rajzok, olvassa el a szabályokat, közvetlenül felhasználjuk a folyamat a munka;

- követelményeket a racionális munkaszervezés a munkahelyen;

- érdekében bejelentési menedzser az összes feltárt hiányosság a munka során;

- CPR és az (előzetes orvosi) segítséget áldozatainak traumatizáló, mérgezés és a hirtelen betegség;

- Belső szabályok;

- szabályai munkavédelem, ipari higiéniai és személyi higiéniai, tűzvédelmi;

(Típusok, a nevek és egyéb részleteit a jogi aktusok és dokumentumok)

1.3. Asfaltobetonschik 2. kategóriába kell tudni:

- dokumentumok, tárgyak, módszerek és technikák a munka bekezdésben említett 1.2 A kézikönyv;

- szabályokat és technikákat alapak eszköz bevonatok;

- szétszerelés és a forgácsolási bevonási technikák kézzel;

1.4. Asfaltobetonschik harmadik kategóriába kell tudni:

- dokumentumok, tárgyak, módszerek és technikák a munka bekezdésben említett 1.2 és 1.3 a kézikönyv;

- főbb típusai aszfalt burkolatok és bevonatok anyagok feldolgozása fekete cementáló anyagok;

- fajok masztix, emulziók, keverékei aszfalt és inert töltőanyagokat, használt a fekete bevonat készülékek;

- szétszerelés technikák tuskók révén a szerszám és a tömítés aszfalt bevonatok és bevonatok kezelt fekete cementáló anyagok;

1.5. Asfaltobetonschik 4. kategóriába tudnia kell:

- dokumentumok, tárgyak, módszerek és technikák a munka bekezdésben említett 1,2-1,4 E kézikönyv;

- alapvető követelmények a aszfaltot szubsztrátok és a bevonat bevonó anyagok kezelt fekete cementáló anyagok;

- követelmények a minőségi paszták, emulziók, aszfalt keverékeket és az anyagok feldolgozott fekete cementáló anyagok;

- szabályok eszköz, javítás és elfogadása bevonatok;

- szabályok és módszerek a folt aszfalt bevonatok és bevonó anyagok kezelt fekete kötőanyagok;

1.6. 5. mentesítés Asfaltobetonschik tudnia kell:

- dokumentumok, tárgyak, módszerek és technikák a munka bekezdésben említett 1,2-1,5 E kézikönyv;

- követelmények aszfalt bevonatok és bevonatok kezelt anyagok fekete cementáló anyagok;

- szabályok és rendszerek tömörítő aszfalt keverékek és anyagok feldolgozása fekete cementáló anyagok;

- hőmérsékleti viszonyok szóló és tömörítése a kevert anyagokat feldolgozott fekete cementáló anyagok;

- szabályok javult bevonatkészítő berendezés speciálisan kiválasztott keverék;

- módszerek segítségével különböző aszfalt keverékek felületaktív adalékanyagok;

- módszerek eszköz interfészek csíkok egymással és nyílások kutak, rostélyok és villamos;

- módszerek bontása komplex konfiguráció miatt aszfalt bevonatok és bevonó anyagok kezelt fekete cementáló anyagok;

- áramköri készülékek egy durva felületen aszfalt járdák;

1.7. Asfaltobetonschik magasabb rangú képesnek kell lennie arra, hogy végezze el a megfelelő művelet összetettsége működési teljesítménye alacsonyabb készségek, valamint az alacsonyabb kalauz asfaltobetonschikami mentesítést.

2. Feladatok

2.1. Megkezdése előtt a munkanap (shift) asfaltobetonschik:

1) megkapja a termelési cél;

2) zajlik, szükség esetén utasítást munkavédelem;

3) megkapja a műszak;

4) ellenőrzi a feltétele készülékek, eszközök, berendezések, stb egyéni védőeszköz

2.2. Működés asfaltobetonschik:

1) elvégzi a munkát, amely szükséges utasításokat és meghatalmazott dolgozni;

2) használ ruházati cikkek, cipők és egyéb PPE;

3) utasításokat kap a közvetlen felettes a feladat, a biztonságos technikák és módszerek gyártási munkát;

4) a szabályok betartását használatára vonatkozó technológiai berendezések, eszközök, módszerek és technikák a biztonságos munkavégzés;

5) haladéktalanul tájékoztatja a közvetlen felettes az összes feltárt hiányosságok a munka során;

6) megfelelnek a higiéniai és ipari higiénia;

2.3. A munkanap (shift) asfaltobetonschik:

2.3.1. 1. kategória:

1) végez kisegítő munka a készülékkel és javítási járdák és aszfaltanyagokat a feldolgozott fekete cementáló anyagok;

2) előállítására egy bázis tisztítása a portól és szennyeződésektől kézzel, és a sűrített levegő;

