Érezd magad otthon, de ne felejtsük el, hogy van egy párt, foci

Jelentési speciális levelező „A nyitó Arena”, ahol a „Spartacus” először megpróbálta a vendég szerepét hazai földön és nyert „Torpedo” a derbi.

Chilly szél, hó esik, és a nulla fok a hőmérő - egy órával a mérkőzés a Tushino repülőtéren a fővárosban ismét nézett télen. Csomagolt piros és fehér sál rajongótábort felé vonultak „Nyitás az Arena”, tapasztalt vegyes érzelmekkel. Néhány néhány hónappal ezelőtt, a játék a „Torpedo” nyitotta meg a piros és fehér stadionban. Most „Avtozavodtsev” újra itt, hanem a nominális gazdaként. A pályázat benyújtásával Andre Villas-Boas Ramenskii „kert” zárva volt felújítás, a East Street Glade nem is olyan meleg - mentőcsapat nélkül stadion jött „Spartacus”, amely megnyitotta előtte a fekete-fehér ajtó „nyílt”, és valóban hozzá a naptár egy otthon mérkőzés. Csapatok nem is kell változtatni az öltözők (Spartak öltözött a mester szoba, torpedovtsy - a vendég), és a rajongók számára a vörös és fehér helyt bérletek.

Valery Petrakov úgy döntött, nem shuffle a készítmény, egy héttel korábban, hogy elvegye két pontot a „Zenith”. Az egyetlen permutáció történt a védelmi vonalat, amely visszatért a bázisra Rykov visszahúzódott a tartalék Tomas Mikuckis.

De Murat Yakin a szokásos módon kivédeni. Svájci kezdőcsapat három helyezett „tsentrdefov” (Tasca, Juan Manuel Insaurralde, Carlos), az egyetlen oldalról védelmi játékos a jegyzőkönyv száma Parshivlyuk. Így, hogy megértsék a játékot, aki megteszi a jobboldali járda hiányában Dmitriya Kombarova meglehetősen problematikus.

Clarity jön csak amikor Spartacus jött Tushino gyep duo a középső védelem elérte a Taxco és Carlos és Juan Manuel Insaurralde elment a bal oldalról. By the way, ez a „Spartacus” elején a mérkőzés kellett dolgozni, mint a többiek. Ülj le a védekező „Avtozavodtsev” nem fog, és az első pillanattól kezdve a veszély, megvan a kapu Rebrov: Hugo Vieira felvette a labdát a bal oldalon touchline, Juan Manuel Insaurralde bevonszolta a területet, és lőtt a sarok közelében - Artem a helyszínen.

Spartacus rendelkezett a labda gyakrabban, de nem tudta, hogy egymást a halálos helyzetbe. Alapvetően golyó repült a kapu felé Zhevnova kívülről a büntetés a házigazdák határok - 20-25 méter - de egyik sem volleys Kim Källström, Davydova és Glushakova végső célt nem érte el. Az első, aki úgy döntött, hogy nem kívánnak szerencsét lövés, és úgy döntött, egyedül, hogy közelebb kerüljünk a határ lett Promes. Fogadása egy pass aljáról Davydov, Quincy az backswing Katsalapova megállapított nedves fű és a harapás lövés tele a kapus - 1: 0. Érdekes, hogy a cél a névleges tulajdonosok kimaradt után azonnal kénytelen cseréje Kokoschka a Tomas Mikuckis.

A szünet előtt a fiúk Valery Petrakov mondjuk piros és fehér nem. És pillanatok „Torpedo”, őszintén szólva, nem volt kevés (kivéve talán, hogy veszélyessé vált lövés Rykov már félig üres kapu után egy labdát a sarokban), ezért kihagyom Rebrov futott el a tizenegyest, és a guggolás, annak érdekében, hogy ne fagyassza le. Csapattársak Artem ebben az időben folytatta köröző tartásához Zhevnova rendszeresen kényszerítve George húzni a „halott” labda kilences. A legközelebb egy második gól az első félidőben volt Juan Manuel Insaurralde: sokkal a szünet előtt, az argentin versenyzett egy másik büntetés és beverte a fejét a keresztléc - „Avtozavodtsev” Zhevnov mentettek, csodával határos volt ideje kinyújtom egy string küldte a labdát a frontra.

A szünet után torpedovtsy ki: az elején a második 45 perces fekete-fehér doboz zabombardirovali Rebrov át a szélről, és ütött egy párszor veszélyes szorosan a pole. Az egyetlen dolog emlékezni „Spartacus” ebben a szegmensben, az acél nem a leginkább érthető helyére Murat Yakin: az első helyett Glushakov jött Timofeev, és hamarosan cserélni Makeev Parshivlyuk.

A játékban a piros és fehér visszatértek csak miután a labda első volt a rács kapu Rebrov - szerencsére a „Spartacus” néhány másodpercig, mielőtt a bíró „világít” les. Nem úgy, ahogy a nyilvánvaló - legalábbis Valery Petrakov szélén nehezményezték, annyira, hogy Szergej Lapochkin is kellett röviden felfüggeszteni az ülést, és nyugodt a kocsi. És a sajtó doboz, őszintén, ki a játék úgy tűnt, meglehetősen ellentmondásos ...

Miután ez az él nem hiányzott, bár a pillanatok voltak a kapu -, hogy legalább egy veszélyes csapást Kombarova vonal kapus, majd a labdát fütyült át a keresztléc és repült a dobogóra a kapunál. Azonban az eredmény lehetett, és a „Spartacus”, és többször is. Azonban csak a közepén a felét - közelebb a végén a kórteremben Yakin száraz a játék, várjon, amíg a „Avtozavodtsev” marad a kisebbségi (Bilyaletdinov keresni két „mustártapasz” kell, de csak 13 perc), és nem túl nagy baj várt a végső sípszó rögzített második győzelem a „Torpedo” a szezonban. Mindkét, jellemzően tartott ugyanazon a stadionban.