Ifjúsági csapat elvesztette Spanyolország 0 1

Magyarország ifjúsági csapat elvesztette a kiindulási mérkőzés a labdarúgó Európa-bajnokság. Vengriyane engedményezett Spanyolország 0: 1. Által vezetett csapat Nikolai Pisarev játszott jól védelem, de a támadás a csapat nem volt jelen.

Az első magyar válogatott, amíg csak felkészülés arra, hogy a „játék az élet és halál”, szinkronizált, mint egy találkozót a portugál újságírók. Közben Izraelben, Magyarországon ifjúsági csapat küzd az Európai címet. Emellett Vengriyan verseny nem vesz senkit, és a spanyolok, németek és hollandok.

Kezdtük játékosok a meccs Spanyolország ellen. Az ellenfél egyértelműen jobb Vengriyan osztály, de a vezetőedző Nikolay Pisarev mondta egy sajtótájékoztatón, hogy mivel egy kívülálló - még plusz. Azt mondják, hogy ez segít a srácok, hogy lazítson és fel kell szabadítani, hogy a fiatal játékosok a legfontosabb dolog.

Kezdetben mindenki megértette, hogy Spanyolország egy osztály felett, és a mérkőzés alatt kerül sor a diktálás. Már az ötödik percben a találkozó, a magyar csapat védte saját büntetést. Néhány perccel később a spanyolok hozta létre az első pontozási esélye, de a visszafordulás segítette a magyar válogatott, hogy elkerüljék a cél. Általában az első felében volt, hogy megtámadják a fiúk az Ibériai-félszigettől. Egy pár alkalommal megmentette Zabolotny, egy-két alkalommal a spanyolok magukat tönkre az esélyeinket.

Vengriyane támadás, őszintén szólva, nem ragyog. Jakovlev és Bibilov nem segít Cheryshevu, és ő maga nem volt hajlandó átlépni, kivéve a szorosan tartott. Azonban Jakovlev egyszer majdnem eldobta a labdát a gallér a spanyol kapus, de néhány centiméterrel az előtt a cél nem volt elég.

Félidőben jegyző. Értem. Vengriyan, hogy a játék szükséges a változás, a termőföldről Bibilov, romos számos ígéretes támadásokat, és megjelent Grigorieva, aki elment, hogy a központ a támadást. Cheryshev eltolódott a szélről, de nem sikerült hozzáadni a meghajtót, és végül elment pihenni. Ehelyett a szokatlan helyzetben a bal szárnyon Kanunnikov.

Magyar csapat fényerő támadások mindezen változások nem hoztak. A támadások rossz volt, és nem jelent meg. De a spanyolok hozzá. Támadások a kapu Zabolotny esett különböző szögekből, de a magyar védelem próbálta tartani a nullák az eredményjelző táblán, és nem hagyja. Tsallagov és Petrov a fő zónában nézett csak finom, és általában az egész védelmi vonalat nem esik szét a nyomás alatt az ellenfelek járt hozzáértő.

Azonban 82 perc Zabolotniy csalódást. Alcantara után labdát a tizenhatos Morata fejléc. A kapus csak leült, és annak ellenére, hogy a mérkőzés repülő egyenesen rá, nem tud reagálni. 1: 0 - és Magyarország elveszíti nyitó mérkőzés.

Hiánya Kokorin és egyéb személyzeti problémák tegye Nikolaya Pisareva nehéz választás. Miután a felnőtt válogatott ellen játszanak Portugália csatlakozik a soraiban a fiatalok Dzagoev és gyanták. Talán, majd, mint egy csapat és a támadás jelenik meg.