Hockey Club - Bajkál-Energia

„Bajkál-Energia” nagy, hogy egy esélyt, hogy még a „Volga” a kiábrándító vereség egy hónappal ezelőtt. Aztán, felidézzük, Irkutszk polgárok játszott sokat rövidített tagság. Sérülések miatt az összetétel kék és fehér hiányoztak hat nagy játékos. De most ezek a szolgáltatás és meghatároztuk, hogy megtudja a kapcsolatot ulnovtsami a jégkorong területen.

A tulajdonosok az ötödik gól érezhetően lehűtjük a hév, és a következő labdát, hogy a rajongók kellett várni majdnem egy fél órát. És ha egy kis szünetet, talán több. Csak a 54. percben Pavel Dubovik újra teszi felajzott rajongók, és még öt percig csinálja újra. A vendégek áztassa át 71 percig, amikor Nabiullin Diamond szerzett egy látványos gólt az áthelyezés után csuklós egy büntetőrúgás. Öt percen belül, a vendégek építeni a siker, de Tsytsarov nem tudta legyőzni Denis Ryseva egy 12 méteres határt.

78 perc elteltével Nasonov összeállítja mesterhármast, mint ismét bevezeti a közönséget ecstasy. Mint később kiderült, ez volt az utolsó pontszerzési siker ezen a találkozón. 8: 1 - több mint méltó a visszavágót.

Leo Sinelnikov, a sajtószolgálat a HC „Bajkál-Energia”