3) hajt végre tisztítószerek után szétszerelés vagy tuskók bevonatok;

4) törli a test a gépjárművek a keverékből maradékok;

2.3.2. 2. kategória:

1) előkészíti bázisok az eszköz bevonatok és javítása;

2) végzi a szétszerelési és csonkja bevonatok manuálisan;

3) termel szintező és tetőfedő anyagok közúti;

4) bázisok törli kalapács;

5) végzésével a közvetlen felettes végez munkát releváns összetettsége munkájuk teljesítmény alacsonyabb végzettségűek;

2.3.3. Harmadik kategória:

1) feldolgozza a fekete alap kötőanyagok kézi szelepek;

2) meghatározza az axiális rúd;

3) táplálja az elrendezést kézzel és aszfalt keverékek és anyagok feldolgozása fekete cementáló anyagok forró vagy hideg;

4) termel egy vágás és tömítő minta vágás ülések;

5) tisztítja és lezárja a repedéseket aszfaltbeton felületek;

6) végre kisebb javításokat aszfalt bevonatok és bevonatok kezelt anyagok fekete kötőanyagok, kézzel vagy Aszfalt remonterov;

7) végrehajtja a szétszerelési és a csonkja segítségével az elektromos szerszám aszfalt bevonatok és bevonatok kezelt anyagok fekete cementáló anyagok;

8) hordoz egy bevonó alapegység;

9) végzésével a közvetlen felettes végez munkát releváns összetettsége munkájuk teljesítmény alacsonyabb végzettségűek;

2.3.4. 4. kategória:

1) ellátja profilalkotás és befejezni Aszfalt útburkolatok és anyagok feldolgozása fekete cementes anyagok, a telepítés és jelzők majachnyh léc;

2) termel a javítás aszfalt és aszfalt burkolatok külön kártyát, valamint járdák, kerti utak és térburkolatok;

3) végzi a folt fekete aszfalt bevonat és ezek keverékei;

4) A megrendelések a közvetlen felettes végez munkát releváns összetettsége munkájuk teljesítmény alacsonyabb végzettségűek;

2.3.5. 5. kategória:

1) végez profiling és befejezni bevonatok utak és terek aszfaltanyagokat és a feldolgozott fekete cementáló anyagok esetén kézi és gépi elrendezést bevonóanyagok;

2) végzi a bontást kell fektetni, mielőtt a csíkot aszfaltozás;

3) szabályozza a réteg vastagsága a halmozott anyagokhoz alatt tömörítő hengerek;

4) hajt végre befejező aszfalt bevonatok és bevonatok anyagok feldolgozott fekete kötőanyagok, a lerakás után keverékei paver;

5) termel egy díszborítás speciálisan kiválasztott keverékek megnövekedett tapadási tényező és színének aszfaltbeton;

6) végzésével a közvetlen felettes végez munkát releváns összetettsége munkájuk teljesítmény alacsonyabb végzettségűek;

2.4. Végén a munkanap (shift) asfaltobetonschik:

1) eredményez megfelelő állapotban készülékek, szerszámok, továbbítja a tárolás;

2) eltávolítja a szennyeződést a ruházat és lábbeli helyezi a szárítás és a tárolás, ha szükséges;

3) termel vizsgálata (self-vizsgálat);

A feladataik elvégzéséhez asfaltobetonschik van a munkavállalói jogok keretében írt alá a munkavállaló munkaszerződés, belső szabályzatok, a helyi előírásoknak az Mt., Magyarországon és más cselekmények munkaügyi jogszabályokat.

4. felelősség

4.1. Asfaltobetonschik fegyelmi felelősség 192. cikke szerint az Mt. Magyarország a megfelelő feladatok ellátása miatt az ő hibája, szerepel ebben a kézikönyvben.

4.2. Asfaltobetonschik felelős azért, biztonságáért őrizetbe készletek.

4.3. Asfaltobetonschik a bűncselekmények elkövetése során az üzleti, attól függően, hogy a természet és következményeket a polgári, közigazgatási és büntetőjogi felelősség az előírt módon a törvény.

5. Záró rendelkezések

5.1. Ez a kézikönyv alapján készült a

Tarifa-minősítési jellemzői a szakma „Asfaltobetonschik, 1 - 5.

mentesítés „(single-bér arány ütemezése a munkálatok és a szakma

munkások. Issue 3. A „építési, szerelési és javítási gépek

(Részletek az egyéb törvények és dokumentumok)

5.2. Ismerkedjen a munkavállaló ezt az utasítást végrehajtani

amikor egy állásra (aláírása előtt a munkaszerződés).

munkás Tény ismerős ezzel megerősített utasítást

(Festett a referencia listát, amely szerves

Utánnyomás (a magazin Az útmutató olvasása);

abban az esetben a tárolt utasításokat a munkáltató által;

Kapcsolódó cikkek