Filmek és németek

Philip PAPENKOV Szocsi

Úgy tűnt, hogy a magyar szurkolók már csak nem egészen a németek és Cameroonians. Mivel az ilyen szenvedély körül: Akinfeev fenyegetőzött, hogy „lógni”. MP nem rejti el a vágy, hogy „cucc arc” Zhirkov. Minden mosogatni csontok és Cherchesovu csapat, amely megint nem kap az eredmény a végleges játék egy nagy tornán, és Kokorin és Dziuba. Úgy tűnik, hogy inkább élvhajhászás a társadalmi hálózatokban vesznek részt a vb haza.

De szerencsére foci - ez nem csak a mi belső squabbles. Vagy inkább nem.

Labdarúgás - egy show, amelyet színpadra vasárnap este a „Fischt” 30.000 szerencsés nézők a világbajnok és a legjobb csapat Afrikában.

És persze, a kolumbiai játékvezető Wilmar Roldan - ő „csel füle” közepén, a második felében, emlékezni fognak örökké.

Másodszor, mert először levette a rossz játékos. Hogyan lehetne olyan „lopuhnutsya” - nem egyértelmű. Akár Roldan volt siet, sem. Nincs más változatai elméd nem is jön. Amikor már nem áll kapcsolatban az epizód Sian látta a piros lapot, akkor csak mosolygott, és tapsolt is jelentős. De csapattársai körül a játékvezető, és kényszerítette, hogy menjen a monitor újra. Az alatt a kísérteties fütyülő tömeg, hogy még láttam, hogy az egyenes láb az ellenfél repülő nem Siani a belga „Oostende” és Mabuka szlovák „Zilina”.

Mire a németek 1: 0 - közvetlenül a szünet után, de volt egy csodálatos támadást. Draxler sarok át a labdát Demirbayu. ugyanakkor a labda a lábak között Cameroonians, mint középpályás, „Hoffenheim” ütött a büntetés pontosan a „kilenc”.

48 perc alatt. Kerem Demirbay (balra) nyitotta meg a pontozást a mérkőzést. REUTERS fotó

És közvetlenül az után nevetséges kettős „film show” a világbajnok lőtt újra. És nem kevésbé szép. Kimmihu sikerült kiváló pályán, de a labda repült egy kínos magasság Werner. Azonban a csatára „Leipzig” valahogy varázsütésre sikerült összefogja és ugrik a „hal”, és küldjön egy gömbfej.

De mi a kameruni!

Rajongók a „rettenthetetlen oroszlán” utánozhatatlanok. Sok volt Szocsiban. Ezek, persze, lehetetlen volt nem észrevenni. És megvan a kántálás és a pozitív létre a megközelítés, hogy a stadion egy ilyen légkörben, hogy az első perc az egész „Fischt” kiáltotta a nevét, egy büszke afrikai országban.

A csapat maga Hugo Bros is gyönyörű. Az osztályban, ezek a srácok, persze, a németek tisztességes hozamot, ami végül meghatározható az eredmény, hanem a harcművészetek, a szenvedély egyenlő őket egy kicsit. És ez lenne a magassága az igazságtalanság, ha a cél nem szereznek Kamerun - ter Stegen. lejátszása előtt hibátlanul az epizódban egy bumm Abubakar őszintén baklövés.

De ez nem kapus Ondo afrikaiak. Többször is megmentette a csapatot ugró párduc, különben nem tudta volna megmondani.

Kazan fog játszani Portugália - Chile, Szocsiban - Németország - Mexikó

De ahhoz, hogy játszani, mint tudjuk, mindent tud, és legyőzni a németeket. Ez volt a 150. mérkőzés Joachim Loew vezette a német válogatott. A győzelem a Cameroonians volt a 100. ebben a szerepben - egy elegáns statisztika, nem?

Ugyanakkor oroszlán megölt egy egész falka legyet egy csapásra egy időben. Csapata a fejlett, hogy az elődöntőben az első helyen, és most nem kell menni bárhol Szocsiban. Ebben az esetben a maximális edző ellenőrizhető a következő tartalék: a három mérkőzést a csoportkörben mérkőzés gyakorlat van az összes játékos megüt az ajánlatot, kivéve a harmadik kapus Trapp.

És ami a legfontosabb - egy pár Cameroonians bundestim rendezett a szocsi közönség elegáns bemutatót. És a csapat elment a mezőre, hogy tapsvihar. Mintegy képviselők és virtuális bajusz feledésbe merült. Legalább 90 percen keresztül.